Kako fanta najbolj zadovoljiti

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
diamond girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 17. 9. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a diamond girl » 29. Okt. 2007 21:18

no jz nimam glih točn tak problem,sam ne bom nove teme odperala ampak bom kr kle nadaljevala,upam da ne bo kej narobe :?
namreč moj tip pa ful ni tak k večina tipou,sploh mu ni tok do sexa,namreč sexava 1 na tedn al pa še mn,so kdaj tedni k mal večkrat sam zlo redko kdaj,za oralni sex (jz njemu) je pa vedno.pa nevem zakaj je tak,pa sm ga velikrat prašala zakaj mu ni do sexa a ga jaz ne vzburjam al kako,pa je reku da pač njemu sex ni tok pomemben.pa ga jz doskrat začnem božat pa bl tko lupčkat erotično da bi ga vzburla pa vedno reče: dej nehi ne da se mi.pa tud tko k leživa pa ga primm za penis mi ne pusti da ga prjemam pa se igram z njim al pa karkol.
pa glede m točke ni šans da mu to nardim ker je ves žgečkljiv.
pa npr. predigro nevem kdaj sva mela nazadnje pomoje ene 2 leti nazaj.k njemu zasede da bi sexu sam reče a si mokra dej greva.sploh me ne zaliže me ne vzbur,nč in mu rečm: ja ne nism mokra od kje,nared kej da bom,pol pa al ga vse mine pa pol raj ne sexa al pa neki na hitr pa skos a si že :?
pa drgačje veza najina je ful uredu,ful se ljubiva in je zakon vse (večinoma) sam tale sex me pa res muč,ker jz ful rada sexam,pač uživam v temu in sm dost potrebna sploh ker dobim sam 1x na tedn :oops:
zdej nevem a maste mogoče kšn nasvet kako ga nardim bolj potrebnga,oz. kje bi bil lahko problem,al je pač on tak k mu to res ne pomen tok velik in se nč ne da spremenit :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 30. Okt. 2007 7:48

:nixweiss:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 30. Okt. 2007 8:43

diamond girl napisal/-a:
pa drgačje veza najina je ful uredu,ful se ljubiva in je zakon vse (večinoma)


Si prepričana??
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 30. Okt. 2007 10:14

:?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 17:10, skupaj popravljeno 1 krat.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 30. Okt. 2007 17:01

vprašaj ga sredi lepega, a je trd, a greva :?: :) itaq da ne boš mokra sama od sebe, kake ma...v bistvu ne vem, kaj bi bilo narobe, mogoče pa mu res ni tolk do seksa, čeprav bi jaz tudi malo druge stvari imela v glavi. ampak če vse ostalo štima... al pa te naj z prsti zadovolji, če mu že za seksat ni. meni se je sicer to redko zgodilo, da kateremo ne bi bilo za akcijo, če pa mi je bila res sila, sem rekla naj lepo prste segreje, pa je potem vedno prišlo tudi do seksa. če pa mi ni bila fejst sila, potem sem se pač ohladla, prižgala cigaret, malo kuhala mulo, potem pa me je minlo...naslednjič pa meni ni bilo :roll: ...na žalost, rada vračam :(
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 31. Okt. 2007 11:03

metuljčica* napisal/-a:
diamond girl napisal/-a:
pa drgačje veza najina je ful uredu,ful se ljubiva in je zakon vse (večinoma)


Si prepričana??


To sem se jaz tui prašala :D .
Uporabniški avatar
diamond girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 17. 9. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a diamond girl » 31. Okt. 2007 13:06

1. hvala vsem!
2. ja veza je enkratna,seveda so neki problemčki ki so skoraj v vsaki vezi samo so nepomembni,drugače ga pa obožujem in on mene in z njim mi je najlepše in doživljam najlepše čase v lajfu
3.sem že tudi tako naredila,ko je on hotel sem rekla ne ne da se mi,pa je včasih vztrajal da sem hotela, včasih pa obupal.in ko mi reče če sem mokra mu rečm da ne in da naj kaj naredi da bom,včasih me zrajca s prsti in me liže po ušesu in vse včasih pa raje obupa.pa tudi velikokrat ko mi je rekel naj mu ga vlečem sem enostavno rekla ne,ker ponavadi je tako jaz njemu vlečem on men rajca (če že),ne pa da bi jo on men lizal,ker tega ne mara,samo sem rekla da men tud ni prijetno imeti sperme v ustih,roka roka,jezik jezik,zdej se pa odloč kaj bi,in včasih mi jo liže včasih pa raje nič pa tud če on ne dobi.
nevem pač glede sexa je na žalost bedn (mislim sej ko pride do sexa je včasih noro dobr),samo zaradi tega ga pa ne mislim pustit ali varat.
je pa tudi to da ko pride do sexa 1-2x na teden sexava samo 1x,torej ne da bi v 1 dnevu večkrat,to se je zgodilo samo 2x :evil:
nč upajmo na najbolje da se bo kej spremenil,če ne bom pa probala na vse možne načine da se mu dvigne in da me naskoč in noro posexa :twisted: hihi
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 31. Okt. 2007 14:07

uh,ja no.Pri meni je podobno...Mislim,v odsti milejši obliki,fant je zelo pozoren,nima problem s tem da bi kaj naredil če mu rečem in to,samo romantika mu je malo tuja in pristop....
Včasih mi reče kar skini gače, in to je to....Ampak seks je vedno božanski,mene edino pristop moti...Ker se drugače maksimalno pomatra za moj užitek,moti me da nimava neke hude predigre,da se ne ljubkujeva ne vem kaj....seksa pa včasih dolgo traja,zelo dolgo.
Tudi midva seksava 1-2× na teden,samo tako meni kot njemu je to dovolj.
Uporabniški avatar
diamond girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 17. 9. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a diamond girl » 01. Nov. 2007 17:24

:D evo jz sm učer dubla eno pošteno porcijo :wink:
učeri sva sexala in kar še zdej ne morm vrjet sexala sva 2x v istem dnevu in sex je bil enkraten.očitno že sam da sm se vam izpovedala je pomagal.nevem mogoče sem imela tudi srečo,da je bil potreben,ampak vseeno bilo je super.
povedala sem mu tudi,da mi je blo noro in da bi rada vidla da se to večkrat zgodi da sexava 2x,sej ni treba da takoj enega za drugim je lahko pač 1 ura pauvze al pa več samo da se zgodi večkrat ali pa da traja delj časa.rekel je da bi on lahko vsak dan pa 1 uro al pa še več,samo se mu ne da,ker hoče da mu čimprej pride da je filing.sej drugače meni tud vedno pride in prvo posrbi zame da me zadovolji,smo potem pa na hitr še zase.zdej pa upam da bo kej upošteval mojo željo in da bova večkrat na teden.
držte pesti :wink: :P
Uporabniški avatar
obliterator
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 154
Na forumu od: 23. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a obliterator » 02. Nov. 2007 15:59

Meu kolega s tem istim problemom.
Na konc je ugotovu da je gej. Brez hecov. Popolnoma resno mislim.
Je imel punco ki je bila res srce. Vse bi naredla zanj. On jo je tretiral bolj za kolegico kot za ljubimko. Za nakupovat pa za ven hodt takoj, za sex pa sam če je bil resno potreben olajšanja. Pa tko kot si rekla: predigra kaj je to?
Verjetno pretiravam. Kaj ve mislite.
When the pin is removed, mr. grenade is no longer your friend.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 02. Nov. 2007 18:05

Kaj pa vem, zase vem, da nikol nisem začela seksat, pa upala, da bo čimprej konec :D

Pa predigra mi je tut zakon, isto velika večina tipov, s katerimi sem bila, so v predigri uživali...sploh si ne morem predstavljati, da bi bila v postli z enim, k bi hotu vse skupi čimprej končati :?

Hm, hoče, da mu čimprej pride... sej valda, da hoče, da mu pride, sam da komi čaka, da bo vsega konec?? Ne vem no... men je to mal hecno
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 02. Nov. 2007 18:30

moja bivša sta bla oba ful ful strastna..in si ne upam predstavlat,da bi jim blo enkat na teden dovolj..pa sej roko na srce tud men ni blo.. :wink: mi je blo težko se jim upret :D

meni je sex v vezi ful pomemben (ne rečem najpomembnejši :!: ) če sex ne štima, po moje pomen, da nekej ni ok..

ena bivša simpatija ni hotla bit z mano, sm crtanje sva se in lupčkala..mi je blo ful weird, k ponavad tipi,k majo priliko jo ne zavržejo.. al pa vsaj nakažejo, da je ne bi...ta pa nič.. pol pa je ugotovu, da je gej.. tko da :?
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 04. Nov. 2007 23:35

tako..da mu daš vedt, da si SAMO njegova in to cela od glave do nog :P

je pa res da so NENASITNI :eek: :eek:
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
diamond girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 17. 9. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a diamond girl » 05. Nov. 2007 13:52

ma moj ni gej,sem mu že rekla če je k se tko čudn obnaša, pa pol take reakcije in odgovora še nism vidla in vem da ni gej,ker jih ne mara in se ne obnaša tko in nč,pač samo ni mu do sexa,sem pa ugotovila da zdej k sm shujšala da sva že večkrat kot samo 1x v tednu in sm razmišlala da je bil to glavni razlog zakaj ni hotu,ker ga nism tok privlačla,samo k sm ga to prašala je reku da ni res da sm mu všeč in vse,samo ni pa reku: ja privlačiš me,tko da mislim da tuki zajc tiči :P
torej zdej k še vedno hujšam in bom vedno bolj zgubljala kile vedno več sexa bom dobila :lol:
drugače sem pa mela izkušnjo ko je moj bivši postal gej samo nisem bila jaz njegova zadnja punca,tko da... ga nism jz v to prpravla :D
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 05. Nov. 2007 14:11

diamond girl napisal/-a:torej zdej k še vedno hujšam in bom vedno bolj zgubljala kile vedno več sexa bom dobila


punca, kakšno razmišljanje pa je to :? kokr sm js brala tvoje poste, ni s tabo nč narobe, ampak je fant mal čuden, če prauš, da ti nč noče delat, nč strasti ne pokaže itd. Pa una izjava je tud mal čudna, da on bi seksu večkrat sam se mu ne da in hoče, da mu čimprej pride, da je feeling :roll: :roll: Ne vem a njemu je sam orgazem feeling, vse ostalo pa ne?? Men se mal čudn zdi no. Ok, sej štekam, da majo eni manjše, drugi večje potrebe, sam useen,..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov