Oh, ta tašča

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 14. Avg. 2015 15:18

Nehajte srat, če bi bili urejeni odnosi v širši družini (ali celo med partnerjema) pogoj za otroka, nikogar ne bi bilo! Idealnih družin ni, idealnih staršev ni. Dovolj je, da so dobri. In nek forum in par postov RES niso merilo za to kakšna mama bo neka forumašica. Malo manj obsojanja in več empatije :wink:
ania
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ania » 14. Avg. 2015 15:53

Iz mojega posta o tašči, se je to spremenilo v temo o tem, kako bogi bo moj otrok.... :eek:
torej naj po vašem čakam, da se taščino stanje spremeni (to je lahko tudi 10 ali pa še več let, ali pa kar celo življenje) in potem imam otroka...svašta.
in spet bom NAPADALNA....nekoga "poznate" prek foruma in pišete da bo njegov otrok ubogi in podobne stvari. potem pa sem jaz otročja :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 14. Avg. 2015 17:09

^^ Ne, ljubica zlata, ne čakaš, da bo tašča zdrava, čakaš, da bo tvoj partner sposoben opravit z blodnjami svoje mame kot odrasla, zrela oseba in imet s teboj iskren, poglobljen odnos. To sta dva predpogoja za to, da otrok ne bo trpel 100 na uro. Če bi šlo samo zate in ti paše bit v takih razmerah, okej ... furaš ta nesmisel dalje, če pa gre še za otroka, še za eno nič krivo bitje torej, pa ne ... in zafuranih, frustriranih, neprimerno vzgajanih ... otrok je vse več.

maniac: Urejeni odnosi med partnerjema SO predpogoj. In če niso urejeni, je bolje, da otroka ni. Ljudi na svetu še zdaleč ni premalo ... in šopat na svet nove, ki bodo trpeli za xy travmami je samo neodgovorno. Zakaj že imaš otroka, če s partnerjem nimaš urejenega odnosa??
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 14. Avg. 2015 18:00

ja, zate so urejeni odnosi predpogoj (tudi zame, da ne bo pomote). za okrog 90% človeštva pa ne in imajo otroke, ki so lahko tudi ok odrasli, samo veliko več truda morajo vložit v to. otroke imajo ljudje iz nešteto razlogov in večina jih je zelo sebičnih in zelo malo jih razmišlja o zdravem razvoju svojih bodočih otrok. ampak tako pač je.
ania
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ania » 14. Avg. 2015 20:19

še enkrat ponovim..nikogar nisem prosila za mnenje o mojem otroku. prosila sem za mnenje glede tašče....če bi imela pomisleke glede otroka ali podobno, bi odprla novo temo. hvala!
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Avg. 2015 21:17

Pa zakaj se preprosto ne distanciraš od tašče? Kot praviš, te samo žali, je nesramna ... zakaj sploh potem si v kontaktu z njo? Ne hodi na obiske z možem, enostavno ignoriraj jo. Tvoj mož te bo že razumel, če ima kaj soli v glavi. Zdaj si menda ti na prvem mestu, če bosta dobila otroka, ane. :wink:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
ania
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ania » 16. Avg. 2015 8:23

Ne ne bova dobila otroka, ker sem v petek spontano splavila. tak da tega ubogega otroka navsezadnje ne bo na svet. s taščo pa sva tako ali tako prekinila stike.

Lp vsem
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Avg. 2015 10:21

ania, žal mi je za to kar se ti je zgodilo. Upam, da bosta s fantom to uspešno prebrodila, vso srečo vnaprej.
It was forever..but it didnt last long..
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 17. Avg. 2015 10:39

Žal mi je. SS na začetku so precej pogosti.
Očitno je čas da urediš odnose in potem delaš ostale korake. Ne razumem zakaj te tako zelo moti mnenje ljudi s foruma, ki te sploh ne poznajo, v primeru da komentirajo kaj kar ti ne ustreza. Očitno ti je zelo pomembno kaj si mislijo drugi.

good luck.
ania
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ania » 17. Avg. 2015 16:34

čuftika napisal/-a:Žal mi je. SS na začetku so precej pogosti.
Očitno je čas da urediš odnose in potem delaš ostale korake. Ne razumem zakaj te tako zelo moti mnenje ljudi s foruma, ki te sploh ne poznajo, v primeru da komentirajo kaj kar ti ne ustreza. Očitno ti je zelo pomembno kaj si mislijo drugi.

good luck.


:)
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Nov. 2015 13:08

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 01. Jun. 2016 11:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 23. Nov. 2015 14:06

Kaj pa če bi zamenjala fanta? Meni ta rešitev izgleda dosti lažja ...

S.
yes, I am avatar
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 23. Nov. 2015 15:38

Lahko pa s kalašom pokosiš taščo in imaš mir.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 23. Nov. 2015 19:31

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 23. Nov. 2015 21:06

Bi ti rekla, da se ne sekirat ampak vem, da ne bo nič pomagalo pri temu, važno je, da fant tudi to vidi in je nekako na tvoji strani. To, da se tašče in snahe ne marajo je že splošno znano, pač čimprej stran na svoje in se boste videvali vsake tolko za praznike in rojstne dneve in to je to. Je razumljivo, da si želiš dobrega odnosa z družino ljube osebe, ampak na koncu dneva je važen samo tvoj odnos s fantom, saj si z njim v zvezi, ne z njegovo družino.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov