Najstniške/mladoletne mamice

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 04. Mar. 2016 20:44

Spoštujem Vaša menja, ampak ostajam pri svojem.
Jaz sama težko govorim o nekom preko ekrana ker ga ne poznam. Hotela sem samo zgodbo dekleta/fanta ki je šel čez to. Dobila pa sem MENENJA IN GOVORENJE O NEZNANI OSEBI (kar sem jaz za Vas). Kdo je pol otročji. Ko da bi govori o tehnologiji o kateri nimam pojma .
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Mar. 2016 20:52

Če želiš mnenje žensk, ki so imele mlade otroka...je tole napačni forum, večina punc tukaj študira, in ima neko vizijo, po kateri seveda pridejo otroci.

Bibaleze forum je potem bolj primeren.

Noben tukaj ti ni rekel da ne smeš imeti otroka, imej jih 10 če jih želiš, povedali smo ti samo neke logične argumente, ter morebitne posledice tvojih odločitev.

Obenem bi rad še opozoril, sicer sam nisem nek biser slovnice, da ko pišeš svoje argumente, vsaj malo pazi na svojo slovnico...saj potem izgubiš boj, še preden se je začel.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Mar. 2016 21:11

Jao ne štekam res. pol pa ne pisat tega javno na forum, ker je itak LOGIČNO, da boš dobila pač različna mnenja.
glede na to, da te pa je več kot očitno MAL piknal, že očitno maš določene pomisleke.

pač če hočeš met pr 18ih letih otroka, GA MEJ. have fun.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Mar. 2016 23:48

lovelvy, nikakor te ne enačimo z nekimi frajlami, ki so zabluzile, postale noseče ob obdržale otroka, za katerga sploh ne vejo kdo je oče ;)

prišla si na forum po nasvet, drugo mnenje, da bi se prepričala, če je tvoja odločitev res prava. podvomila si, in to je najboljša stvar ki jo lahko narediš.

tukaj ti vsi želimo samo dobro, mogoče pri enih ne zveni tako, ampak verjemi, da je tako. boljše je globoko komunicirati z veliko ljudi, tudi skregati se, kot pa narediti velik korak v življenju, kar se lahko izkaže za veliko napako.

jaz še vedno ostajam pri svojem mnenju, da še malo počakaš. tudi če imaš otroka čez 5 let, ko boš stara 23, je to relativno kmalu za današnje čase, ti boš takrat v zvezi že 7 let, s partnerjem še veliko bolj povezana kot zdaj, imela bosta skupne izkušnje, odrasla boš, bolj poznala svet..
čeprav je možno, da si tudi ta trenutek dovolj zrela in boš ostala ista, iste miselnosti kot si. ampak zelo malo verjetno. pusti si dokončno razviti kot ženska, potem pa naprej ;)
hej norci :)
LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 05. Mar. 2016 9:21

Niti malo nisem podvomila. Ostajam na enakem kot sem bila.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Mar. 2016 12:06

V tem primeru pa ti toplo priporočam obisk kakega foruma za nosečnice, zavij v knjižnjico, preberi si kako knjigo. Pač pripravi se na to obdobje življenja, kokr se le da.
Želim ti vso srečo!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 05. Mar. 2016 12:51

Predlagam da gresta prej vsaj 2 leti živeti skupaj s fantom. Na svoje, v svoje gospodinjstvo, ne pri starših. Ker ena stvar je, ko se dobivaš na zmenkih in občasno prespiš drug pri drugemu. Drugo pa ko živiš skupaj. Ko se moraš o vsem skupaj odločit in prilagodit. Ko se morata skupaj dogovoriti o vsem. Ko ga vidiš bolanega, tečnega, živčnega, zaskrbljenega, v delu, v brezdelju, v dolgčasu itd.
Zveza se ti zdi popolna. Ali poznaš njegove napake in slabe razvade? Če odgovoriš da jih nima, ga očitno ne poznaš dovolj, ker jih vsak ima. Ali te stvari tudi sprejemaš, si pripravljena s tem živeti celo življenje, brez da imaš v mislih "skrivni načrt" kako te napake spremenit?
Glede katerih stvareh se ne razumeta? Katere stvari, interesi, hobiji vaju družijo?
Ne da vaju želim razdvajati, ampak potrebno je vedet, da če boš imel z nekom otroka, boš bil z njim, hočeš nočeš, celo življenje povezan in si je treba najprej odgovorit, potem pa še v praksi skupaj it živet in videti ali vama bo šlo.

Seveda je v skupnosti tudi veliko drugih lepih trenutkov, ampak kakor klišejsko se to sliši, se morata vprašati še klasična vprašanja, kako se bo čistilo, kuhalo, pralo, kako z denarjem?
Kako gledata na vzgojo otrok? Ali se strinjata o "prijemih" vzgoje? Ideja glede živali se mi zdi super. Poizkusita z nečim skupnim, preden zares ustvarita novo življenje.

Vsi vajini starši so proti. Ali te to ne skrbi? Se ti, glede na to, da nimata dovolj financ, ne zdi skrajno ne odgovorno narediti otroka in potem od svojih staršev zahtevati, da te podpirajo (tako psihično kot tudi denarno)? Ali vesta kje bosta živela z otrokom? Kje bo otrok, ko bo bolan, in si ne ti, ne tvoj fant ne bosta mogla vzeti fraj? Kje bo otrok, ko bosta vidva v službi? Ali ga bosta zmožna vpisati in peljati na vse krožke?
Ali poznaš kakšnega odraslega, ki ne razmišlja "zastarelo" ali da te "ne mara" in se lahko z njim iskreno pogovoriš?

Praviš da so finance problem. Te ne skrbi, da ne boš mogla otroku privoščiti nič več od minimalnega? Misliš da lahko takoj po šolanju zanosiš. Ali misliš da te bodo delodajalci kar povabili v službo, čeprav boš noseča in potem plačevali porodniški dopust? Ali bo fantova plača dovolj za vse tri? Naredita si skupaj s fantom tabelco in si izračunajta koliko kaj stane, koliko bosta potrebovala denarja na mesec, da se bosta lahko samostojno preživljala, ter dodaj 300 eur za nujne, nepričakovane stroške vsak mesec, ker se ti v stanovanju ali kaj pokvari, ali kdo zboli itd. Kako je pa sedaj z denarjem? Če plačujeta tvoja starša, je skrajni čas, če želiš biti odgovorna in odrasla, da si začneš vse sama plačevati. In s tem vse, ne le računa za mobitel in make-upa.

Če že nočeš odgovoriti na vprašanja na forumu, si pa vsaj oba s fantom iskreno odgovorita.

In če že gresta v to, si vsaj preberita literaturo o tem, knjige, dokumentarci, tečaji, kot so omenili forum bibaleze, o nosečkah, vzgoji, šolanju itd.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 05. Mar. 2016 13:15

3mesece sva na svojem.
In zakaj bi rekla da nima slabih lasnosti. wtf. VSAK JIH MA. o bože kaka vprašanja.

Živali pri nama odpadejo ker nisva niti blizu ljubiteljem živali.
Od staršev nikoli nebi zahtevala da me podpirajo to je njihova stvar ali me al ne. In če nebi bilo res nujno jih nebi prosila za pomoč bi se že znajdla.

Nisem rekla da so finance problem ampak da nimam REDNE službe. Delam samo kot varuška to je to. Ampak tudi od tega je kar nekaj denarja .

Zdelom vem kako je. Če ne veste se lahko dela tudi preko napotnice. ;)

Nismo tako neumni. Nekateri delamo + se učimo da si sami plačujemo šolo in si sami plačujemo stvari ki jih želim oz jih moramo meti. Torej nism ravno 100% odvisna od staršev kajne.
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 05. Mar. 2016 13:53

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Mar. 2016 13:58

študentsko delo lahko opravljaš, če imaš status študenta/dijaka. če ne, ne več. starši nimajo več otroškega dodatka in zdravstveno zavarovanje si moraš plačevati sama.

moraš biti 100% neodvisna od staršev. in to zlahka, ker moraš biti zanesljiva, ker bo otrok odvisen od tebe.

in tudi meni se zdi pametna ideja, da greš na kakšen bibaleze, medovernet itd.. tam je mnogo staršev z izkušnjami in ti bojo znali precej bolje svetovat :)
hej norci :)
LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 05. Mar. 2016 14:15

Moj namen je bil slišati zgodbe drugih. Tako kot nekatere pišejo tu go a le da o drugih stvareh. Pač ene se bolj ukvarjajo z modo.

Hotela sm reči da še preko napotnice ni dela.. Kako se potem nebi zavedala kaj je brez napotnice... Ojej
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Mar. 2016 14:29

In to ti ni dovoljsen razlog? :ja: prvo stalca, pol pa kravca.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 05. Mar. 2016 14:38

lollypop-@ napisal/-a:quote od lollypop (izbrisala, ker raztegne celo stran)

Bolj od tebe se ne bi mogel strinjati, tako da se lahko pod ta post podpišem.
LoveIvy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 4. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveIvy » 05. Mar. 2016 14:42

Čudno.. Vi ste neka tehnologija ki poznate človeka preko ekrana... SVAKA ČAST.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Mar. 2016 14:55

Ne igraj zrtve, to pocnejo smrklje ;) In ker ti to baje nisi, bi lahko razumela, da lahko pri vseh nastetih dejstvih (slabi odnosi s starsi, rana mladost, slaba financna pripravljenost) lahko objektivno ocenimo, da se nam ideja ne zdi optimalna. Tudi, ce te ne poznamo.

Lahko pa si teenie nosecnica z 'only God can judge me' tatujem na spodnjem delu hrbta, tvoja odlocitev. ;)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]