So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Sep. 2013 6:44

Pa kaj je ta "varnost," ki jo vse omenjate? Pred čem vas tipi varujejo? Pred roparji? Grizliji? Moj solzivec je velik ene 20 cm pa me ziher boljš obrani kot vaši 180+ veliki dedi :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 05. Sep. 2013 9:40

^^ Se tudi jaz to sprašujem, da ...
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Sep. 2013 11:03

+ :D nehajte že s temi gradbenimi konstrukcijami (redko se sicer uporablja tudi pri telesu, ampak bolj kot zgradba telesa, tj. pripadajoči organi, sestava človeškega telesa), verjetno je mišljena konstitucija (zunanja zgradba, oblika telesa, tj. drobna ali močnejša).

Se spomnim pred leti, ko je neka mladoletna manekenka v neki debatni oddaji na RTV izjavila, da ima drobno konstrukcijo, so jo vsi z nasmeškom in pokroviteljsko popravili, češ otrok ubogi, zdaj pa skoraj ne vidiš več nikogar, ki bi drugače napisal :| Razen če je zdaj to nov izraz, ampak dvomim.


Glede širine nožnice ne vidim kakšne povezave z višino, gre za notanji votel organ (kot recimo maternica tudi ni odvisna od zunanjega izgleda).
Tisto glede varnosti se pa tudi meni vedno zdi čudno, verjetno gre za kak ostanek občutij iz pradavnine :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Sep. 2013 11:25

Mmm..od 175 do 190..fajn. :P
It was forever..but it didnt last long..
vilamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vilamalina » 15. Dec. 2013 17:25

JA so :D jaz imam nesrečnih 186 cm in me manjši fantje sploh ne privlačijo...
deklica28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a deklica28 » 06. Jan. 2014 4:23

CorrectionPen napisal/-a:Pa kaj res use ženske palite samo na visoke tipe s širokimi rameni, velkimi tiči in velkimi dlanmi? Če je to edino kar vam je atraktivno, po tem najbolje da si spustim en harakiri pa da vsaj zaključim v stilu. Mi nikakor ni do tega, da bi bil v zvezi z žensko samo zaradi plantonske ljubezni in ostalega čustveno-intelektualnega sranja, seksualne potrebe bi pa ženska iskala pri jebačih. Ne hvala. :?



Malo mi je dolgčas pa tole temo berem ...

Da odgovorim uporabniku CP: ja, ženske palimo na take tipe. Moj jebač ima 191 cm in je parkrat na teden v fitnesu, zato ima široka ramena in izklesane vse ostale mišice ... pa tiča 18 cm. Tudi v glavi ima dokaj pošlihtano, drugače se ne bi ubadala z njim. Majhni suhci večini žensk pač niso, sorry. Lahko pa greš še ti v fitnes in se nabiješ, pa bo kaj več sreče pri puncah in ne boš samo drkal. Ne nekaj jokat, da se ne da. Vse se da. Lahko pa še naprej sovražiš ves svet in zmerjaš ženske, kakšne prasice da smo, ker damo samo alfa samcem.

Na splošno pa: sama imam skoraj 180 cm in tipov pod kakih 185 sploh ne dojemam kot potencialne partnerje. Kot ženske skoraj so mi. JBG. Svoji k svojim, a ne. Mali tipi za male punce in obratno.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 06. Jan. 2014 22:51

^^ tut temu tvojmu decu bodo enkrat mišice splahnele, postaral se bo in postal gubast.

Meni osebno tok visoki tipi ne potegnejo, moj ima mal čez 175, je sicer mišičast ampak po naravni poti, ne rab u noben fitnes za to. Sicr ma mal trebuščka, ker ga tko dobr hranim, ampak mi je velik bolš, kot pa tisti z radjatorjem na trebuhu in vse tko trdo..mam raj povšter :)

Sploh pa opažam (no ja, nočem posploševat), da tiste, ki so s takimi mišičnjaki, ne ostanejo dolgo z njimi. Tiste, ki so z "normalnimi" (pa ne me narobe razumet, tut mišičasti so normalni), pa ostajajo zelo dolgo u zvezah z njimi. Mišičnjaki so samo za kazat okol. Pa za sex.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Jan. 2014 23:04

^^saj kakšni že ostanejo skupaj. Jaz bi bolj težko, ker bi imela drugačen pogled na vse skupaj (za začetek, kdo bi jedel moje kuharije?) :)
Sem pa imela enkrat enega takšnega, visokega in res res mišičastega. Mnja. Je bilo bolj kot ne kot si napisala, plus tega, da se je ob strani ukvarjal z nekimi mutnimi posli. No-go. Ampak takrat nisem razmišljala o tem, kdo bo jedel moja kosila :D
The world is as you are.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 06. Jan. 2014 23:06

Men so visoki tipi kul. Tudi malo manjši od 1,85m, si pa ne predstavlam da bi mela tipa, ki bi bil tam okrog 1,7, 1,75m. lol. al pa še manjši, bog ne daj. jaz bi se počutla ko da sva enadva palčka, ki živita v svojem malem škratovskem minimundusu. mišice pa mi ne potegnejo, odbijajo me naravnost. ker takoj ko vidim one radiatorčke, pomislim kolko časa pa tip zapravi v fitnesu da tako zgleda (itak sem anti fitnesu, ker mi tak prisiljeno deluje), bedni so mi enostavno..
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 07. Jan. 2014 2:50

Če ti je izgled tako zelo pomemben, me prav zanima kaj bi naredila, ko bo tip postaran, ko bo imel (bože ne daj) kako nesrečo in ga ne boš več prepoznala..
Pustila, se ločila in najdla novega jebača? :rolleyes:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Jan. 2014 3:02

zanimivo kako je zrasla povprečna višina ljudi zadnjih nekaj 10 let.. in prav trapasto je ko imaš slabih 180 cm in ima povprečen 15 leten mulo 190cm.. punc je pa tudi vedno več ki imajo 180+.. velik svet :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 07. Jan. 2014 14:30

mah tudi kriteriji za izbor partnerja se spreminjajo. in ko nekoga res ljubiš ti začne dol viset, če se mu mišice povesijo ipd.

če ji je pomemben izgled je prav fajn, da je skupaj z nekom, ki mu je izgled prav tako pomemben.

jaz osebno raje vidim ob sebi tipa ki pazi na vsak grižljaj kot pa nekoga ki zmeče vase vse kar vidi.

kar se pa visokih moških tiče: višina meni ni lih pogoj. je pa res, da me manjši od mene še ni privlačil. pač važno mi je, da me razvaja in nosi po rokah kot da sem edina ženska na svetu :)
Vsak raj ima svojo kačo.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 07. Jan. 2014 14:41

mastermind napisal/-a:Če ti je izgled tako zelo pomemben, me prav zanima kaj bi naredila, ko bo tip postaran, ko bo imel (bože ne daj) kako nesrečo in ga ne boš več prepoznala..
Pustila, se ločila in najdla novega jebača? :rolleyes:
4

A to name leti? :D
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
lina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 8. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lina* » 07. Jan. 2014 15:58

Se strinjam s teboj dayđremer, radiatorčki tudi mene ne privlačijo, ker je takoj jasno, da ima tip komplekse s tem. Drugače pa glede višine, ni tako pomembno, važno je da je nekako usklajeno. Tak nekak 180 je super. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Jan. 2014 17:44

^^ampak eni jih "morajo imeti", recimo kakšni igralci itd. Čeprav, mi je jasno, da govorimo o tipih, s katerimi dejansko lahko pristanemo :)
Je pa definitivno dobra lastnost višine ta, da nisem večja s petami, ki jih sicer rada nosim.
The world is as you are.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov