Ideje za zmenke

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Nov. 2010 10:52

^^daj nehaj, to je moja ideja sanjskega zmenka.Ni mi pa jasno, za kaj bi zapravil 2€?Za ogled izložb? :lol:

Meni so všeč na easy ideje....kino, sprehodi, kakšna Katarina, zoo,večerje, pač odvisno od časa in razpoloženja.
The world is as you are.
čarodejka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čarodejka » 08. Nov. 2010 12:02

Jaz bi umrla od sreče, da me "zmenek" povabi v ZOO - pomoje ga zaprosim za roko takoj :D

Na splošno so mi pa všeč bolj take variante, da se gre na sprehod /Tivoli idealen, Zoo itak/ ker meni ni za sedet ob pijači in razpravljat.. se nekako počutim utesnjeno ker nimam lastnega "prostora"- sej ne vem če kdo razume, ampak okej. Kino mi je tud okej, ampak ne za prvič če nekoga ne poznam še tok zelo dobro (kino je za potem, ko se že kljunčkata ali pa sta tik pred tem :D ). December je pa itak čaroben mesec, greš nekam bolj na samo in se usedeš s kuhanim vinom, zraven tebe je oseba ki ti dela metuljčke.. Po možnosti da začne še sneg padat, perfect.
***
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 09. Nov. 2010 21:23

emanuela napisal/-a:^^daj nehaj, to je moja ideja sanjskega zmenka.Ni mi pa jasno, za kaj bi zapravil 2€?Za ogled izložb? :lol:
.


Seveda po dolgem sprehodu in ogledu izložb zapaše mal noge spočiti,ter mal čvekati v intimnem kotičku kakega lokala in piti pijačo (2 x 1 dcl Stila).
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Nov. 2010 21:34

Torej.Kako bi punci rekel, da si lahko naroči 1 dcl pijače? :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Nov. 2010 23:11

^^Če je gorenjc ji bo verjetno jasno. :P :lol:
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 10. Nov. 2010 4:12

emanuela napisal/-a:Torej.Kako bi punci rekel, da si lahko naroči 1 dcl pijače? :D

Rekel bi: "Sej vem,da si navajena piti coctaile,ampak danes boš pila nekaj posebnega.Seveda bi natakarja prosil naj natoči v kozarce za šampanjec ali pa martinje,pa naj mal okrasi pijačo."
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Nov. 2010 6:55

^^ ti si usekan! :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 10. Nov. 2010 13:51

Louis Pitton napisal/-a:Seveda bi natakarja prosil naj natoči v kozarce za šampanjec ali pa martinje,pa naj mal okrasi pijačo."

Lol in natakar bo zihr z veseljem to zrihtu za 2dcl stila! :D Sej je sweet na en način, sam truthfully rajš jz tipu počastim pivo/kavo/koktejl, kukr da sem prsiljena pit 1dcl radenske in še natakarju težit, nej mi to okrasi :)

Drgač pa sprehajanje po btc-ju brez namena šopinga je mučenje (razen če se gre na biljard/bowling/savnat). Rajš stran od betona in umetnih neonskih luči pa nekam v naravo - je milijonkrat lepše. Al pa vsaj sprehodek po centru pa ob Ljubljanici, kjer window-shopping niti ni tko težka stvar, ker si vsaj zuni na zraku lahko. Pa še do Tivolija lah prešetkaš, da ujameš še mal jesenskih barv zdejle.

Pa kukr je že ena napisala, jaa, jz bi tut šla v živalski vrt, že tri leta se skušam spravt (s komerkoli), ker že dolg nisem bla. Pa nikol ne rata. Tko da ideja za it v zoo, bi tut pr men kr zmagala trenutno :) Tko za enkrat it, pol pa spet par letna pavza.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Nov. 2010 13:55

waaaa, ZOO bi bil tudi meni idealen zmenek :) razne večerje, kino, itd. mi je ful brezveze :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Nov. 2010 18:51

Louis Pitton napisal/-a:Rekel bi: "Sej vem,da si navajena piti coctaile,ampak danes boš pila nekaj posebnega.Seveda bi natakarja prosil naj natoči v kozarce za šampanjec ali pa martinje,pa naj mal okrasi pijačo."


Meni se zdi tole totalno bedna fora.

1. Stavek: "Saj vem, da si navajena piti koktejle." ima kar precej negativno konotacijo.
2. Krneki, deci Stila v kozarec za martini. Dajmo se pretvarjat, da se je tip izprsil za fancy drink, čeprav se v resnici ni.
Ne me narobe razumet, jaz si niti ne bi naročila koktejla na zmenku. Hkrati pa tudi ne mislim držat v roki enega nakrancljanega kozarca s Stilom.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 10. Nov. 2010 19:14

jullia_, jaz se popolnoma strinjam s tabo.

Taka bedna fora lahko o tipu pove le eno: da je kmet!
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 10. Nov. 2010 23:47

v-e-s-n-a napisal/-a:jullia_, jaz se popolnoma strinjam s tabo.

Taka bedna fora lahko o tipu pove le eno: da je kmet!


Ja mi hribovci mal drgač gledamo na šopinge,zmenke,hrano,vožnjo z mestnim busom....itd.
Za mene je vsak izlet v Ljubljano kot bi obiskal London.Kar izgubim se v tako velikem mestu.

Miikena ti bom jaz razkazal našo kmetijo..je lepše kot ZOO Lj.Lahko boš tudi molzla če imaš željo.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Nov. 2010 8:45

Valda, kmetije so lepa stvar. In brez skrbi - sem že molzla (sicer na avtomatske pumpe, al kakorkol se temu reče), pucala gnoj iz štale, grabila seno, ipd. V bolj mladih letih sicer, ma vseeno. Ma stric kmetijo ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Nov. 2010 8:56

Je pa zanimivo.Sama sem delala prakso po kmetijah kot vet. t. in nikoli nisem srečala kmetov, ki bi bili na slabem z denarjem, če so se ukvarjali samo s kmetijstvom.
Tako da.... se niti ne vleči ven zdaj s tem da si hribovc oz kakorkoli :D
The world is as you are.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 11. Nov. 2010 9:07

jullia_ napisal/-a:
Louis Pitton napisal/-a:Rekel bi: "Sej vem,da si navajena piti coctaile,ampak danes boš pila nekaj posebnega.Seveda bi natakarja prosil naj natoči v kozarce za šampanjec ali pa martinje,pa naj mal okrasi pijačo."


Meni se zdi tole totalno bedna fora.

1. Stavek: "Saj vem, da si navajena piti koktejle." ima kar precej negativno konotacijo.
2. Krneki, deci Stila v kozarec za martini. Dajmo se pretvarjat, da se je tip izprsil za fancy drink, čeprav se v resnici ni.
Ne me narobe razumet, jaz si niti ne bi naročila koktejla na zmenku. Hkrati pa tudi ne mislim držat v roki enega nakrancljanega kozarca s Stilom.

Louis se mal heca.
Sem pa že doživel, da so v diskoteki punce pile sok v kozarcih za šampanjec, ko pa je pristopil kak fant, in začel debato...vprašal, kaj pijete...Radgonska penina :D , pa je padla runda penine :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov