Pegavost / sončne pege

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 11. Avg. 2009 15:08

verjetno ti je všeč fant, ki ima pegice in sedaj tukaj sprašuješ za mnenje.
poglej, če ti je tip res všeč, zagrabi priložnost. ne se odločat sedaj na podlagi naših mnenj ali boš z njim ali ne... kaj, če jih bo večina reklo, da jim fantje s pegicami niso všeč, ga boš pa odjebala.... oziroma obratno....

to je isto kot bi v izložbi vidla ful lepe čevlje in bi jih hotela imet, pa bi ti par kolegic reklo da jim niso všeč, jih ti ne bi šla kupit.... samo karikiram

skratka, hočem rečt, da je važno in šteje samo tisto kaj si ti misliš in kaj si ti želiš...
keksy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a keksy » 11. Avg. 2009 18:43

Men so ušeč :)
naja87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a naja87 » 11. Avg. 2009 19:14

men so tut prav srčkane.. jih ma moj poobrazu in po telesu... čeprav so me na telesu naprej motile.. po hrbtu.. ampak zdj pa mi je itak vse srčkano na njem... tut pegice :) :)
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 11. Avg. 2009 22:16

A to spada pod sex?
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 12. Avg. 2009 9:01

Mene ne motijo, niti znamenja, nič podobnega temu. Se mi zdi da, da človeka spoznaš s tem, je tak kot je, vedno je bil in to človek avtomatsko "sprejme", sploh ne opazi.

Mene pa še vedno skrbi, če druge moti, k mam jaz na obrazu 'normalno' veliko piko, sam je edina (ostale so čist blede) in izstopa. :?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
enaaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a enaaa* » 17. Sep. 2009 17:01

meni so pege zeloooo lepe. na moških in na ženskah. :)

Feist, dvomim da druge moti tvoja lepotna pika :P dosti žensk ima na obrazu kakšno pa še nisem vidla kakšne ki bi me motila. kvečjemu te naredi posebno :)
What makes you different..
Makes you beautiful
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 20. Sep. 2009 18:16

zelo me motijo. ljudje s pegicami ze na pogled delujejo nekoliko posebni in tudi v resnici so .. poznam jih par, vsak za sebe je razred zase (noben v pozitivem smislu) ... in mogoce zaradi tega posplosujem na celotno populacijo s pegami. ne maram pegastih ljudi ...
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 20. Sep. 2009 18:24

*frisko* napisal/-a:zelo me motijo. ljudje s pegicami ze na pogled delujejo nekoliko posebni in tudi v resnici so .. poznam jih par, vsak za sebe je razred zase (noben v pozitivem smislu) ... in mogoce zaradi tega posplosujem na celotno populacijo s pegami. ne maram pegastih ljudi ...

Kako lahko rečeš, da so ljudje s pegami posebni v negativnem smislu, a poznaš 2 milijona ljudi v Sloveniji ali še hujše na vsem svetu in veš za vsakega, ki ima od teh pegice, da je čudn in posebn. Sploh ne razumem kako lahko sodiš nekoga po pegavosti. :steinigung:
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 20. Sep. 2009 18:57

*pikapoka* napisal/-a:Kako lahko rečeš, da so ljudje s pegami posebni v negativnem smislu


preprosto .. enostavno jih ne maram. s tistimi nekaj, ki jih poznam, se ne razumem dobro in pac so mi antipaticni. mogoce se ze zato v odnosih z njimi ne trudim, da bi jih sploh kdaj vzljubila ... vprasanje je bilo, ce nas pege motijo in odgovorila sem, da me ... jebat ga
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 20. Sep. 2009 19:08

*frisko* napisal/-a:
*pikapoka* napisal/-a:Kako lahko rečeš, da so ljudje s pegami posebni v negativnem smislu


preprosto .. enostavno jih ne maram. s tistimi nekaj, ki jih poznam, se ne razumem dobro in pac so mi antipaticni. mogoce se ze zato v odnosih z njimi ne trudim, da bi jih sploh kdaj vzljubila ... vprasanje je bilo, ce nas pege motijo in odgovorila sem, da me ... jebat ga

No se itak te ne mislim obsojat, pač vsak ima svoje mnenje, sam mal me je šokiral, ko sm tvoj post prebrala, ker kar jst poznam ljudi s pegicami so vsi takšni sončki:)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov