Trgovine za moške v LJ

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 05. Avg. 2013 17:59

zadnja leta nisem nabavljal kaj dosti oblek zase v LJ trgovinah (BTC, Rudnik), ker ponavadi najdem vse kar rabim v Kranju (Outlet, C&A...). Poleg tega pa se izogibam šopingiranja kot hudič križa.

Ampak zdaj se je situacija spremenila, rabim nekaj novih cunj (lahke dolge hlače in srajce), predvsem zaradi službe. V Kranju v tem letnem času tega ne najdem ker imajo v glavnem navadne kavbojke ali pa poletne cunje. Tako da bom stisnil zobe in po liniji najmanjšega odpora opravil te nakupe.

Zanima me katere štacune imajo moške cunje po zmernih cenah? Ker raje kupim 2x poceni kakor 1x drago. Poleg tega ne bi rad iskal teh trgovin in izgubljal čas po nepotrebnem.

Torej kje v BTCju, Emporium in na Rudniku?


Hvala za pomoč
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Avg. 2013 18:02

Mogoče moški oddelek Zare? :) Sicer ga nisem še nikoli podrobno gledala, ampak v ženskem delu imajo kar dosti nevtralnih oblačil, primerih tudi za v službo, tako da domnevam, da je tudi na moškem delu podobno.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Avg. 2013 18:14

dosti teh majčk in srajčk majo na asosu

http://www.asos.com/Men/Shirts/Cat/pgec ... =36&sort=3
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 05. Avg. 2013 20:00

panthol napisal/-a:Poleg tega pa se izogibam šopingiranja kot hudič križa.


panthol napisal/-a:Ker raje kupim 2x poceni kakor 1x drago.


Kaj zdaj??

Kupi nekaj (približno) kvalitetnega, sicer boš v kratkem spet trpel. :D
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 05. Avg. 2013 20:07

*Žuža* napisal/-a:
panthol napisal/-a:Poleg tega pa se izogibam šopingiranja kot hudič križa.


panthol napisal/-a:Ker raje kupim 2x poceni kakor 1x drago.


Kaj zdaj??

Kupi nekaj (približno) kvalitetnega, sicer boš v kratkem spet trpel. :D


Hujšam, upam da mi čez pol leta ne bo nič več prav :D


spletne trgovine ne bi uporabljal, ker imam težave z ugotavljanjem številk za obleke in čevlje. Recimo že pri čevljih mi številka niha od 45-47, odvisno od modela ker imam široka stopala. Enako velja za cunje, fuzbalerske noge in širok hrbet, pol se pa pejt s številkami. Aaaaahhh me mineva na nakupovanje že ko samo pomislim na to agonijo s številkami in probavanjem in različnimi kroji.... potem pa dodaj še moj "smisel" za modo pa sem tam :oops:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Avg. 2013 20:15

Ja, potem res pojdi pogledat v Zaro, tam ti še svetujejo lahko :) (vsaj pri ženskah so vedno zelo ustrežljivi in z zanosom sestavljajo outfite pri kabinah oz. ti nosijo kose, ki bi ti pristajali).
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 05. Avg. 2013 20:28

Zara je nasproti Emporiuma? no super, hvala za prvi direkten nasvet kam naj grem.

Kaj pa v Emporiumu, a niso imeli pred leti tam tudi cunje za srednji sloj? Ker danes sem se na hitro sprehodil skozi Emp. in videl same prestižne znamke, ustavil sem se samo pri S.Oliverju in niso imeli nobenih lahkih hlač. Razen če sem kakšno trgovino tam notri spregledal?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Avg. 2013 20:47

Saj sem tudi že zgoraj napisala, kot prvi odgovor na temo, samo mogoče nisi opazil :)

Jp, ena Zara je nasproti Emporiuma, ena je pa v centru zraven Name. Hm, za Emporium ne bi vedela glede znamk, imajo pa v Cityparku S. Oliver trgovino pa Tom Tailor... pa Sportina ima v Cityparku zgoraj eno prodajalno z več različnimi znamkami srednjega razreda, mogoče bi bilo tam kaj uporabnega. :)
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 06. Avg. 2013 18:42

Evo, opravil mučno delo, kupil pa sem natančno 0 izdelkov :cry: :cry:

Šel v Zaro in bil tam cca 79 sekund, ker nimajo nič, moški oddelek je prav žalostno majhen.

Šel zraven v C&A in nisem našel nobenih "lahkih" hlač (ne kavbojke ampak še tanjše, mogoče platnene), kar pa je bilo pa imajo samo neke mavričaste barve :eek: ne morem v tem k stranki.
Srajc in polo majic nobenih primernih.

Šel potem še v City park in sicer v S.Oliver, tukaj sem skoraj vzel eno polo majico. Šel nato še h krojačku Tomu ter v Sportino kjer sem se skoraj zadušil od vročine. Ne vem a so zmešani al kaj ampak kako si lahko trgovina takega statusa privošči neklimatizirane prostore. Ne samo da so brez klime ampak dobesedno zabito vroče je bilo, soparno. Sem se pomatral da sem probal ene hlače ampak mi je začelo postajat slabo tako da sem se pobral od tam. Itak pa nisem nikjer nič našel. Za zjokat :cry:

Če bi vedel kam v Emporiumu zaviti bi šel še tja poskusit. No pa na Rudnik grem jutri poskusit.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Avg. 2013 18:53

V Hali 12 v BTCju so imeli/imajo razprodaje, ker bodo prenavljali. Sem nabavil par kosov v petek, ampak dvomim, da je se kaj ostalo.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Avg. 2013 19:00

Ojej, škoda :? Ja, če iščeš bolj poletne kose, je zdaj večinoma že vse pobrano zaradi razprodaj; že pred par tedni so začeli jesensko-zimske stvari dajat na police.

panthol napisal/-a: Če bi vedel kam v Emporiumu zaviti bi šel še tja poskusit. No pa na Rudnik grem jutri poskusit.


Na njihovi spletni strani lahko že vnaprej pogledaš, katere znamke imajo... od srednjega cenovnega razreda je recimo Mexx, Tommy Hilfiger, ostalo je pa ali bolj športno ali pa višji cenovni razred pomoje. Pred leti so imeli več uporabnih znamk, npr. Top Man in podobno.

Na Rudniku je pa tudi Tommy Hilfiger, H&M, C&A... pa Peek & Cloppenburg z več različnimi znamkami. :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Avg. 2013 19:45

jaz že vrsto let kupujem samo v Gantu, mi sploh ni potrebno probat, ker vem, katero številko imam in ne morem falit. sicer so osnovne cene srajc in hlač 100-130€, na razprodajah se da dobiti za 50-80€, ampak garantiram, da boš lahko nosil naslednjih 5 let in ne bodo nič zlizane...vsaj srajce.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 09. Avg. 2013 19:28

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 12:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 09. Avg. 2013 19:37

^^Jp se strinjam. Nazadnje sma šla s sestričem v osterajh v šoping, pa un ma res specifičen tip postave in pri nas ful težk najde cote za sebe, sploh take da so lepe pa da so mu ganc prav. Gor jih je pa nabrav cel kup pa na razprodajah res ful pocen dobiš.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov