Na čem sploh sem??

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Mar. 2016 19:56

Wtf :eek: to je pa res nivo male sole, svasta.

Kot si sam rekel, manjka ti pozitivnih izkusenj.. Ti si dobil filing, da je vecina ljudi okoli tebe taksnih, kar niti pod razno ni res. Ko se bos enkrat obdal z entoliko skuliranimi ljudmi, se ti bo svet zdel 10x lepsi, verjemi. :wink: in od takih ovc ne rabis nobene potrditve, s taksnim obnasanjem so milje za tabo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Mar. 2016 21:44

Ko berem bunka, si mislim samo še: Don't feet the troll.

Ker se mi zdijo vse te štorjice vedno bolj zlagane.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 03. Mar. 2016 22:14

Led Zeppelin napisal/-a:Ne vem zakaj, ampak meni so tele zgodbice malo pretirane....to bi nekako pričakoval na srednji frizerski, ne pa na FRIju....


V glavnem, popizdi....pošlji jo v k***c. Ljudem začni postavljati meje, ženska gor, ženska dol.

Postavi se zase, a boš prenašal da vsak k***c ki je nepomemben in ni vreden mojega prdca da ti pokvari dan?

Sicer hodiva v isti letnik vendar se ne poznava osebno. To mi je izrekla za mojim hrbtom in ne direktno (na žalost pač slišim to, kar verjetno ne bi smel slišat). Do sedaj sem zadevo lepo preslišal/ignoriral, ampak očitno to ni imelo veliko haska in bo treba narediti nekaj drugega. Razmišljal sem tudi, da bi se postavil "zase" vendar ne vem kako to storit tako, da bi dosegel zaželen učitek. Če se napačno postaviš "zase", je drugi osebi provociranje v še večje zadovoljstvo, ker vidi, da se zaradi tega sekiraš.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Mar. 2016 22:49

ne gobec jo dej!

hecam se.
ne vem, kako ti uspe take stvari slišat.. pa si siguren, da so vedno vse take stvari ravno tebi namenjene? drugač pa, ne morem verjet da je nekdo tok otročji, da se iz nekih očal norca dela.. wtf, pri nas to še v vrtcu ni blo.
ne se pa spuščat na njihov nivo. maščevat se, odgovarjat nazaj.. brezveze. čeprav verjamem da si verjetno silno želiš, da bi ji na dober način vrnil, jo osramotil itd., se tega zadrži. vedi samo to, da ona kot taka ne bo imela prijateljev, ker bojo vsi vedeli, da če o kom za hrbtom tako govori, bo tudi o njih, ko jih ne bo zraven.

smo si pa enotni na forumu v tem, da ti rabiš kakšne pozitivne izkušnje, fajn ljudi okol, ki ti dajo vedet, da nisi nič slabši in grši od drugih ljudi.
pomisli pa na to, če si zaradi te prepričanosti, da si, kakršen si, postal imun na vse dobre feedbacke, ki ti jih daje družba. (kot ženske, ki so imune na vse 100 pohval da imajo lepo postavo in se sekirajo zaradi enga kekca ki reče da so debele.. you get the idea)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Mar. 2016 23:18

Ti moraš začeti kazati ljudem nivo ki je potreben glede tebe.

Kar to pomeni je, da ti ljudem pokažeš, kako se morajo obnašati do tebe, kako se morajo pogovarjati s tabo, in kaj si zaslužiš.

Ljudje se odzovejo na pokončno hojo, na moč tvojega glasu, na način kako komuniciraš z drugimi. Sploh se ne gre za tvojo fizičnost, ampak za tvojo fizično prezenco.
Enostavno ne sprejemaš več sranja, in lahko poveš ko ti nekaj ne sede, in poveš točno kar si želiš.

Vem da zato potrebuješ samozavest, in verjemi ne pride čez noč...jaz to vem.

Ker to kako se ti nosiš po svetu, se potem nanaša na vsa področja, ženske, kariera, nasploh življenje. Svet enostavno reagira nate, in se ti prilagodi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 04. Mar. 2016 0:30

Sarissima napisal/-a:Ko berem bunka, si mislim samo še: Don't feet the troll.

Ker se mi zdijo vse te štorjice vedno bolj zlagane.


Kaj je narobe s tacami, ma slabe nohte ali kaj? Ja čisto možno je to problem njegove tace, pa je zato tarča posmeha :D.

Se pa strinjam da dec trolla...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron