Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marelca » 22. Avg. 2010 16:22

Punce, a katera ve kje v Sloveniji še prodajajo Versace kozmetiko?
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 27. Avg. 2010 19:26

Mi zna katera predlagat zelo obstojen tekoči eyeliner ali barvico. Preferiram eyeliner. Takšnega, ki res zdrži dolgo brez popravljanja. Ker sem res že sita razmazanih oči...

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
simmy25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a simmy25 » 29. Avg. 2010 21:59

Feist. napisal/-a:Mi zna katera predlagat zelo obstojen tekoči eyeliner ali barvico. Preferiram eyeliner. Takšnega, ki res zdrži dolgo brez popravljanja. Ker sem res že sita razmazanih oči...


pozdravljena, lahko da se ti eyeliner razmaže zaradi več razlogov, zato ti svetujem da: kremo za obraz ne nanašaš še na predel vek. Prav tako to velja za kremo za okoli oči. Lahko jo naneseš na zunanji kot vek ob kosti. Če tudi to ne pomaga, si omisli bazo za očke, ki zagotavljajo obstojnost senčil in eyelinerjev, saj popivnajo odvečni sebum. Tista od artdecoja je kar spodobna, obstajajo pa tudi boljše in seveda dražje
:) upam, da ti bo pomagalo. Sama imam s tem nemalo težav, veke se mi izredno mastijo, zato sem z zgoraj opisanim režimom podaljšala obstojnost eyelinerja za cel dan! Jaz si dam na predel vek tudi puder v kamnu, da malo zmatiram, čeprav to naj ne bi bilo v redu=) drugače so pa v redu eyelinerji od manhattna, dr hauschka, guerlain, ysl in lancome, čeprav so malce dražji=) lp
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 01. Sep. 2010 18:51

kateri mat puder v prahu priporočate? Oziroma nekaj za "fiksiranje" tekočega pudra? Trenutno imam nejah od Alverde, ampak vsebuje absolutno preveč bleščič za moj okus.
GlossaryStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GlossaryStar » 03. Sep. 2010 13:15

Mene pa zanima, če bi mi lahko katera naštela čim več mest/speltnih stani.. kjer prodajajo firmo MAC in ne rabip plačit z kreditno kartico.. :razz:
All you need is a 'lil Glambition
GlossaryStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GlossaryStar » 03. Sep. 2010 13:16

malacveka napisal/-a:kateri mat puder v prahu priporočate? Oziroma nekaj za "fiksiranje" tekočega pudra? Trenutno imam nejah od Alverde, ampak vsebuje absolutno preveč bleščič za moj okus.


Fuul hvalijo MAC-ovega. Čeprav je dražji in ga težje dobiš se ti bi splačalo :wink:
All you need is a 'lil Glambition
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Sep. 2010 13:30

GlossaryStar napisal/-a:Mene pa zanima, če bi mi lahko katera naštela čim več mest/speltnih stani.. kjer prodajajo firmo MAC in ne rabip plačit z kreditno kartico.. :razz:


Optimistka. Mac se sploh ne dobi preko spleta k nam v večjih količinah (razen eBay), kaj šele brez kreditne :wink: Treba kar v tujino.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
GlossaryStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GlossaryStar » 03. Sep. 2010 21:48

*mala* napisal/-a:
GlossaryStar napisal/-a:Mene pa zanima, če bi mi lahko katera naštela čim več mest/speltnih stani.. kjer prodajajo firmo MAC in ne rabip plačit z kreditno kartico.. :razz:


Optimistka. Mac se sploh ne dobi preko spleta k nam v večjih količinah (razen eBay), kaj šele brez kreditne :wink: Treba kar v tujino.


Uuf, če bi me v resnici poznala me nebi vzela za optimistko.. sej se odpravlam v Milano samo me je pač zanimalo.. Hvala vseeno! Aja prek ebaya pa ne bom kupovala ker lahko naletič na fake kozmetiko :wink:
All you need is a 'lil Glambition
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Sep. 2010 23:01

Kaj pa potem sprašuješ za spletne trgovine, če greš v tapravo :P Lol no
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Latisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 20. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Latisa » 04. Sep. 2010 9:18

ups... sem se v temi zmotila
Latisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 20. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Latisa » 04. Sep. 2010 9:21

Pika85 napisal/-a:Nameravam si kupiti arganovo olje seveda čisto in hladno stiskano. Ker je drago in ga prodajajo na internetu in tudi v raznih trgovinah me zanima, kje bi ga lahko dobila po najnižnji ceni? :gruebel:



Hej Pika,

Mislim, da ima pri nas podjetje Argana kar nekaj na izbiro, če pri njih malo pogledaš, drugače sem pa jaz imela od Diar Argan (sicer sem kupila v Londonu), ampak nihove olje je bilo nekaj najboljšega za mojo kožo kar sem kdaj probala. Verjetno bom naročila kar preko net-a spet, ker sem po tistem kar nekaj arganovih olj še preizkusila, pa nobeno ni bilo tako super kot njihovo.
GlossaryStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GlossaryStar » 04. Sep. 2010 10:06

*mala* napisal/-a:Kaj pa potem sprašuješ za spletne trgovine, če greš v tapravo :P Lol no


Zakaj pa nebi vprašala ? Pač nisem jaz tak "brihtna" tak kak ste skoraj vse punce na tem forumu.. neke jače frajerke :wink: Ker kolk jaz vem je ta forum namenjen temu da si tukaj pomagamo...
All you need is a 'lil Glambition
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Sep. 2010 10:43

GlossaryStar napisal/-a:Zakaj pa nebi vprašala?
Ker si itak videt že odločena, da prek neta ne boš kupovala - ni jasno zakaj potem za te opcije sploh sprašuješ.
In načeloma, če bi že kupovala prek spleta (iz tujine, pri nas bi se še dalo drugače), bi morala uporabit kakšno kartico (pa ne navadno bančno).
GlossaryStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GlossaryStar » 04. Sep. 2010 11:23

purple_rain napisal/-a:
GlossaryStar napisal/-a:Zakaj pa nebi vprašala?
Ker si itak videt že odločena, da prek neta ne boš kupovala - ni jasno zakaj potem za te opcije sploh sprašuješ.
In načeloma, če bi že kupovala prek spleta (iz tujine, pri nas bi se še dalo drugače), bi morala uporabit kakšno kartico (pa ne navadno bančno).


Sprašujem zato, ker prek slovenskih strani ne rabiš plačat s kartico.. Ja mogoče zgledam tako odločena da ne bom kupovala preko spleta ampak sem že.. pa pač vprašam če je kakšna druga opcija, ker nikoli ne veš :wink:
All you need is a 'lil Glambition
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Sep. 2010 11:48

MAC uradno ne prodaja nikjer drugje kot na svoji spletni strani (ki je pa za Slovenijo seveda ni) in v svojih trgovinah seveda in pultih po trgovinah :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov