Pobriti spodaj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 21. Avg. 2009 19:54

SLAB cm! :D Pa ne me zdej točno na mero držat, to je od oka, haha. Ne res, mojmu tipu kocine na obrazu blazno pašejo. Da ni zdej izpadlo, kot, da mam fetiš na kosmate tipe, sploh ne. Ampak mojmu tipu pač 10× bolj paše to, kot pa na nulo. Na drugih mi večinoma izpade lepše na nulo.


(Če bi bil pa ful zaraščen, ala Bedanec in Tom Hanks, to mu pa ne bi več pasalo in blo sexy. :D )
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 21. Avg. 2009 20:53

1 cm pa res ni ne vem kaj oz. da bi se človek zgražal. :lol: Meni je tudi moj seksi z 1 cm. :D
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 22. Avg. 2009 8:41

Ma ful je odvisno kak tip človeka je in kak sploh ima obraz. Na nekomu drugemu bi izpadu čist zanemarjen look, določenim pa to najbolj paše. :twisted:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 24. Avg. 2009 23:24

Se strinjam! Je tudi odvisno kako raste brada..enim bolj navzdol, ob obrazu, nekaterim pa proti zraku. Če kdo šteka :D
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 23. Sep. 2009 2:44

vse stran! :D
nina90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nina90 » 23. Sep. 2009 14:52

Moj se brije pod pazduho in jajčka.
Dlake okoli penisa pa ponavadi s strojčkom z nastavkom samo skrajša. Čist na nulo se obrije občasno, za malo spremembe.
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 23. Sep. 2009 17:41

men ful ni všeč če je tip pobrizt pod pazduho al pa po nogah :? mam rada to.mislim tk mal moškosti pa to.uspodi pa zarad higijene mi je bolše če ma pobrito, vendar če nima pa nimam nič proti samo da je čisto :) (ne maram pa kakšne đungle)xD
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 23. Sep. 2009 18:44

men je tudi všeč če je pobrit spodaj, če ne drugega pa usaj da ma skrajšane kocine.. ker ni lih mi prijeten občutek met kake dlake v ustih, čeprau ni blo kakih problemov nikol, ampak useen je boljši občutek in nasploh bolj higiensko :lol:


ampak najbolj grozno mi je pa videti nekoga na morju recimo z ful ljubavnim tepihom po prsih.. al pa da ma po možnosti srajčko gor in malo odpeto, da tiste kocine prav štrlijo vn :D kot David Hasselhoff

Slika
:rofl:

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 08. Okt. 2009 18:06

mmm seksi david :lol:


js bi se tud pomoje začela smejat, da bi ga vidla na nulo pobritga down there :D Kul mi je če mal pristriže, ampak tud sicer ni pene.

Moj se brije samo pa fejsu - aleluja :) Sicer je pa tud men ubr seksi če ma tko mal bradice - pa ne uno 2 milimetra, k sam pika. Tko, centi od oka (kt je rekla renatka :) )
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 08. Okt. 2009 18:17

pod pazduho in spodaj obvezno. sicer nimam takih strogih kriterijev da mora biti cisto gladko kot imam zase ampak zob si pa ne mislim nitkat ! :/
prasicek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 17. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a prasicek » 04. Dec. 2009 19:14

Živjo!

Že nekaj časa se brijem "tam dol", vendar se mi potem pojavijo možoljčki in rahlo srbi se probližno kak dan po britju. V trgovini slučajno opazil veet for man, zato sem ga kar uzel in zadevico poizkusil na prsnem košu in morem rečt, da sem zelo zadovoljen in vse skupaj je zelo enostavno in na koncu še lepo, v navodilih pa piše, da tega kao ne smem uporabljati tudi na genitalijah.
Zdaj me pa zanima če ma kdo s takimi kremami izkušnje in če bi useeno poizkusil, zakaj ja, zakaj ne, kaj je lahko narobe, kaj priporočate da bo najboljše, je katera druga krema za to?

Hvala za odgovore,
lep pozdrav
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Dec. 2009 20:11

jaz se pa ne brijem pa nič ne srbi... :D :D :D

sicer pa smo o tem že doktorsko disertacijo naredili na tem forumu...

ampak nick imaš pa svinjski... :D

prašiček, ki se brije tam spodaj... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 04. Dec. 2009 20:17

ti se kar brij :gut: . sam ne cist v nulo da ne bos zgledu k dojencek. ampak afro pa ne sme bit! Glede mozoljckov...takoj se namaži s bepantemom ali kakšno drugo kremo ki kožo pomiri. pa fino je da se po britju takoj stuširaš z mrzlo vodo da ne pece pol!
za weet ne vem kaj imas(depilacijsko kremo, vosek)samo to je itak full kemija tako da če že raje z britvico+mrzla voda+krema ki pomiri kožo. se najbolj ti pa priporocam depilator...ampak to je samo za "najjace", ker moras zdrzat :P
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 04. Dec. 2009 20:23

definitivno ne pobrito... mene to tak odbija.. dec naj bo dec! to ne pomeni da ma ze sfrlene kocine spodi, ampak da si njegov gozdicek ureja... :P torej da je maximalno 1cm dougo...

in ce naletim slucajno na tipa, ki se brije po prsih, bi se v trenutku pohcala od smeha :D
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 04. Dec. 2009 20:28

haha kinnci si pa zobe nitka :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov