Tally Weijl

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 27. Jun. 2008 21:33

Verjetno vse poznato to znamko oblačil... kakšna oblačila se vam zdi da imajo? cene? itd..
res zanimivo ampak vsaka 2. nosi vsaj eno stvar iz tallya, čeprav se oblačila zelo hitro obrabijo (skrčijo, raztegnejo, strgajo) kljub pravilnemu pranju :roll:
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 28. Jun. 2008 10:24

Ne maram. Grem pogledat še imam preveč časa (ali če ne najdem nikjer drugje), drugače se tej trgovini izmikam. Kvaliteta se mi zdi porzna. Cene pa glede na kvaliteto previsoke.
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 28. Jun. 2008 10:31

Js v Tally Weijl kupim včasih kavbojke, al pa kšno majčko.Ampak še to bolj po redko, ker se mi zdi vse preveč šarasto za moj okus.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 28. Jun. 2008 10:45

to nos usaka druga punca, js pa hočm unikate nost ! hehehe ne da pogledam pa vidm usako drugo v njej..
Pussy_ka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pussy_ka_ » 28. Jun. 2008 11:03

waaa my favourite trgovina :D ne wem jaz večinoma majce tam kupujem.. hm je pa res da na naši šoli ( poslovna na teznu ), sma sao dve ki kupujema tam in mi je to walda fuul všeč :D kr ostale vse v nekih butikih kupujejo :? je pa res da glede na kvaliteto so res zasoljene cene.. hehe sn si htela eno srajčko kupit za novo leto pa j stala 30€ pa mi je bla predraga sao pol čez 2 mesca pa so jo znižali na 15€ :D pa še sportinino kartico mam tak da večkrat dobim popust..

glede hlač pa prisegam na bershko
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 28. Jun. 2008 11:04

za moj okus so obleke v TW preveč "cunjaste", kičaste u glavnem kr neki in zto tam ne kupujem. učasih se samo iz firbca ali pa če imam čas malo sprehodim po trgovini kupim pa nič.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 28. Jun. 2008 11:28

moja zamka =)
jst kupim ful cujn tam. od jakne, kobojk, krilca, konoterc.. use.
in sm zadovolna z njimi in morem reč da zaenkrt se mi še nč ni raztegnilo, uničlo al karkoli .. tudi cene do dokaj primerne..
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 28. Jun. 2008 11:29

kkšne majčke majo prov hude! enkrat sm dobila hlače tam in sm se mogla kr uščipnt k sm mislna da sanjam,kr nikol niso mel tok dolgih hlač zame, sm šla vedno razočarana iz trgovine.
vsakič k sm šla tja pogledat sm dobila neki zase, zdj pa že doug nč..so ratal k new yorker :roll:
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 28. Jun. 2008 11:40

men tta znamka nekak ni všeč ... vse majčke mi delujejo nekak "boge", pa tud modeli mi niso čist neč posebnga
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 28. Jun. 2008 11:45

ne kupujem tam lih... mam mnde eno majco pa jopco pa jih mam že kr dovg... sm drgač pa pač nimajo nekih stvari k bi ble men všeč
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 28. Jun. 2008 11:57

Jez si tudi ful kupm tam, sam učasih ne najdm nč, učasih pa ful. Od tam mam ful majčk, pas, uhane, krilce. Kavbojk pa nism še kupla tam.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 28. Jun. 2008 12:14

Če hoče bit človek edinstven je boljše da ne hodi v take trgovine ala tally, bershka, zara, NY, orsay, stradivarius itd kr tm itak kupuje vsaka druga.. js se ne oziram več na to (sploh pa na vsaki stoji drugač
S tally-ja mam en par stvari, več hlačk ku majc kr se mi zdijo vseeno malo bolj kvalitetne hlače (in tudi zto k njihove kavbojke mi nrdijo tako rit da sm še sama ponosna na njo) :D to da se majca razširi in zgubi obliko po nvem kolko pranjih me niti ne moti kr itak ponavadi vsako leto vržem vn z omare 3/4 cunj da lahko kupim nove :D
je pa res da moja trenutno najljubša majca je lih s tally-ja.. sm iskala tako majco po vseh možnih trgovinah, sm bla že pripravljena odštet 50 € v miss sixtyju, pa sm dobila v tally-ju za 10 € 100x lepšo :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 28. Jun. 2008 13:26

jaz pa v tally ne kupujem, ker me že od daleč odbije pogled na vse bleščice in svetlikajoče majice. ne maram tega. tudi cene se mi zdijo previsoke za to kar ponujajo. aja, pa sploh mi niso všeč te majčke z zvezdicami in srčki in nevemčim, ki jih potem ima vsaka druga. :roll:
ma res se takih butikcev ala tally, bershka, stradivarius ipd. rajši na daleč izogibam.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 28. Jun. 2008 14:14

ge..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 18:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 28. Jun. 2008 15:04

men se pa zdi, da se je tally ful poslabšu, tko materialni kot ponudba. njihovi materiali...obup, sama plastika :roll: vse se neki sveti in zgleda ful ceneno, kar men res ni ušeč. drgač pa res mislm, da njihova roba ni kvalitetna in majčke se hitr zmuckajo in sperejo. ne vem zakaj ampak zadne čase je use kar notr vidm tko "čefursko" (grdo povedano). not my style...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov