Znamke, ki jih pogrešate v Sloveniji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Sep. 2012 22:14

Meh, spet ta snobizem, "nočem da so vsi enako oblečeni kot jaz, kar naj določene znamke ostanejo v tujini" :P
Zato se pa rabi veeeeeč ponudbe za večjo raznolikost, sam kaj ko smo tko premajhen & nezanimiv trg :nein:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Sep. 2012 22:28

^^ Predvsem premajhen, ja, še tisto, kar sem pride, morajo včasih zapret potem... kupci se preveč razpršijo ali pa še vedno v preverjenih enih in istih trgovinah kupujejo :? :D

Drugače pa jaz tudi ne razumem tistega, da nekatere moti, da ima folk enake kose kot oni... jaz sploh še nikoli nisem nikogar na ulici srečala, ki bi bil enako oblečen kot jaz, heh:)) Pa tudi če bi bil, mi je vseeno. Čeprav s snobizmom pa tega ravno ne bi povezovala, pomoje bolj tista ženska nečimrnost oz. zgolj želja po izstopanju z videzom al nekaj takega :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 25. Sep. 2012 23:34

ursa2502 napisal/-a:^ Agent Provocateur je v Ljubljani.


Aja, may bad, nisem vedela. Pa me res ze dolgo ni bilo v LJ. :)
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 26. Sep. 2012 11:19

Jaz bi rekla, da je pri nas ponudba solidna, čeprav tudi jaz pogrešam nekaj trgovin, ene so bile že omenjene (npr. Urban Outfitters, Forever 21, River Island ...), dodala bi pa še kakšne trgovine v stilu Free People, torej oblačila bohemskega stila. Moti me pa tudi, da je nekaj trgovin samo v Ljubljani - npr. TopShop mi pade na pamet, pa še kakšna bi se našla. Mene ni nikoli v Ljubljani, še manj pa se v njej spoznam kje je kaj. Drugače pa spletno nakupovanje zame ne pride v poštev, ker moram oblačila obvezno probat. Včasih mi je neka stvar zelo všečna, ko jo pa probam, pa na meni nikak ne zgleda.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 26. Sep. 2012 21:10

Jaz pa pogrešam kvečjemu kakšno "no name" trgovinico, kjer nimajo na tone identičnih puloverjev in hlač v stilu H&M in ostalo. Kakšen tak, kako bi se izrazila, srednje cenoven butik, neznanih znamk, tak da ma eno dušo, pa da se ti prodajalka posveti :D To pogrešam, ja, kšno prijazno prodajalko, ki bi mi nosila stvari v kabino in sprot vidla, kaj mi paše in kaj ne. Sj kakšna oddaljena sela majo še kšno tako dobro dušo, v Ljubljani je pa bolj ubogo..

In želim si, da bi Intimissimi odprli recimo še v Kranju...
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Sep. 2012 21:23

^^ Saj nekaj jih je, recimo v stari LJ včasih odkrijem kakšno posebno trgovinico :) (bolj redko tja zaidem, pa nisem tok na tekočem z odpiranji novih trgovin, tako da sem včasih kar presenečena:)).

Recimo trgovina Tree blizu Dvornega bara oz. Šuštarskega mostu ima nekaj luštnih italijanskih znamk oblačil in v omejenih količinah, pa še prijazni so :) Pa torbice imajo tudi blazno luštne, sem zadnjič videla v izložbi. Hm, samo imen znamk se ne spomnim dobro, vem, da imajo Denny Rose, Gaudi pa še nekaj drugih. Meni je všeč, pa še kvalitetno in izdelano v Italiji, ne s kakšno poceni azijsko delovno silo. Sem že večkrat slišala od folka, da te znamke hodi v Italijo kupovat, sploh nisem vedela, da imamo to tudi pri nas. :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Sep. 2012 21:25

prodajalke, ki se vrtijo okli tebe in so ful prijazne in ti nosijo stvari v kabino najdeš v calzedonii na trubarjevi.

meni so tako nadležne, da ti ne morem povedat kako. pol se ti tri nalepijo pred kabino in te neki sprašujejo in ti nosijo neke kopalke za katere se njej zdi, da bi ti kul pasale. mislim stara, a se tebi zdi, da bi js dala kej s smrtnimi glavami na svojo rit?! ne, ok ..pol vam pa ene druge prinesem in mi uleti z najbolj nemogočo obliko havajskih rož ever. wtf?! ko da so slepe in ne vidijo, v čem je prišel človek v štacuno oblečen. mislim resno, kaj zgledam ko fakin kim kardashian da bom nosla tam en bling bling na kopalkah, ki bo odpadu prvič, ko se bom iz luksuzne jahte preselila na normalno kamnito dlamatinsko plažo.

drugače bi blo pa fajn met več neodvisnih trgovinic, ja. js sm si poleti svašta šodra v tistih njihovih butikih kupla.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 27. Sep. 2012 7:56

za calzedonijo na trubarjevi dodajam še, da ti vse 3 prodajalke uletavajo v kabino emd preoblačenjem in ti govorijo, da še nobeni niso kopalke tako pristajale kot tebi, da imaš božansko postavo in sgurno nekaj treniraš. Da bi one takoj kupile kopalke, če bi jim pristajale tako kot tebi... :?


Drugače pa bi jst imela v Sloveniji Primark, Top shop (konkreten, ne takega s 5 cunjami, ki ostanejo v kakih drugih državah in jih pol nam pripeljejo), victoria's secret...
Don't worry, be happy!!
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Sep. 2012 8:12

Anjeske napisal/-a:Jaz pa pogrešam kvečjemu kakšno "no name" trgovinico, kjer nimajo na tone identičnih puloverjev in hlač v stilu H&M in ostalo. Kakšen tak, kako bi se izrazila, srednje cenoven butik, neznanih znamk, tak da ma eno dušo, pa da se ti prodajalka posveti :D To pogrešam, ja, kšno prijazno prodajalko, ki bi mi nosila stvari v kabino in sprot vidla, kaj mi paše in kaj ne. Sj kakšna oddaljena sela majo še kšno tako dobro dušo, v Ljubljani je pa bolj ubogo..

In želim si, da bi Intimissimi odprli recimo še v Kranju...


Mislim, da je bilo takih trgovinic malo morje, tam enih 15 let nazaj, pa so jih giganti alla H&M izrinili :) Pa v Stari Gorici jih imaš še nekaj takih, čeprav vsake pol leta, ko grem, jih je manj...
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 27. Sep. 2012 8:18

river island, new look, primark, anne christine, dorothy perkins(predvsem čevlje pogrešam)..
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 27. Sep. 2012 10:23

Ann Christine mislim, da so ene 3 v Sloveniji, ampak vse precej oddaljene (če se ne motim: MB, CE, KP). Jaz še kar upam, da bodo še kako novo odprli.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Sep. 2012 10:27

@lia7bibi: Ann Christine imaš na Primorskem in Štajerskem, precej velika štacuna :) Samo meni ni preveč všeč, ta firma spada pod New Yorker, tam pa vemo, kakšna je kvaliteta :/ Imam eno jopico od tam, sicer zelo lepa, ampak ima po par nošenjih luknjo pod rokavom :D :o Dorothy Perkins je pa tudi v Slo, samo to si verjetno videla :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Sep. 2012 11:27

js mam ene par stvari od Ann Christine in se čisto v redu obnesejo, mogoče sem mela pač samo srečo. je pa res, da so vsi kosi iz takega kompaktnega bombaža.
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 27. Sep. 2012 11:27

za Anne Christine sm res vedela sm za primorsko,so mi pa tud ostale lokacije reees predaleč,potem mi je še najbližje Zagreb :? sm videla kakšen luškan kos že notr,nism tolk mahnjena na kvaliteto,ker istih oblačil ne nosim dolgo/veliko :)
Za Dorothy Perkins pa vem da je v emporiumu ja,sm k majo bolj malo stvari.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 27. Sep. 2012 22:50

Dot kje pa se da dobit od Diorja ali YSL obleke v Slo?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron