Moški in stil oblačenja

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 24. Mar. 2010 19:04

:rofl:
Mene moj glede določenih stvari sam vpraša kako se mi zdi, čeprav ne mara hodit po trgovinah (razen ko greva vohat parfume). :D Mi pa ima fajn stil, tak čist navaden, ne športen in ne eleganten (to samo ko je v službi).
Uporabniški avatar
baroque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 14. 3. 2010
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a baroque » 24. Mar. 2010 20:06

joj ti pričakuješ, da bi prišel h tebi urihtan , spedenan v nulo..
eh neumno. Meni je všeč, če sva oba domača kolikor se da. V trenerki, sproščena. Kakšno zvezo bi pa imela, če bi se ves ljubi čas merkala , da mi nebi en lasek štrlel ali pa da bi po možnosti mela narobne kombinacije barv :)

no way!Nebi zdržala,ker nebi bla jst taka kt sm ..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 24. Mar. 2010 20:25

ok upam da to ni letelo name....fora je v ENIH hlacah...ostalo sem pohvalila :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2010 20:42

Pomoje je mislila na prvo objavo te teme :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 24. Mar. 2010 20:55

aha :D .
mala fajn avtar :razz: !
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 24. Mar. 2010 21:10

No, k sm glih "umazala" temo, lohk pa še napišem kar bo skladno s temo.

Men na tipu najbolj istrezajo kavbojke, majčka (brez rozastih zadev, mi ne potegne), pulover in športno elegantna jakna. Tak sproščen stil mi je najbolši, ko sva doma pa itak trenirka (če ne druzga se jo hitr sleče, men se ne da s tistimi gumbi na kavbojkah ukvarjat, pa še pas.... :lol: )
Poleti mi pa najbolj palijo japankice (bež, rjave), kratke jeans hlače s kakšnimio žepi pa u izi majčka.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Apr. 2010 18:47

Danes je verjetno najcenejše in najbolj dostopno v zgodovini biti lepo oblečen. Vsak je zrihtan, samo okus je treba imeti.

Fantje, tudi v tej temi vidimo, da denar za cunje ni stran vržena investicija, punce imajo rade lepo oblečene tipe.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 08. Apr. 2010 13:06

^^Punce imajo očitno rade lepo oblečene tipe, nekatere izmed njih pa imajo rade, da so tipi oblečeni, po njihovem okusu, tako kot je njim všeč, pa četudi se njihov tip v teh oblačilih počuti nelagodno... Važno, da je "lepo" oblečen...:D
Uporabniški avatar
baroque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 14. 3. 2010
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a baroque » 10. Apr. 2010 14:14

SWEETprinces napisal/-a:ok upam da to ni letelo name....fora je v ENIH hlacah...ostalo sem pohvalila :wink:

prva objava bila mišljena, nič zate hehe :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Apr. 2010 17:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Apr. 2010 17:20

Jaz pa ne bom zgolj zato, ker mi greste na živce tisti, ki se prijavite na forum in potem po vseh temah fehtarite za glasove na nekih obskurnih tekmovanjih in natečajih. 5 postov imaš, pa v vseh petih delaš reklamo temu bendu.
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 29. Apr. 2010 8:50

emanuela napisal/-a:Iskreno se zahvaljujem za nasvete, ki mi bodo v veliko pomoč.
Dežnike bom nabavila, itak.
Kaaaaj?Modro k rdeči oblekci?Joj, ne šali se.Raje sploh ne grem ven, kot pa da greva barvno neusklajena-če bi imela različne stile, že v startu ne bi začela z njim.
Jah nič, bom mu metala stran njegove najljubše majice, stare tudi več kot tri! leta in upala, da ne bo opazil, ko mu jih bom zamenjala z novimi, meni všečnimi.
Kot si napisala, moški so itak neumni in takšnih stvari ne opazijo :D


:roll: :roll: :roll: Kot da imate ženske same lepe cunje, tudi ve imate kdaj kako grdo majico pa zato vsaj jaz osebno nebi metal tega stran in drugega kupil.. :roll: Da ne bo enkrat tip tebe stran vrgel in zamenjal z drugo.. :roll: Ene imate pa res smešne, nebi začela z njim, če nima stila po okusu? Pa kaj ti hodiš s tipom al s cunjami njegovimi? :roll: Potem pa jokanje zakaj sam na videz gledajo tipi, ja no shit kakor da ste kaj drugačne.. :roll: Najlepše se je pa zrihtat u nulo in ženske samo kenslat eno za drugo in zraven še pripombe v smislu, da si pregrda zame..malo lastnega zdravila nazaj.. :twisted:
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Apr. 2010 8:55

^^ si že kdaj slišal za sarkazem?

Dovoljeni so sami 3 smeški na post.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Apr. 2010 8:55

Libe- Pa ti nimaš pojma. Punce pač hočemo moškega oblečenega po naših željah. In če ne misli ubogat, po pa na drugih področjih trpel :D Ni čudn, da ti je bivša skoz sikala, ko si pa zihr oblekel rjavo majco k črnim hlačam. Js bi te že zdavnaj pustila, če bi kej takega oblekel. A ne veš, da rjava in črna ne pašeta skup, haloooooo!!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Libe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Libe » 29. Apr. 2010 10:52

*mala* napisal/-a:Libe- Pa ti nimaš pojma. Punce pač hočemo moškega oblečenega po naših željah. In če ne misli ubogat, po pa na drugih področjih trpel :D Ni čudn, da ti je bivša skoz sikala, ko si pa zihr oblekel rjavo majco k črnim hlačam. Js bi te že zdavnaj pustila, če bi kej takega oblekel. A ne veš, da rjava in črna ne pašeta skup, haloooooo!!


Ne sem oblekel belo majico k modrim hlačam. :razz: Oh ja.. :roll: No jaz nisem nikoli poslušal ženske o tem kaj naj oblečem in ja je bila potem tudi zato pametna...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov