Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 19. Apr. 2006 16:11

Lastovica napisal/-a:
Veet depilacijski trakovi: tud meni ne odstranijo nobenih dlak in cele noge imam lepljive od voska, ki ga potem tezko dol spravim.


veet trakovi so najboljši!samo jih moraš znat uporabljat! :D meni je res zakon in ga bi svetovala samo tistim, ki jim ni škoda denarja, ker je tako ali tako samo za enkratno uporabo! :roll:
drugače pa maš res skoraj celi teden mehke noge in dlake se znebiš kar za neki časa. :P


miss sporty - maskara:
res je zanič!ni vredna denarja! :evil: trepalnice ti samo zlepi skup in se zelo hitro strdi!
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 19. Apr. 2006 20:09

Veet trakovi so men dobri, ampak samo tisti modri. Enkrat sem za foro probala oranžne - in sem potegnila samo trak dol, ves vosek pa je ostal na nogah, pa še ful težko ga je bilo odstranit.

miss sporty mascara - se strinjam totalno zanič, jaz sem imela modreo, pa se sploh ni nič poznalo
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 19. Apr. 2006 20:12

točno tko!modri so res super! :P
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 20. Apr. 2006 9:40

gliss kur liquid silk reflex-glanz-kur. groza! ta zadeva se ne spira z las in potem na temnih laseh zgleda kokr da maš ene smeti v laseh al pa prhljaj!
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 20. Apr. 2006 20:44

Extravaganja šampon.... po prvih 3 pranjih je bil super, zdaj mam pa že naaslednji dan mastne lase in srbeče lasišče... :evil:


(drugače pa nora na njihov balzam za usta pa maslo za telo, tisto je pa meni super)
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Apr. 2006 22:24

maskara xxl od maybelin....ja k da nebi bla namazana splh.tud če jo da tri kile gor ne pomaga prov dost.......

kokosov šampon za telo....ko se stušeram že tok diši da že kr smrdi....

labella pearl&shine......se neenakomerno porazdeli po ustih..
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Apr. 2006 5:59

Emina napisal/-a:Pa kozmetika s-he je tud za en k****! Glos tako izsuši ustnice :?


Men so pa teli teli glosi super....mogoče imaš take usntice. Kaj pa ko bi poskusila najprej malo labelle nato pa glos?

No jaz sem z njimi zelo zadovoljna.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 21. Apr. 2006 6:58

Jst dam velik minus kroglicam za lička od Essence...isto kot da ne bi imel nič gor, se jih sploh ne da nanašat gor, ne primejo pa še v ful premajhni škatlici so.
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 21. Apr. 2006 10:27

uf pa tuto kompleto vse labelle so mi tud čist zanč... kt da bi mela vosek na ustih...
The secret of success is consistency of purpose.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 21. Apr. 2006 10:43

Ej folk, resno, rekla sem, da se kritizira zadeve, pri katerih ste našli napako... Če pač ne marate label na splošno, pol jih pač ne uporabljat.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 21. Apr. 2006 12:21

:confused: ... čaki čaki zdej pa men neki ni jasn... naslov teme je slabe izkušnje s kozmetiko in jst mam slabe izkušnje z labelami (sej to je menda še zmer kozmetka ane)... in jih tud ne uporabljam oz. bi jih, če bi bla kaka prodajalka v štacuni, odsvetovala... kaj je zdej pri tem narobe :gruebel: :roll: ...
The secret of success is consistency of purpose.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 21. Apr. 2006 12:47

Ja no, punce so rekle, da ne bo zdej to ratalo pluvanje čez vsako stvar, ki teb osebno pač ne sede...
Zato sem jaz pol rekla, da naj bi se kritiziralo zadeve, ki majo dejansko napake --> Se ti zmastijo lasje od šampona, je ful neobstojno ličilo, dobiš izpuščaje ali lišaje od kreme, itd... Al pa čist preprosto, da ti depilacijska zadeva ne zdepilira dlak. :wink:

Ene stvari so pa spet preveč subjektivne... Jaz lahko tut 95% label skritiziram, k so ostalim čist cool, ker mam nenormalno občutljiva usta, pa me pol po vsaki skor pečejo... Kot me tut, če label ne uporabljam. :?

To temo sem mislila bolj kot opozorila ostalim, da ne bo še njih isto doletelo. :D :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 21. Apr. 2006 13:31

še en mali ot :D : vse lepo in prav, samo kozmetika in moda sta že po defaultu stvar okusa oz. povezane z telesnimi lastnostmi... tako npr. ne moremo za 100% trdit, da bo krema, ki osebi a spusti lišaje enako reagirala na osebi b... ravno nasprotno... ta slednja bo lahko z njo ultra zadovoljna... zato bi moj skromni predlog bil, da naj vsak napiše kaj ga pri katerikol kozmetiki moti, potem bomo pa vidli, a se zadeva pojavlja pri več osebah (in je pač ne bomo kupovali) ali pa je to samo stvar osebnega okusa :wink: ...
The secret of success is consistency of purpose.
sanaya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: od norveške do venezuele

Neprebrana objavaNapisal/-a sanaya » 21. Apr. 2006 15:45

Applebitecc napisal/-a:Ej folk, resno, rekla sem, da se kritizira zadeve, pri katerih ste našli napako... Če pač ne marate label na splošno, pol jih pač ne uporabljat.


ok labele od Labella so totalno zanič, ker ne pomagajo proti suhim ustnicam popolnoma nič in jih naredijo še slabše, še marcatorjeva je boljša
i love love
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Apr. 2006 16:17

Evo tut jest mam slabe izkušnje z Labello, ker mi tut mal ne navlaži ustnic :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov