Moška kontracepcija

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 16. Jan. 2016 14:10

Sicer se v temi ne bi oglašala, ampak - ravno včeraj sem izvedela, da je prijateljica zanosila - prakticirata pa samo metodo umika.

Njima na srečo to ne predstavlja hujšega problema, ker sta se zavedala posledic in sta otroka vesela; vendar bi jima bilo ljubše, če bi nosečnost nastopila pol leta kasneje ...
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Jan. 2016 10:23

sej zato je pa ta metoda smiselna, le v primeru, če se gre za pol leta/ leto gor ali dol.

in res, res je pomembmo spremlljanje ciklusa, 'varnih in nevarnih' dni.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Jan. 2016 14:33

^^Se strinjam. Se tudi meni zdi ta metoda smiselna, če si v neki daljši zvezi in ni take panike, če je pol leta gor ali dol.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 17. Jan. 2016 14:53

Pri metodi umika je problem ta, da enostavno ne moreš verjeti nekomu, ki na net napiše ''prakticirala sva metodo umika in sem zanosila'', ker ti nihče ne da zagotovila, koliko je bil moški v resnici pazljiv.

In če ga je dal ven takoj za tem, ko je noter že naredil en špric, ker mu je ''ušlo'' ...sorry, to zame ni nikakršna metoda umika.

Če se metoda umika ''ponesreči'' je po mojem mnenju to zato, ker je moški ne izvaja dosledno.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 17. Jan. 2016 15:24

Kolikor sem slišala, je bil njen pazljiv, ampak sta se zavedala, da je mogoč predizliv, ki ga moški ne čuti (ali občuti prepozno).
Ne vem, meni se ta metoda ne zdi zanesljiva in je ne prakticiram. Kondom uber alles! :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Jan. 2016 16:37

Ash. napisal/-a:Pri metodi umika je problem ta, da enostavno ne moreš verjeti nekomu, ki na net napiše ''prakticirala sva metodo umika in sem zanosila'', ker ti nihče ne da zagotovila, koliko je bil moški v resnici pazljiv.

In če ga je dal ven takoj za tem, ko je noter že naredil en špric, ker mu je ''ušlo'' ...sorry, to zame ni nikakršna metoda umika.

Če se metoda umika ''ponesreči'' je po mojem mnenju to zato, ker je moški ne izvaja dosledno.


Tudi s tem se strinjam. :ja:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jan. 2016 17:32

Jaz sem tudi že slišala za primer,ko naj bi se ponesrečlo zarad predizliva..
Sicer sm pa tud js to prakticirala občasno in je blo vse kul hvalabogu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 18:10

Jaz ne razumem zakaj bi se sploh kdo igral.

Pač ja, če hočeš imeti otroka, je vseeno...če pa ne, zakaj bi se igral?

Dva moja prijatelja imata otroka zaradi takšnih stvari, čeprav sta vse delala kot je treba.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 17. Jan. 2016 18:48

Kako veš, da sta vse delala kot je treba? Si bil zraven v spalnici? :lol: pa tudi če bi bil ne bi vedel, saj še ženska sama ne čuti, ali je pravočasno umaknil.

Močno dvomim, da bo moški priznal, da je malo ''po nesreči'' not spustil. Niti približno niso vsi moški dovolj odgovorni za kaj takega.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 18:51

Ja, ker moški lahko nadziramo vsakega plavalca ki steče ven.

In zakaj bi bila potem to naša krivda? Razen če ni zabil, in spustil notri...

Krivda je na obeh straneh če pride do tega, ker sta oba dovolj butasta da sta sexala brez zaščite.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 17. Jan. 2016 19:01

Vsak zdrav moški je sposoben nadzirati svoj orgazem. Menda ja veš/začutiš, da ti bo prišlo ane? Tiča naj bi tip umaknil pred tem, ko mu začne prihajati, to je vsa umetnost, ki sem jo hotela povedati.
Večina moških verjetno umika takrat, ko je že prepozno in se je orgazem že začel.
In ne, ženska pač v osnovi ni kriva, če njen tip idiot in se ne zna prav čas umaknit.

Predsemenske tekočine pa vem, da tip ne more nadzirati, ampak to naj ne bi bil problem, ker je njena funkcija le navlažitev penisa (prihaja iz Cowperjeve žleze). Torej če je šel tip pred seksom na wc (po zadnjem orgazmu), semenčic v njen ne bi smelo biti, ker jih je spral z urinom.

Nobena metoda ni varna, če je folk ne zna dosledno prakticirat. Tako tudi KT niso dovolj zanesljive, če jih ženska non stop pozablja, simple.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Jan. 2016 19:17

metoda umika je čisto ok in varna, če imaš izkušenega partnerja. Pri dvajsetletnikih, ki se še spoznavajo, je ne bi ravno uporabljala.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov