Ženske ne dojamemo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Če se tip ne oglaša in ti ne vrača klicev, si zanj adijo, nobene večje filozofije ni za tem.

da
163
85%
ne
29
15%
Skupaj glasov : 192

Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 07. Avg. 2007 15:44

da, če se ti ne javi, ti ne pusti sporočila ne nič je konec. Ni kaj za debatirat in isto je pr ženskah... Edino kar je mogoče da če je kje v tujini, sam ti bi verjetno vsaj sms poslal da je odsoten...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 08. Avg. 2007 14:16

Js sicer nism tak tip človeka k bi od začetka silla v tipa....
Če mi je kšn ušeč pa se zadebatirava pa če mi je ql mu dam svojo cifro in počakam da me on pokliče :)
Mogoč sm mal staromodna, sam če je zagret bo že poklicou:)
Live your life like you want
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 08. Avg. 2007 14:19

če je dobil dober vtis te bo :)
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 08. Avg. 2007 14:52

tisti k ne morjo direkt povedat da niso za stvar so zame navadni strahopetci in tok al pa tok ne bi mela nč z njim... :roll:
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:13

Ženske ne dojamemo, da so tipi včasih taki strahopetci neglede na to kok se delajo pametne in močne. Da niti enga samega pogovora nemorš opravič pred koncem zveze si zame šleva da ni večje. Če ti punca ni več všeč ji to poveš, razložiš zakaj (četud je razlog pač d se ti nda ubadat z njo)in potem greš svojo pot, s tem ko ste take glupe reve, da ne kličete, odpisujete, skratka ignorirate otežite zadevo sebi in punci. Svinje :roll:
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 08. Avg. 2007 15:21

kaj pa si pomisnla, da to naredi zato, da te noče gledati kako jočeš... Je bolje biti jezen kot pa razjokan... Če bi teb pustil fant v katerega si zaljubljena bi se začela jokat in on te nebi tolažil, zato pa ti raje ne pove osebno... Ženske ste pa še hujše... Ene dajo številko pa sploh ni njihova... Al pa se zmeniš, pa sploh ne pride (npr. prek neta zmenek). Pa tudi ko se naveličajo tipa, kr nehate pisat odrežete... Čisto iste ste, še huj včasih...
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:23

ABLA BLA PUSSY :D
pač bom jokala, cmerala, umirala, kaj ma veze?? maš raje sovraštvo kokr da se ti ženska zjoka pred očmi? Pač nj se baba zjoka, nj pove svoje, potrp mal časa, potem boš mel mir, samo če ga slučajno kasnej neboš mel se uporab metoda ignoriranja, prej ne, si vsak človek zasluž pojasnilo(še posebej dekle ktero nj bi mel včas še rad(al pa ne)) ne pa brezvezno šlevasto ignoriranje. :roll:
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 08. Avg. 2007 15:26

ma js sm samo 1x pustu punco :) In sm ji reku zakaj ne :) Ponavadi, je blo da so mene pustle,prek sms, msn... ker so vse ljubosumne in niso verjele, da če greš na priprave da si 100% v športu in ne da hodiš žurat naokrog... Pa razdalja je bla tudi kriva... Tk da nevem kdo je pussy
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:28

Hja če ti tega ne počneš potem ok, ampak jih pa braniš kot da bi :evil: :D
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 08. Avg. 2007 15:28

če si tipu nekoč dejansko neki pomenila se mi zdi da te bo poklical pa reku konc je. ampak če mu pa pomeniš tolko kot lanski sneg te bo pač na tak način postu. zanj si bla pač samo avantura in to je to. nekatere delajo iz tega pravi kraval po nepotrebnem. če si ženska ustvari neko lažno iluzijo da obstaja zveza in ljubezen potem prav. ampak bo kasnej ona tista ki bo objokana. in nočem dat prov bigboi-u ampak tud nekatere ženske so take. poznam kar nekaj takih. " ful si mi všeč. mogoče te pokličem". ampak v tem primeru se tip ne bo zjokal ker bo potem veljal za cmero :)
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:33

Vseeno sm mnenja, da si vsak zasluž pojasnilo, pa če si začne rezat žile pred njem.. Ni njegova stvar, on jo je pustu in to je to. Ona pa nj dela zdj kar če. Ne pa da jo ignorira ceu mesc, baba čist freaked out, kva je zdj z njima itd..
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 08. Avg. 2007 15:38

KittyKiss napisal/-a:Vseeno sm mnenja, da si vsak zasluž pojasnilo, pa če si začne rezat žile pred njem.. Ni njegova stvar, on jo je pustu in to je to. Ona pa nj dela zdj kar če. Ne pa da jo ignorira ceu mesc, baba čist freaked out, kva je zdj z njima itd..


brez zamere ampak a se ti ne zdi logično če se tip ne oglasi en mesc da je konc? čist informativno sprašujem. :)
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 08. Avg. 2007 15:43

Itak da je logično ;) To sploh nima veze. Ampak že takoj prvih par dni bi se začela ženska sprašvat kaj se dogaja itd..Zakaj bi to naredil? Neumno, otročje, poniževalno in totalno prfukneno je. Pač rečeš, konec je in to je to. Zakaj je to tak nenormalen problem?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov