Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Dec. 2010 10:16

Jaz pa si grem januarja naredit tatu. :) Mela pa bom en kratek latinski izrek, ki mi veliko pomeni.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 27. Dec. 2010 10:35

Jaz pa imam trenutno dva tatuja, mogoče se bom čez čas odločila še za enega na bolj skritem mestu (gleženj ali pa kaj podobnega).
Prvi je nastal na notranji strani roke. Je tak tribal in sem si ga sama narisala, tako da ma nek pomen. In ker je ta precej majhen sem se upogumila za nekaj večjega in sem si dala na zgornji del hrbta naret ankh, iz njega pa se vijejo zavite črte (črte delujejo tudi tribal pa še zgledajo kot krila). No ta zadnji me je zelo bolel ja, ker je tudi trajalo dlje da mi ga je naredil.
Obadva imam kar dolgo (prvega dve leti in pol, drugega eno leto) in mi niso nič zbledeli..
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Dec. 2010 11:11

Meni pa ni jasno kakšen pomen ma lahko tribal tatu. :) Sicer so mi določeni tribal znaki v kombinaciji s čim drugim narisanim, kar lepi, ampak jih ima ful folka in že s tem izgubi na pomenu... Če si ga nekdo sam nariše, je res bolj unikaten, ampak še vedno so si (vsaj za moje pojme) vsi tribal znaki ful podobni.
Sem pa zadnjič videla pri eni znanki, da si je dala tetovirat ime svojega fanta. Bognedaj da gresta kdaj narazen (kar je zelo možno, ker se skos kregata :D), ker bo potem edina možnost odstranitev tega tatuja, kar pa ni ravno poceni...
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 27. Dec. 2010 11:42

skittles napisal/-a:Jst sm si ga dala dobri dve leti nazai in sm tud zeluZelu zadovolna. Mi ga je naredu Bojan iz Novega mesta. Je črn, barvni mi nikakokr ne potegnejo, in je tigr, mladičk^^. Velik je 8×12cm, delou mi ga je slabi dve urci, plačala sm 120€, kar se mi je zdel dokej ugodno. Čistila in mazala sm ga tku k mi je naroču (robčki za intimno nego + bepanten) in ni blu nobnih komplikacij. Barve pa logičnu da mal zbledijo, tud zatu ker se sm pa tje izpostaviš soncu. Drgač pa razmišlam, da bi ga mal dopolnila..enkrat :D


po 2 letih ti bleedijo barve?? fak, katastrofa! jst mam mojo vilinko že 6let, pa ni skoraj nič zbledela, pa sem ful na soncu,ker sem vtakem športu pač
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Dec. 2010 11:52

Odvisno tudi pri kom ga daš delat... So velike razlike. :wink:
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 27. Dec. 2010 12:06

Tamala_mrha napisal/-a:Meni pa ni jasno kakšen pomen ma lahko tribal tatu. :)


Moj je naret tako, da je sestavljen iz različnih simbolov, ki mi veliko pomenijo. Ti simboli pa so potem bili še do te mere spremenjeni da izgledajo kot tribal in če dobro pogledaš vidiš noter skrite simbole.. To za moje pojme vsekakor ima nek pomen.
Breakfast is my religion! (The Mask)
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 27. Dec. 2010 12:09

Tamala_mrha napisal/-a:Odvisno tudi pri kom ga daš delat... So velike razlike. :wink:


sej! jst bi se pošteno zamislila, h komu sem se šla tetovirat ...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Dec. 2010 12:11

she-devil napisal/-a:Moj je naret tako, da je sestavljen iz različnih simbolov, ki mi veliko pomenijo. Ti simboli pa so potem bili še do te mere spremenjeni da izgledajo kot tribal in če dobro pogledaš vidiš noter skrite simbole.. To za moje pojme vsekakor ima nek pomen.


Aha, no to je potem nekaj drugega. Recimo tak tatu pa pomoje nima nekega pomena... Mi je pa ta zelo lep, čeprav sama tako velikega ne bi imela.

Slika
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 27. Dec. 2010 12:14

odvisno je od tega kakšne barve ima tetovator... eni majo pač bolj profi, ki nič ne zbledijo in so črne črne, ene pa zbledijo, in vlečejo na zeleno. pač odvisno ane.

drugače mam pa dva tatoojčka, pa enega še v planu :hearts:
Our passion is our strength <3
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 27. Dec. 2010 21:07

Dita- napisal/-a:odvisno je od tega kakšne barve ima tetovator... eni majo pač bolj profi, ki nič ne zbledijo in so črne črne, ene pa zbledijo, in vlečejo na zeleno. pač odvisno ane.

drugače mam pa dva tatoojčka, pa enega še v planu :hearts:


hja, meni to pomeni, da je slabo naredu, pa ni važno, ali so barve krive, ali tetovator.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 27. Dec. 2010 22:07

pomeni samo, da ima slabe barve (najbrž zato ker nima denarja za kvalitetne, razlog zato pa je lahko tudi to da ne tetovira dost dobro)
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
kužapazi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kužapazi » 27. Dec. 2010 23:40

Dioniz napisal/-a:kaj sem edini, ki ima velik tatu? Pol pa ni čudno, da vse govorite kak vas nič ni bolelo, če si pa take male pikice delate. :D
saj ne rečem, da to ni lepo samo jezi me, ko se delate pametne kak vas nič ni bolelo, ko ste pa konec v pol ure :D men je trajalo 4 ure pa pol.
Rad bi slišal od nekoga z velikim tatujem, da ga nič ni bolelo pa da seveda ne laže kot pes teče :D


glej, mi ki imamo mali tattoo nas PAČ ni bolelo. seveda je mal, ampak ni blo pretirano, zato pa tut govorimo za naše tattooje, ne pa za tiste k jih nimamo .. (logično)..
vem pa, ko sem šla s kolegom k se je šu tetovirat, čez nogo gor - njega je pa tko bolel, ampak šele naslednji dan, tko da je komaj hodu
Ko slišiš, pozabiš.
Ko vidiš, si zapomniš.
Ko doživiš, razumeš.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 28. Dec. 2010 9:11

Ponavljam: nič nimam proti malim tatujem. Jezi pa me, ko mi eni rečejo, da ga/je ni bolel tatu. Mene tud prvi piki kake pol ure niso boleli. Je pa že začelo pošteno žgat zadnjo uro, ko je senčil.

Saj ni to blo dobeni tu namenjeno.

Pa lep tatu maš kužapazi.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 28. Dec. 2010 10:02

Dita- napisal/-a:pomeni samo, da ima slabe barve (najbrž zato ker nima denarja za kvalitetne, razlog zato pa je lahko tudi to da ne tetovira dost dobro)


moje mnenje: če veš da imaš slabe barve, slabo opremo, slabe higienske razmere, karkoli, je to neodgovorno do strank. se bo nekoč najdu nekdo, ki ga bo tako stožu, da niti za kruh ne bo imel. no sej ni važno, važno da semjst zadovoljna s svojim :D
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Dec. 2010 10:11

hehe ja se čist strinjam, sam mal težko je vedt ali ima dejansko dobro barvo ali ne, ker je odvisno tudi od posameznika, enim lepše 'prime' kot drugim. si pa upam trdit, da tut ta manj kvalitetna barva je dovoljena oz. je v skladu s standardi (sam ni pač top of the top), tako da težko da bi ga kdo lahko tožil.
Our passion is our strength <3

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov