Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 20. Apr. 2011 20:26

Meni je do zdaj bila še vsaka Baleina kul, je pa res, da imam skos navadne brez nekih bleščic (iz alg ipd.).

Močno pa odsvetujem Alverde tekoči puder, verjetno je poleg njega k nenadnemu izbruhu mozoljev pripomogel še od iste znamke v prahu (kroglice), ker sem po samo nekaj urah uporabe dobila mozolje, pa ne pomnim, kdaj sem jih nazadnje imela ... Precej let nazaj! Slika
Skratka, še prejšnji Max Factor je bil pravi biser proti temu, čeprav pri kremah in čistilnih penah sploh ne posegam po izdelkih z alkoholom idr. crap sestavinami. No, za ta dva me je izučilo, da nikoli več ne kupim izdelka v sili, ker mi je bilo tisti trenutek škoda 25 eur več za 100% Pure mineralni puder, plus tega za Alverde tekoči puder sploh nikjer nisem zasledila sestavin (na tubi pa sploh ne piše). :?

Jutri oba vračam v DM!
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Apr. 2011 20:40

No, no...sestavine so napisane v trgovini in dvomim, da ti bo izdelka kdo zamenjal zaradi izbruha mozoljev ....
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 21. Apr. 2011 12:11

So mi zamenjali v DM-u. :wink: Ja a misliš, da sem prodajalki rekla, da mi je puder povzročil mozolje v manj kot enem dnevu? Rekla sem, da ni ustrezen odtenek in ni bilo nobenega problema. Če je račun in koda gor, zamenjajo. Se pa kdaj zgodi, da kakšna prodajalka noče.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
fallen.angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 15. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a fallen.angel » 26. Apr. 2011 21:59

te nove kreme od essenca.
Pritegnila me je embalaža in pa vonj kreme, samo na moj obraz mi ne paše. imam mešano- mastno kožo.
Poleg tega pa krema vsebuje BLEŠČICE????!!!
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 27. Apr. 2011 10:04

fallen.angel napisal/-a:te nove kreme od essenca.
Pritegnila me je embalaža in pa vonj kreme, samo na moj obraz mi ne paše. imam mešano- mastno kožo.
Poleg tega pa krema vsebuje BLEŠČICE????!!!

:D jaz sem tudi to kupila, ker se mi je 'na uč' zdela fajn, potem pa šok ko vidim tiste bleščice :lol: :lol:

bom napisala v tisto temo za ocenjevanje sestavin, da UG84 pogleda in skritizira :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
fallen.angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 15. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a fallen.angel » 27. Apr. 2011 19:16

men se je zdela tud fajn, pa še lepo diši :D
sam na kožo mi pa res ne paše. sploh je ne navlaži, ampak jo izsuši.
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 01. Maj. 2011 14:33

Odsvetujem Afroditino vlažilno kremo za dnevno nego oliva.
Kupila sem jo, ker mi Alverde olivna krema ni več ustrezala, pa sem mislila, da bi bilo dobro, da presedlam na Afroditino. Izkazalo se je za katastrofalno odločitev. Sama imam bolj suho kožo, ta krema ni čisto nič pripomogla k izboljšanju, krema se je kar svaljkala po obrazu, sploh se je ni dalo dobro razmazati in pa na T predelu sem dobila ogromno mozoljčkov, ves obraz je bil pordel, poleg tega me je pa še pekel, koža pa je bila, kot da bi nanjo vlila olje, torej mastna oz. vsa neka oljnata, po drugi strani pa čisto nenahranjena, saj sem imela po licih še vedno suhe lišaje. Čeprav sem kremo uporabljala samo cca. 3 dni, se teh mozoljčkov, kateri so nastali še vedno nisem popolnoma znebila.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Maj. 2011 15:10

No jaz mam pa Afrodita dnevno hranljivo kremo mandelj..pa je tud svašta. :D bolj mastne kreme še nism vidla, občutila..res groza. Moram izjemno pazit da je ne dam preveč, ker se ne vpije še cel dan.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 28. Jun. 2011 20:39

Js sm danes probala baleino peeling masko za obraz in jo odsvetujem...kot je že ena punca napisala za sicer drugo masko, obraz peče po 2minutah kot da bi me res sonce na polno zažgalo...katastrofa...sm mela prejšnjič eno drugo in je bla uredu, tale je pa res zanič, vsaj meni...
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 29. Jun. 2011 22:14

Po mojem mnenju je malo stvari znamke Balea, ki so dejansko dobre.. Vsaj jaz nimam pozitivnih izkušenj.
Uporabniški avatar
Black Diamond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Diamond » 28. Avg. 2011 8:26

Zadnjič sem v skrajni sili, ker sem ga pač rabila, kupila kar Essencov tuš za veke (sicer imam L'orealovega - zadovoljna!), vsled temu, da nisem extra občutljiva, naj opozorim, da mogoče kateri prihranim muke, da očitno nekaj pač ne štima, ker so me oči začele nenormalno peči, veke so mi zatekle, z vsako uro pa se je zadeva stopnjevala, tako da nazadnje oči dejansko nisem mogla več niti odpreti! Hude bolečine, peklo me je še drugi dan, kamilični obkladki, s katerimi sem si skušala pomagati, niso učikovali niti malo blagodejno in nazadnje sem bila primorana odmižati do zdravnika, ki mi je predpisal antibiotik v obliki kapljic. Na srečo je bilo po dnevu, dveh občutno bolje, ampak se po zdravnikovih navodilih nisem smela ličiti še nekaj dni po tem, ko sem čisto okrevala. Odsvetujem!
~¤You¤must be¤the change¤you wish¤to see¤in the world¤.~ {Gandhi}
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Avg. 2011 10:05

^^po drugi strani pa sem ga sama enkrat kupila v sili in je prav dober. Mogoče si pač alergična na katero izmed sestavin? Ker je npr možnost, da se ti to ponovi še pri katerem drugem izdelku.
The world is as you are.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 28. Avg. 2011 12:21

^^Js sm si tut enkrat kupla enga od Essence za probat, crnega z mal blescicami in so me zacele kmalu po nanosu oci pect, ko sm ga dala pa dol, sem pa opazla, da mam mal zatecene veke, tm kjer je bla narisana crta pa se vedno rdece :?

Pa mam tud enga druzga, enakega, samo druge barve - s tem nimam nobenih problemov, samo s crnim.
Live. Love. Surf.
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 28. Avg. 2011 17:28

mogoče zaradi tanke in občutljive kože?jaz ga uporabljam že kar dobro leto skoraj vsak dan pa mi še nikoli ni škodoval
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 13. Okt. 2011 14:21

lak za nohte essence. najprej sem mislila da sem samo nerodna ko se mi je odluščil lak na sredini nohta (da sem kam tresnila, se kje potegnila...), no potem sem hitro videla, da nisem jaz, ampak lak. vse se mi je krušilo v velikih delih. najslabši lak kar sem jih vidla.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov