Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 24. Okt. 2005 22:13

Čaw punce, moj lubi ma pa u pondelk roj. dan.... skupi sva že pol leta... in.... Sm mu že kupla, pa me zanima kaj ve mislte o tem....
Torej - Hugo Boss parfum (ker rd lepo diši - upam da mu bo všeč, sam mu je sestra tut kupla parfum pa mi je mal bed)
pa še en tak kozarc (napol meglen) pa piše gor kozarec za poredne fante... kar je res učas
Pa namen mam kupt še enga hudička, k pooseblja mojo notranjost :flamingdev: :flamingdev: in njegovo no :oops:

a se vm zdi kej odveč, glupo??? Men se use zdi kul, sam nevem kaka darila se kupuje fantom za roj. dan :oops: :oops:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 25. Okt. 2005 8:27

Joj jst nočem bit tečna, ampak men nikol ne bo jasno kako ne poznate svojih tipčkou tok dost da morte sprašvat kaj osebnega kupit tipu ... pa sej s tem ne mislim nič slabega, ampak kako nej jst recimo vem kaj je njemu všeč, kakšn je njegov stil, kaj obožuje, kaj mu je všeč, kaj si želi ... sej so ideje dobrodošle, ampak če hočeš da je darilo izvirno in da mu bo res všeč in da ga bo iz srca vesel mu kupi oz. podari neki takega ko veš da si želi, da to občuduje, da bi to rad probal, imel ... Jst sm svojmu recimo zdejle za 20 rojstni dan kupila knjigo o Kubi, ker vem da si z vsem srcem želi obiskat to deželo in je bil čist naudušen ... ampak kako naj mi to svetuje nekdo, ki ga sploh ne pozna in tega ne ve ...

Tko, da punce začnite mal razmišljat s svojimi glavami, pomislite mal na človeka, k ste z njim ... sej ga ja dobro poznate ...
Pa brez zamere res ... to je pač samo moje mnenje ...


Lej jst sm spet kopirala sama sebe ... pa brez zamere res ... ampak s tipom se že pol leta vidita vsak dan, vsak dan se uležeš k njemu v postlejo ... vsak dan ... pa ne veš kaj mu kupit oz. če je to butasto darilo ... pa ne morem vrjet no ... :roll: Ok sej si vprašala samo za nasvet ... sam vseeno ... če ti ne veš a je to butsato darilo za tvojga fanta al ne ... kako nej jst pol vem k ga ne poznam ... jst vem kaj bi blo mojmu butsato ... ampak za tvojga pa žal ne vem, ker ne živim jst z njim ... ampak TI :!:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 25. Okt. 2005 9:18

Ne se tok razburjat. :wink:
Sej maš čist prav, sam včasih rabiš sam idejo. Moj ma npr. rojstni dan decembra in ker nisem še dobro razmislila oz. mela časa razmišljat nameravam zdaj tole malo prečekirat... Pa ne da bom kupla kar ste napisal, ampak se čist lahko zgodi, da dobim eno hudo idejo. :D
:wink:
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 25. Okt. 2005 9:30

Ah...Obupne ideje! Sploh nobene pametne zame. :D :D
Medvedka naparfumanga z mojim parfumom, ki zgleda kot moj lubi sem mu že dala (ma očala in vse :lol: ). Oseba za neke pocukrane kasete ali pisemčka nisem (pa tut on ne). Slikce se mi zdijo malo too much, ker nisva še poročena, najstnika pa tut več nisva. Se mi zdi velik bolj normalno mu dat sam svojo sliko v okvirju, ker se pač ne vidva vsak dan in jo ma pri posteljci (kar sem že nardila) :D
Kok ste me razočarale... :wink:

Čist nič izvirnega, res. :) Sploh pa jaz rabim idejo za konkretno darilo... Tipom je res težko kupit, sploh če ne berejo knjig, ne nosjo nakita in nimajo kakšnih posebnih hobijev. :?
Sej bom dobila sama idejo, nč bat. :wink:
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 25. Okt. 2005 10:28

Ponavadi je dobro, če fanta poznaš. Če ga poznaš, veš kaj ima rad mu kupiš kaj od tega, kar ima rad ...

Če pa tega ne veš, pa se pozanimaj pri frendih, familiji, ... in bingoooo!!!
Resistance is futile.

ŽVPL je spet online -> www.zvpl.com
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 25. Okt. 2005 11:39

BTW, kje se da pogledat za koncerte razen na koncerti.com in vstopnice.com? :)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 26. Okt. 2005 2:13

Moj je imel v ponedeljek rojstn dan....na žalost sem bolj na kratko s kešom....in kaj sem naredila......sama sebe sem ovila v veliko rdečo mašnco.... :lol: ....in je bil več kot zadovoljen. :lol:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 26. Okt. 2005 8:28

Bageera napisal/-a:Applebittec kaj pa če bi kupla kakšen vikend paket v Atlantisu(sej ne vem če je to možno) al pa kakšnih termah al pa če bi šla v Btc areno na bowling/biljard.... al pa če bi šla na paintball/airball/softball... to bi mu blo verjetno všeč al pa kej kar še nikol ni počel.. kakšen adrenalinski park... lahko gresta na koncert Phila Collinsa....

samo predlogi :)


s temi predlogi se jst strinjam...
strinjam se z atlantisom al pa kake terme zato ker mislim da vama bo to ostal v ful lepšem spominu kot pa to da mu kupiš ne vem kr neki ko bo pol mel v sobi na polici...
tak bota pa še doživela kej lepega in tak...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 26. Okt. 2005 16:52

Aha! Depeche mode so v Zagrebu marca! Čeprav ma rojstni dan decembra no, sam bo pa mal počakal, ker jih ful obožuje... :D
Zdaj moram samo pogruntat, kje se dobi vstopnice brez butastih aranžmajev, ker če bova šla bova šla sama... :wink:
Uporabniški avatar
sovica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sovica » 26. Okt. 2005 20:27

Joj, moj tud čist obožuje Depeche, in ma kmal r.d., tko da, če boš kaj zvedla, kje se da karte dubit, malo poročaj, prosim.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 27. Okt. 2005 19:14

Mam eno vprašanje za vas:

A kdo ve kje se, da kupit uno žabico (mupet show) k je v reklami za BMW?
Z lubijam mava čez en teden 2 leti pa pol... sej ne da praznujeva, ampak bi ga sam tko rada presenetla k mava eno foro s to žabico :wink:
Tko, da če slučajno kdo ve :help:
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 27. Okt. 2005 19:32

sovica napisal/-a:Joj, moj tud čist obožuje Depeche, in ma kmal r.d., tko da, če boš kaj zvedla, kje se da karte dubit, malo poročaj, prosim.


Ja vstopnice maš v predprodaji na koncerti.net. Sam piše sam za aranžma (torej prevoz tja in nazaj iz različnih lokacij), kar pa znese tam nekje 15.000 za eno osebo. Men so te zadeve z busi in tem itak čist bedne no, tok da bom probala zvrtat, kje se dobi karte brez tega aranžmaja... Če se sploh že dobi pri nas to zdej. :?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Nov. 2005 15:32

kaj pa ksn bon za bigbanga? al pa ce veste ce kej tocnega tacga rab, npr paket za prostorocno telefoniranje, ksno sportno opremo ce se ukvarja s ksnim sportom, pelete ga na nocno sankanje, karta za 10 obiskov v koloseju, ksna huda masaza, vikend paket v ksnih termah, savno se da najet za 4 ure da si sam not, zivalski vrt, postonjska jama, pozim je mraz-usnjene rokavice, karte za ksno predstavo v Špas teatru (jamski clovek al pa 5zensk.com mata tako tematiko), same mu skuhate vecerjo tko z ene 5,6 jedmi pa ksn striptiz, kaj jz vem...

sej idej je ful! za ksne naparfumirane plisaste medvedke pa jz nism...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Nov. 2005 15:33

lakeesha: jz sm bla v termah snovik ene 14 dni nazaj, karta za enomejen obisk bazena&savne stane 3000, kar je ful pocen.

men je tm prav zakon, majo 3 savne (tursko, finsko&ledeno), velik bazen, jacuzzi, itd. zihr majo kej opisan na internetu
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 28. Nov. 2005 17:12

lakeesha Zate sem poiskala link o wellness živa: http://www.gp-hoteli-bled.com/si-index.html

Kar sem na hitro prebrala je kar nekaj koristnih informacij o kopelih, masažah itd.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov