Moški in alkohol

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 25. Jun. 2011 0:18

Saj ko si mal starejsi (ne vec najstnik ali v zgodnjih 20.) imas itak dosti kolegov poparckanih, tako da se vecinoma skupaj hodi. Midva greva bolj redko ven, ampak ko greva, greva skupaj, ker je vecina kolegov v parih in se druzimo pari skupaj. Ampak ce bi pa hotel it na pivo z moskimi kolegi, pa ne bi zraven rinla in bi pac sla spat. Tako da odvisno od situacije (s kom se gre), ampak smotano pa se mi zdi razmisljanje, da ce gre eden od partnerjev ven, mora pa drugi obvezno zraven viset.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 25. Jun. 2011 0:23

ne, more it domov spat, pol pa ponoči bit cela vesela, ker te zbudi tvoj horny opiti po pivu smrdeči tip, ki se hvalabogu ni šel praznit kam drugam in veselo dat noge narazen, ker to je res tapravo vzdušje.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 25. Jun. 2011 0:40

Saj to smo ze dorekle, da ni kul, tako da ne vem, zakaj spet to ponavljas.
Ce pa pride sred noci domov opit/pijan z zuranja s kolegi in gre lepo spat, pa ne vem kaj naj bi bil problem.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 25. Jun. 2011 7:30

Jaz sem na več nivojih grozna punca očitno. Najprej zato, ker grem pijana večkrat k fantu spat kot domov (jebiga, on živi v prestolnici in se lepo odkotalim do njega, ko imam dovolj), nadalje pa še zato, ker potem nočem seksat, da bi imel revež vsaj kaj od tega. :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 25. Jun. 2011 9:13

*mala* napisal/-a:Kaj pa če npr. skup živita? Kam naj pa potem gre revež? :)


na kavč. brez pardona. pa ne morem spat če smrdi in smrči. njemu je pa itak vseeno ko je pijan kje spi in zakaj tam.
enkrat na tri mesece bo že tam spal. večkrat se pa itak ne napije do te mere da bi imel prepoved k meni v posteljo.

meni je ful hecno ko gledam ene par primerkov, ki hodijo ven vsak vikend kot da so samski. sploh jih ne mine. pri 25+ žurajo kotsmo nekoč pred desetimi leti žurali skup. delu in zakaj misliš da ni punc zraven? ker nočejo tega gledati. samo vsake toliko imajo ti tipi kakšne bizarne prepovedi v smislu "niti enega piva več ne spijem". dva dni pa en tork, v petek je pa spet glavni na vasi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 22. Jul. 2011 9:45

Kakor si narediš, tako potem tudi imaš.
Zadnjič spremenil Feminim, dne 21. Avg. 2011 15:19, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Jul. 2011 10:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 22. Jul. 2011 10:29

Nisem se sprijaznila, doseči nekaj samo z lastnim interesom pa tudi ne gre...
Zadnjič spremenil Feminim, dne 21. Avg. 2011 15:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Jul. 2011 21:42

Jaz prav ne štekam folka, ki se pri 20+ letih še vedno ne znajo kontrolirat glede alkohola... :? Al pa po treh pirih reči zdaj je pa zadosti, grem... :? Definitivno hujše kot živali....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
womancore
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a womancore » 26. Jul. 2011 20:12

mislim, nekteri-nekatere ste pa pravi strokovnjaki na vseh področjih: mislim od alkohola, do kajenja, hujšanja , bele tehnike,.................. - pa saj to je mal smešen :D
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 26. Jul. 2011 22:10

Ma nč ni čudn, McLarnovc ma velik izkušnj. :D
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
Bombonči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 26. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Bombonči » 26. Jul. 2011 22:48

Jaz sem z bivšim hodila skupaj ven, skupaj sva pila in potem šla spat skupaj, nobenemu od naju pa ni padlo na pamet seksat napol pijana :D ponavad sva zaspala v roku pet minut, on je šel ponoč še bruhat (ker je mešal pijače vedno, ja kaj češ ni me poslušal, sam si je bil kriv...) in to je blo to.
Ko je šel s kolegi na moško pivo razpravljat, pa absolutno nisem silila zraven.

Alkohol... Dobivala sem se z nekom ki se je napil kot mamba vsak vikend, da sam zase ni dobro vedel. Ne, s takim človekom si sigurno ne predstavljam prihodnosti in boga tista ženska, ki bo prenašala njegovo pijančevanje od 21h do 7h zjutraj vsak vikend in včasih še med tednom.
Happines is living whithout expectations.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 27. Jul. 2011 11:48

Elle.* napisal/-a:Ma nč ni čudn, McLarnovc ma velik izkušnj. :D


tisto je itak na sirovo letelo. :D

- mi gre okrog alkohola na živce, da ko človek reče jasno in glasno, da ne bo pil, dobi v očeh "posiljevalca" nekakšno nalepko "strahopetneža". zakaj je temu tako?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 27. Jul. 2011 13:36

Elle.* napisal/-a:Ma nč ni čudn, McLarnovc ma velik izkušnj. :D


watafak koj k***c lol?

Z alkoholom pa res nimam kdove kako velikih izkušenj in sem ponosen na to.

Like a boss... :cool:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 30. Jul. 2011 10:29

To glede oznake "strahopetneža", če nekdo v družbi ne pije... Sem mislila, da je to problem najstnikov, tam nekje v srednji šoli pa v določenih krogih tudi na faksu, a sem se pošteno uštela. To obstaja tudi med 30 letniki, za katere bi človek mislil, da so neke zrele in izoblikovane osebnosti. Ne razumem folka, ki posiljuje družbo, da pije. Nekateri se imajo lahko fajn tudi brez alkohola (sebe prištevam zraven). Mene sicer začuda nikoli ni noben silil, ker mam svojo glavo in se očitno tega zavedajo, so pa mojega bivšega marsikje silili s pijačo. Kriv je pa še najbolj on sam, ker je tako švoh karakter, da glava boli in hitro podleže skušnjavi. :roll: On že nasplošno rad pije in potem nič čudnega, da je pil tudi, ko mu ni bilo do tega, ker pač ni hotel biti outsider.

Slovenci smo pa itak narod alkohola. Če delček sveta pozna našo državico po čem, nas sigurno po prekomernem pitju alkohola. Pravi Janezi, kaj naj drugega rečem... :flop:
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov