Škornji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 14. Nov. 2012 20:16

Mislim, da barva ni tolko problematična. Gre lepo tudi na črno in kako drugo barvo. Imam jaz ene podobne barve pa se da lepo konbinirat.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 09. Jan. 2014 14:14

Heii! A katera ve kje bi se splačal kupt čevlje za zimo? Po možnosti topli in nepremočljivi. :) Hvala! :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 11. Jan. 2014 11:09

hmm cukr to tudi jaz iščem že nekaj časa, pa da bi bili malo bolj ugodni... se priporočam za kakršen koli namig :(
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 12. Jan. 2014 18:34

Jaz sem jih kupila v Massu, ko so imeli neke razprodaje zalog al neki... Sicer sem se a priori odločla da mi je prvem mestu kvaliteta, se pravi nepremočljivi, topli pa brez usnja, ampak sem jih dobila tud znižane.

Sem si kupla pa nizke škorenjce in zaenkrat topli so, dež jih še ni premočil, no na sneg pa še čakam :D Ampak glede na to, da z njimi ne mislim lazit na Roglo sredi največjega snežnega zameta, se mi zdi, da se bojo kr izkazal.

Bolj ''športni model'' mam pa od Salomona - to je pa šuh, ki ne razočara na nobenem nivoju. Je pa cena temu primerna. Ampak šuh vredn svojga gnara.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 12. Jan. 2014 18:45

Hmm moram priznati da so me do zdaj še vsi čevlji, ki sem jih kupila v masu na celi črti razočarali.....tko da me veseli da nimamo vse podobnih izkušenj..


za salomonke pa vem da so top, sem imela superge, dokler res niso razpadle sem jih nosila non stop in so ble super :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 12. Jan. 2014 23:02

No ja, odvisno tudi od znamke ki jo kupiš, ne samo od trgovine. Jaz načeloma sicer ne kupujem tam (no, sploh redko kupujem v SLO), ampak mi je bila prioriteta dobit škorenjce iz goreteksa + znižanje. ;)

Pa še priporočila sem dobila od par punc, da so si fajn nepremočljive škornje tam kupile. Sem jih pa iskala v Alpini, Pekoju, ni da ni, pa nisem našla nobenih ustreznih.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron