Najbolj bedni pristopi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Feb. 2012 21:35

^^Hehe, zakon! :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Feb. 2012 22:21

Slika hehe..

Ajča napisal/-a:Enostavno greš nezainteresirano mimo, pokličeš policijo kje se giba in to je to. Ne vidim razloga, zakaj se ne bi odzvali. :?:
Ja, sam v tem času on lahko odgiba marsikam.. zato pač imam svoje dvome. In ker verjetno preveč verjamem, da se jim kaj takega zdi manj pomemben primer.

Dioniz napisal/-a:on je pa dosegel svoj namen in ta je bil bilokak odziv. ;)
Se ne strinjam; dost razširjeno mnenje je, da zgražanje jih kao samo še bolj podžiga; po drugi strani, posmeh, sramota, je pa "močno orožje" al kako čem temu rečt.
Sicer se mi pa zdi še najbolš, ja, skušat ignorirat, če se ne da drugače (kot npr. v 1. primeru, ki ga emanuela opisuje, tudi fajn razplet).
Zadnjič spremenil purple_rain, dne 12. Feb. 2012 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 12. Feb. 2012 22:24

Jaz sem brala v enih psiholoških člankih, da večina takih, ki se razkazuje, dejansko noče od drugih oseb nikakršnega dotika, ampak le kakršenkoli odziv, ki jim pokaže, da so bili opaženi, tako da jih jaz ignoriram in je to to. Prijateljica je drugače enkrat poklicala policijo zaradi enega na cesti, ampak to ni bilo pri takemu, ki se je razkazoval, ampak pri takemu, ki jo je od zadaj prijel za rit, pa še na tak način, da ji je prste poskušal potisniti notri, in potem zbežal. Na policiji so ji potem povedali, da so iz istega kraja prejeli tisto noč še dve prijavi, in da je ena ženska tega človeka pretepla z dežnikom preden mu je uspelo zbežati. :D Za takega, ki se samo razkazuje in drugače pusti ljudi pri miru nič ne rečem, razen da meni osebno pač ni najprijetnejši pogled, ampak tak, ki ljudi prijema za rit je pa res za prijavit in pretepst še z marsičem. :willnicht:
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 12. Feb. 2012 22:29

*Lani* napisal/-a:Za takega, ki se samo razkazuje in drugače pusti ljudi pri miru nič ne rečem, razen da meni osebno pač ni najprijetnejši pogled, ampak tak, ki ljudi prijema za rit je pa res za prijavit in pretepst še z marsičem. :willnicht:


Taki, ki se razkazujejo tudi nimajo ravno neke meje, komu se razkazujejo. Dolocene osebke v Mariboru jaz videvam ze od svojega sestega leta. Ce se pa tak kreten pokaze sestletnici, tudi ce ji nic ne naredi, vsekakor ni dobro.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Feb. 2012 10:41

Ti, ki se razkazujejo, so ekshibicionisti, bolniki.

Tak, ki prijema za rit, pa je pač fukjen, podobno kot kdo, ki v diskaču šlata.
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 17. Feb. 2012 21:59

Jst sm mela ta teden tut nek čudn pristop... in sicer ta oseba je policaj stara cca 30-35 let...

Jst pridem iz bloka, pa pustim vrate odprte neki osebi, nisem pa vedla al živi v našem bloku al ne, ker se stanovalci večkart menjajo oz. je dost praznih stanovanj v našem bloku... Grem ven proti avtu, in mi ta tip reče, ka sm tečna, pa jst njega pogledam, tko kdo si pa ti oz. zakaj bi bla tečna... pa rečem da nisem... pa se obrem proti avtu in začne men on nakladat, da je ful slabe vole, da se bo razjoku, da ne ve kaj bi naredo...
pa jst tko ja zaka pa, pa reče, da je avto stovko čist... po parih besedah, jst pogledam avto, ki naj bi bil čist stovčen... in je model zlomu odgledalo na voznikovi strani... pa jst tko jah se nardi ane... pa jst odklenem avto in začne on men bluzit, če sem samska, da bi šov na kofe, da se njemu jeb*, da ma ''babo'', da bi jo skenslo zarad mene, da ve, da če grem ven pridem ob 4 zjutri domov, da mam eno ful fajno črno oblekco... wtf...
pa jst rečem lej mam fanta, pa da mene zanima in začne men, da mu ful fajn zgledam, da morma it na pijačo, da se bolš spoznama... pa pol če sm ga odjebala. pa ja rečem ja.. pa zakaj pa da bi še useen šov na kofe, da če se kje srečama, da bom mogla it...
pa rečem da mi naj ne teži pa adijo... pa začne... p***a glupa, kaj mislim, da sem, da njemu rečem, da ne grem zram njega, da sem kurba, k hodim ven, če mam tipa...

in ta človek je policaj, ki naj bi pomagal se rešit takih primerkov... jao :evil: :evil: :evil:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 17. Feb. 2012 22:06

imaš telefonček pa na skrivaj posnemi naslednjič :D
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 17. Feb. 2012 22:34

pametno bi že blo... ker takole obnašanje ob zavrnitvi si pa res ne morš prvošit
6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 01. Mar. 2012 14:52

Dogodek z maturantskega izleta.. malo sem zabluzla z enim, pa je naslednji dan šel malo okoli spraševat, če me kdo pozna in če mu lahko pove kaj več o meni. Naletel je na sošolko in njeno prijateljico, ki sta mu povedali vsemogoče grdobije in neumnosti o meni (da sem stalno zadeta od trave, da sem pijanka, da sem ob vsaki priliki z drugim.. ). Zvečer me pošiče, začne razlagat o svojem podvigu, mi v detajlih opiše, kako sta me popljuvali, potem pa zaključi z: "Ampak jaz sem te spoznal v drugačni luči, a mi daš šanso?".
Seveda sploh nisem imela pojma da imata oni dve tako mnenje o meni.. odlična poteza, Romeo! :eek:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Mar. 2012 21:00

men se zdi pa ok pristop. je vsaj iskreno povedal.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Mar. 2012 21:14

Izjemno dober pristop..wtf..pizdi se na kolegici, ne pa na Romea :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 04. Mar. 2012 23:13

Se strinjam z ..Evelyn..
Sem že doživela takšen pristop v najstniških letih in mi je bil res všeč. Iskren vredu tip, ki se ne gre nekih igric in vidi najprej dobre stvari ter ne posluša neumnih govoric. Kaj češ boljšega :D
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Mar. 2012 13:05

Zakon, tip ne da kaj dosti na govorice in se raje sam prepriča. No, vsaj hotel se je, a mu nisi dala niti šanse. Izmed drugim pa si izvedela še, kaj govorita o tebi sošolki. :wink:
6257
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a 6257 » 05. Mar. 2012 16:03

Mja no, dečko mi nikoli ni bil pretirano simpatičen, stalno je rinil vame, zajebal je alkohol (maturanstki pač, zdaj so taki podvigi itak preteklost). Tistega večera sem mu nameravala vse skupaj lepo pojasnit, pa me je lepo presenetil.
No ja, zdaj se itak smejim vsemu :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Mar. 2012 17:53

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:19, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]