Odnos žensk do "šibke točke" na moškem telesu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Moda pri moškem dojemam najbolj kot:

Glasovanje se je zaključilo dne 30. Dec. 2017 6:23

1. izvor užitka pri seksu za oba in privlačen del moškega telesa
1
50%
2. dobro sredstvo za obrambo pred napadalci
0
Brez glasov
3. ne-bodi-jih-treba
0
Brez glasov
4. sploh jih ne opazim
1
50%
Skupaj glasov : 2

bikica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 3. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a bikica_1 » 21. Jan. 2018 13:12

hayley: če se ne motim, si tudi ti enkrat napisala, da si svojega bivšega našutirala v jajca. kaj veš, morda je moral tudi on na pregled k zdravniku. toliko o tvojih izjavah. torej, ti bi avtorja članka verjetno raje našutirala, kot stisnila za opremo. morda ga kar vprašaj, če bi imel to verzijo kaj raje od prve. :?

Ananhas: ne vem, od kod ti ideja o mojih brkih. vsaka odločna ženska, ki se ne pusti zajebavati in ki zna obvladati tipa, da se je po potrebi tudi malo boji, še ni možača. sicer pa imam (statistično gledano) z veliko verjetnostjo po telesu manj dlak od večine žensk. če že odpiraš bedaste teme.

raje povejta, kaj bi sami naredili tipu, če bi vaju prevaral. da ne bo moraliziranja na moj račun.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2018 13:19

Pričakovano nisi razumela moje opazke.

Definicija močne in odločne ženske pri meni ne vključuje nasilja. :wink:

Sicer pa se mi niti ne da pogovarjat z nekom kot si ti, škoda časa za argumente.


bikica_1 napisal/-a:če bi naredil to, kar si ti, bi bila njegova oplojevalna kariera verjetno končana.


Taki potem enkrat prejmete poziv na obravnavo, mi pa moramo poslušat vaše jokcanje.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Jan. 2018 13:48

Jaz sem napisala, da je bilo v samoobrambi, ko je že on prvi začel s fizičnim nasiljem, drugega mi pa ni treba pojasnjevati.. Vsekakor ni primerljivo s tvojimi navadami, katastrofa res.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mirkoc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a mirkoc » 22. Jan. 2018 21:25

Hvala za izražena mnenja, še posebej hayley in Annhas, ki sta po mojem bolj uravnoteženi in modri. Tebe, bikica_1, pa ne bi rad srečal v živo. Priznam.

mimogrede, med tem se mi je punca opravičila za dejanje, saj sem ji povedal, da je malo manjkalo, da bi imelo resne posledice. Občutek imam, da ji je zaradi tega res hudo. Seveda sem se tudi jaz še posebej opravičeval.

Kar me muči - in bom verjetno moral razčistiti sam, je naslednje - če sem lahko malo bolj odkrit. Zame so moje spolne žleze tudi erogena cona, zato mi je posebej važno, da ima punca do njih dober odnos. Vsaj v preteklosti ga je vedno imela.

Zame osebno se sedaj postavlja vprašanje, kako naj ji ta del telesa, zaradi katerega sem šel zaradi nje k zdravniku, še kdaj "prepustim v roke". Bojim se, da se bom v takih primerih vedno spomnil na preživeto travmo.

Seveda se verjetno isto vprašanje, samo da na osebni ravni, postavlja tudi njej. Kako naj mi kot partnerju še zaupa.

Ali menite, da je možno popraviti narejeno škodo. Ne zanima me teorija, ampak osebna stališča - predvsem ženskega dela publike.

Hvala za odgovore že vnaprej. In, hvala, Ananhas, za opomnik na drugi podobni članek. Sem ga že prebral in mi tudi marsikaj pove. A vseeno se mi zdi, da je moj primer nekoliko specifičen, zato postavljam posebna vprašanja v posebni rubriki.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jan. 2018 23:50

Kaj je zdaj razlika med teorijo in osebnim staliscem? Js ne morem sigurno rect kaj bi naredila, ker se mi se nikoli ni zgodila taka situacija, da bi me kak partner prevaral niti noben ni kaj dosti pil alkohola v casu, ko smo bili skupaj.. Ma recimo, da ce bi se slo samo za poljubljanje pod alkoholom in bi mi blo vse ostalo v zvezi do takrat super bi najbrz ostala skupaj, odvisno tudi malo kolk je zveza resna in koliko casa ze traja in tko od obcutka ali bi se mi zdelo, da je tip custveno se vedno vame al ni vec..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Jan. 2018 1:15

Mene samo zanima, zakaj si odprl dve zelo podobni temi pod dvemi razlicnimi imeni? Saj se zavedas, da tvoj IP vidim z enim klikom? :rolleyes:

Skupaj sva že dve leti in bi lahko rekel, da nama je šlo ves čas zelo dobro.


Koga ti zaje*avas?

Ne morem mimo filinga, da si trol, ki malo prevec rad bere o tem, kako nas damski svet dozivlja vase 'spolne zleze'.

Temi sem zdruzila, ker nima smisla, da imamo dve.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2018 12:18

Saarijarvi, si pogledla, ce je mogoce tudi bikica isti IP, lahko je taka vaba, da bi nas spodbudilo, da se postavimo v bran temu delu telesa, jao :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mirkoc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a mirkoc » 23. Jan. 2018 12:22

saarijarvi: Tvoje obtožbe so v osnovi zgrešene, čeprav sem res naredil neumnost. Namreč - ker so me usmerili na branje drugega prispevka o podobni temi, sem sam zamešal (odgovarjajo iste avtorice), zato sem vprašanje postavil tukaj.

Nikakor pa ne zajebavam, saj - verjela ali ne - nisem jaz avtor tega prispevka (v katerem piševa). Če si našla med malo in strastnikom isti ip, potem si se nekje pošteno zmotila in preglej še enkrat, saj z njim nimam zveze. Sta pa res temi podobni in sem zamešal forum z zadnjim vprašanjem.

Sicer pa nikogar ne zajebavam in nisem trol. Podobne stvari se dogajajo pač tudi različnim ljudem. Verjetno tudi zaradi procesa (za katerega si verjetno že slišala), ki se mu reče socialno učenje.

Ne zdi pa se mi pošteno brisanje moje teme zaradi tvoje napačne domneve. A se vseeno zahvaljujem vsem trem avtoricam, ki so mi do sedaj odgovorile.

PS: Paranoja v digitalnem svetu je kriva, zakaj ni več mogoče odkrito komunicirati. Moderatorji bi se morali tega zavedati, preden širite avtomatične obtožbe ...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Jan. 2018 13:58

hayley napisal/-a:Saarijarvi, si pogledla, ce je mogoce tudi bikica isti IP, lahko je taka vaba, da bi nas spodbudilo, da se postavimo v bran temu delu telesa, jao :lach:


Ja, je res.

Nisem se zmotila, isti IP je bil uporabljen najmanj 4x, ce zelis, pripnem tudi screenshot. Eni imate res prevec casa.

Prosim pisi pod enim nickom, ker uporaba vec njih ni dovoljena. Tema pa ni bila izbrisana temvec zdruzena. :flower:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Jan. 2018 20:47

No avtor, potem pa vsaj povej kaj želiš doseči s temi temami? Delaš kakšno družbeno/psihološko raziskavo, ali si v zvezi, kjer te punca ustrahuje in tepe in si malo zmeden?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jan. 2018 23:11

Ja nek fetiš na moda očitno, ne vem kaj je pričakoval, da bomo razlagale kako se z njimi ukvarjamo in kako jih 'rehabilitiramo' po poškodbah..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mirkoc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a mirkoc » 24. Jan. 2018 19:50

Prav neverjetno je, kako lahko ena sama napačna informacija popači dojemanje toliko ljudi.

Ananhas in hayley: Verjetno ne bo nič pomagalo, a naj vseeno še enkrat ponovim, da nisem isti prvemu avtorju, še manj da bi imel kake fetiše ali pisal pod več psevdonimi. Meni se je pač pripetila zgodba, kot sem jo napisal. Seveda vam tega ne morem dokazati. A naj vseeno povem, da se vsaj malo obranim neumnega klevetanja.

V bistvu se morda nima smisla več oglašati, če verjamete, kar pišete. Zaradi mojega ugleda mi je konec koncev vseeno.

Ni mi pa vseeno, da so mi tri osebe zaupale svoje iskrene misli, zdaj pa se zaradi insinuacij verjetno čutijo izdane ali na nek način prevarane.

saarijarvi: Moderatorji imate (kot na mnogih drugih forumih) očitno tudi tukaj precej težav s precenjevanjem svoje pozicije. Da iz svojega podatka o IP-ju sklepaš moji identiteti, o trolanju in še dodatno insinuiraš, je ne samo logična, ampak tudi napaka praktičnega razmišljanja. Si res prepričana, da je res, kar namiguješ o meni? Verjetno sama verjameš, kar praviš, a v mojem primeru si se očitno zmotila.

Karkoli še napletete o meni: vseeno hvala vsem za iskrene odgovore. Avtor prve teme (strastnik) je očitno s forumom že zaključil. No, če se vrne, bo precej presenečen, kakšne zgodbe so se med tem napletle.

Če je torej vse, kar mi še znate sporočiti, insinuiranje, se ne bom več oglašal. Vseeno pa hvala za ves dosedanji trud.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jan. 2018 20:22

mirkoc napisal/-a:

saarijarvi: Moderatorji imate (kot na mnogih drugih forumih) očitno tudi tukaj precej težav s precenjevanjem svoje pozicije. Da iz svojega podatka o IP-ju sklepaš moji identiteti, o trolanju in še dodatno insinuiraš, je ne samo logična, ampak tudi napaka praktičnega razmišljanja.




Ma kašno meglo mešaš tukaj? A sploh veš kaj je IP?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MrBoombastic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 9. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MrBoombastic » 25. Jan. 2018 8:06

hayley napisal/-a:
mirkoc napisal/-a:

saarijarvi: Moderatorji imate (kot na mnogih drugih forumih) očitno tudi tukaj precej težav s precenjevanjem svoje pozicije. Da iz svojega podatka o IP-ju sklepaš moji identiteti, o trolanju in še dodatno insinuiraš, je ne samo logična, ampak tudi napaka praktičnega razmišljanja.




Ma kašno meglo mešaš tukaj? A sploh veš kaj je IP?


(Verjetno že ve. Tvoj današnji IP je jutrišnji IP nekoga drugega. Sploh v kakšnih javnih ustanovah. Ona bi pa s screenshotom lahko tudi kazensko odgovarjala.)

Kakšna razmerja imate to, da fizično obračunavate? Ker to je nekaj zadnjega, kar se v zvezi zgodi.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jan. 2018 9:07

Ne vem, če je to res v primeru forumov, naj kak informatik raje pove..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]