What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Apr. 2012 18:42

No, meni so pa npr. vse 3/4 hlače NTW, torej bi mi ble tud take haremke :P
Dolžina 3/4 pa res nobene usluge ne dela dolžini nog.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 06. Apr. 2012 18:50

sirova štručka napisal/-a:ja kje si pa to našla in kje sploh vidiš kaj navleče nase? js prvič slišim za njo :D


Hehe kot je Nesanica povedala.. Vidim pa jo skoraj vsak vikend, ker vedno zahaja v isti klub. Nekako je ne moreš zgrešit :P
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 06. Apr. 2012 19:26

OMB, tisti dve grozoti od diamantk kako sta bili na viktorjih oblečeni.
Vedno so vse oblečene v neke cheap shit cunje, ki veliko preveč odkrivajo. Definitivno se strinjam-in ne samo glede te doroteje-ampak za vse te (ja res) kokoši velja to. Tut tista Katarina Benček ali nekaj takega ... bruh. Poguglajte :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2012 19:32

Nesanica napisal/-a:
te hlače so pa lepe na res redkih ženskah, ampak poznam eno ki izgleda res super lepa in ženstvena v njih.

Meni pa te hlače in ženstvenost ne sodijo skupaj, ker so mi vse drugo kot ženstveno, ampak ok, imamo očitno precej različne poglede na to kaj je ženstveno. :D Mi recimo kavbojke utegnejo izgledat bolj ženstveno, če lepo poudarijo postavo in so skombinirane k malo lepši majčki in čevljem.

Meni je pa NTW večina Desigual oblačil, razen določene torbice. Zdi se mi, da je vsak kos, od kril do tunik do oblekc, podoben drugemu in da sploh ni razlike med njimi. Sestra je čisto nora na to znamko in vedno, ko si kupi kaj novega, se mi zdi podobno prejšnji stvari, tako da včasih sploh ne opazim, da ima kaj novega. :D Vse je potiskano s cvetličnim vzorcem (ki mi je sicer všeč) in v črno-beli kombinaciji.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Apr. 2012 20:08

^^ To potem ona verjetno večinoma podobne stvari izbira, drugače imajo oni precej živih barv, ne le črno-bele, pa tudi vse mogoče geometrijske vzorce :) Drugače pa meni tudi ni všeč ta znamka oz. njihovi izdelki :? :nein:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Apr. 2012 17:31

Tamala_mrha napisal/-a: Meni pa te hlače in ženstvenost ne sodijo skupaj, ker so mi vse drugo kot ženstveno,


no, če tebi tole ni ženstveno, ti jaz res ne morem pomagat. :) (a ženstveni čevlji brez pete obstajajo? kaj pa kratka frizura, ki je ženstvena? pa kratek noht? to te res vprašam.)

Slika

Tamala_mrha napisal/-a: Meni je pa NTW večina Desigual oblačil,

to pa itak. tako robo dobiš na placu za par evrov. sploh zadnjič sem vidla eno v ala desigual jakni + torbici (kar se je teplo totalno) o bog, grozno in pol še kavbojke nekaj nakranclane. zraven pa malega otročka- fantka občlečenega ko punčko. res res res redkokdaj naletim na katero, ki zna tak kos dobro skombinirat. recmo plašča se sploh ne da. (govorim o tistih krpastih plaščih z milijon fleki različnih barv. in pol te borše ki zgledajo ko iz kika.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Apr. 2012 17:48

Meni osebno niso ženstvene stvari samo čevlji z visoko peto, krila ipd. So mi lahko ženstvene tudi ženske, ki imajo čevlje brez pete, hlače in kratke lase, a je vse odvisno od tega, kako se zna obleči in skombinirati stvari, pri kratki frizuri pa je ženstvenost pogojena s tem, kakšne obrazne poteze ima neka ženska.

Haremke so mi pa pač res neženstvene, k temu pripomore izgled visečih hlač, ki bi morale biti nekje pri riti in ne skoraj pri kolenih, ampak to je samo moj pogled oz. okus. Saj zato pa je ta tema, da povemo kaj nam je NTW, ne da se potem vsaki stvari kontrira "meni pa je to čisto kul", ker bi potem jaz lahko na ta način komentirala kar nekaj postov, saj je očitno večji del moje garderobe za mnoge NTW. :D

Kar se tiče Desiguala pa se strinjam. Meni ta oblačila izgledajo kot kolekcija za otroke tam do 10. leta, medtem, ko se najde tudi kakšno krilo (tisto do kolen) v stilu ome, da ne govorim o "krpastih" plaščih. Samo eden plašč črne barve mi je bil všeč, pa še tega je potem imelo kar nekaj žensk to zimo. Načeloma me ne moti, ko vidim katero z enakim kosom oblačila, ker je itak logično, da srečaš koga takega, saj ne kupujem stvari po naročilu; a da ima že samo na faksu ene par bejb enak plašč, me pač odvrne od nakupa :). No, ampak s slednjim sem že zašla od NTW teme ...
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 08. Apr. 2012 1:25

meni je pa Desigual kul. saj ne vse, sam tko kakšen kos. in tudi nasploh so mi všeč trgovine kjer mi je tudi dosti grdega, ker to pomeni da je ful raznoliko notri in če se vržes lahko najdeš kakšno prav kul obleko,
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 08. Apr. 2012 16:53

meni so tut tele baggy hlače ful ogabne, večina modelov, sploh če so to kavbojke. fuj-
ampak sem ravno prejšni teden kupila ene, ne morem verjet, čist lahek materjal, ma toook lepo stojijo!!!
je pa res, da je odvisno od modela hlač in od ženske postave ter kombiniranja ostalih oblačil ter čevljev. sem jih videla samo ene 3, na katerih so take hlače zgledale noro dobre.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 09. Apr. 2012 14:58

*mala* napisal/-a:No, meni so pa npr. vse 3/4 hlače NTW, torej bi mi ble tud take haremke :P
Dolžina 3/4 pa res nobene usluge ne dela dolžini nog.


Heh, sama nosim hlače malo čez kolena v fitnesu. (Če je to 3/4 dolžina). So oprijete in rahlo razširjene/zgubane ravno na pravih mestih, na koncu pa so z elastiko oprijete, da mi neverjetno dobro pristojijo. Je pa res, da sem visoka in imam skoraj popolno postavo - noge so lepe dolge, ravne in vitke Ne bi pa nikoli dala nase pajkice, ker te ne polepšajo moje postave.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Apr. 2012 16:50

^^ Oblačila za v fitnes in doma ne spadajo zdraven no :D
Govorim o oblačilih za po mestu, naokol, zvečer ven.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 10. Apr. 2012 11:42

če ma ženska ful dolge noge, so 3/4 hlače ful dobre, pa še petke zraven, men je všeč

meni pa glih hlače malo nad koleni niso všeč, grdo
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 10. Apr. 2012 15:24

*mala* napisal/-a:No, meni so pa npr. vse 3/4 hlače NTW

Meni tudi.
Uporabniški avatar
Antagonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 24. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Antagonist » 13. Apr. 2012 19:17

Tudi meni so 3/4 hlače NTW.

Zdi se mi, da mint barva nekaterim puncam res ne dela nikakršne usluge, jim čisto uniči postavo in ubije barvo kože. Moti me, da je v vseh trgovinah polno pastelne navlake, ker se mi ti odtenki zdijo popolnoma mimo, razen v res redkih primerih.

Včeraj sem opazila kar nekaj punc v kratkih hlačah in Ugg obutvi, ki je že sama po sebi gnusna. :?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 15. Apr. 2012 16:50

Mislim, da bi Natalija Verboten morala zamenjati svojega stilista! :)
http://tvslo.si/predvajaj/sobotno-popol ... 133942619/

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov