Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 16:21

Mmmm ... in kaj je poroka drugega kot javno šopirjenje moškega, ki je končno podpisal listino, da je baba zdaj njegova? Aja, ne ... tisto je pa javno priznavanje ljubezni ...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Sep. 2013 16:30

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:42, skupaj popravljeno 1 krat.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 16:35

Hja iz ene takšne, ki ni spremljala razvoja institucije poroke. Institucija je vedno institucija in samo pretvarjaš se lahko, da je mogoče, da jo ti sam lahko spremeniš.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Sep. 2013 16:44

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 17. Sep. 2013 16:59

Res je. Zaroka bi morala biti samo med punco in fantom, ne pa za celotno javnost. Temu je namenjena poroka :P In če se držimo teme... zame bi bila idealna zaroka, če bi me fant odpeljal na kraj, ki bi nama dosti pomenil ali kjer sva preživela ogromno časa. Nebi rabil nekih vrtnic itd., vse kar bi si edino želela, da bi povedal nekaj res lepih besed, kjer bi pač opisal koliko mu pomenim.
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 17. Sep. 2013 17:03

Sem tud bolj za intimno. Ne bi bla zadovoljna z javno zaroko. Sicer mi niti poroka ne pomeni mogoče tolk kot takrat, ko sem bila še mlajša in živela v pravljici. :D Drugače niti nvm, če bi hotla ravno da bi moja zaroka bla neki big deal... bi mi verjetno blo čist ok že, da bi se med sabo dogovorila da bi se pač poročila in je to to.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Sep. 2013 18:45

Jaz sem tudi proti javnim zarokam, ampak tole na posnetku mi je pa tok kjut, res prov solzne oči sem dobila! :) Itak piše v članku, da imata oba rada košarko, tako da sta se verjetno mela fajn in se mi zdi to pravi trenutek za nekaj takega. Je pa res da meni ne bilo všeč, da pol z mano neke intervjuje delajo, pa moje slike po netu objavljajo...
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 17. Sep. 2013 23:17

Jaaa, jaz sem bila v Stožcah tekom tega. :D Sem uničla več glasilk v tem momentu kot pa med celo tekmo. ((:
Čeprav meni osebno je intimna snubitev tud ljubša. :)
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Sep. 2013 5:58

^^ A sm res edina, ki ji je tale snubitev v Stožicah totalno mim?? Takoj, ko sem vidla posnetek, sem najprej letela mojmu predavanje spustit, da se slučajno (!) nebi kdaj kej tazga spomnu (sploh glede na to, da je model njegov kolega). Aaah sooooo cheesy!! :tot:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Sep. 2013 9:51

Ne, nisi.

Meni se je skoraj zelodec obrnu, ko sem tole videla na televiziji. Meni je full mim zaroka na javnih placih in prireditvah, koncertih ipd...
In potem ju se drug dan nadlegujejo na domu. A lahko no... :roll:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Sep. 2013 10:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:41, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 18. Sep. 2013 10:28

v-e-s-n-a napisal/-a: In potem ju se drug dan nadlegujejo na domu. A lahko no... :roll:


Brez skrbi, da sta sama dala dovoljenje za to. Verjetno jima je bilo še celo všeč, no, vsaj bodočemu možu, če se je že odločil za tako javno potezo ;)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 18. Sep. 2013 11:24

Meni je tudi taka javna snubitev totalno neromantična. Ampak vsakemu svoje, pač nimamo vsi enakega okusa...
No, sama si to predstavljam najlepše nekje v intimi, samo med nama s fantom, ne pa na javni tribuni, ko bi mi samo pomolil tisto škatlico pred nos.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 18. Sep. 2013 11:42

sirova štručka napisal/-a:Sicer pa vsa čast tem ženskam, glede na to, da od moških, ki kaj tako egoističnega storijo, ni drugega kot za bežat. Ali pa jih s čim po glavi mahnit :lol: :lol: :lol:


zna bit, da se je kateri od teh tipovodločil za to potezo, ker je v javnosti težje rečt ne.

to, da ljudje z zarokami (in froci) skušajo rešit svoje razpadajoče razmerje, niti ni tako redek pojav.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 18. Sep. 2013 11:46

Moj sodelavec je v polni gasilski opremi z lestvijo prilezel v njeno sobo. Kljub šoku je privolila.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov