Oriflame

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

beba26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 26. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beba26 » 23. Avg. 2010 1:27

Pozdravljene Cosmopolitanke

Mene pa zanima, no mogoče je že kje ta tema odprta, nisem preveč brskala za nazaj, če je brez zamere. No pa vseeno ...
Zelo me zanimajo kozmetični izdelki Oriflame in sicer naj bi bili to naravni ter živalim ( se ne testirajo) prijazni izdelki, kar mi je zelo všeč.
In sedaj bi želela čim več informacij od vas, katere že poznate oziroma uporabljate te izdelke, kakšni se vam zdijo, kakšne imate izkušnje,ste zadovoljne...ter z druge strani če je katera iz področja prodaje...koliko je že pokrita Slovenija, kateri deli in kolikšna je prodaja oziroma je to delo dobičkonosno ?
Namreč razmišljam da bi postala njihova predstavnica oziroma svetovalka.
Ima katera kakšne izkušnje, lahko svetuje ?

Hvala Vsem in lep Cosmopolitanski pozdrav
Lp Beba
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Avg. 2010 11:00

Ja smo že imeli tako temo, ampak se je žal izbrisala z veliko količino ostalih tem.

Drugače pa sem tudi sama včlanjena in kar redno uporabljam njihove izdelke. Glavna stvar, ki me je pri njih pretegnila je ta, da ne testirajo na živalih. Izdelki so pa naravni tko tko no...kakšni so kar dost, kakšni pa manj...
Je pa težko govorit kaj komu ustreza. Ampak na splošno so zelo pohvaljeni šamponi za lase, univerzalni balzam, kreme za noge, pol kakšni njihovi parfumi, ki so kljub nizki ceni, obstojni... Se pa za dost stvari da dobit testerje, tako da je fajn najprej to sprobat.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 23. Avg. 2010 11:55

Meni je ta kozmetika tudi ok.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Avg. 2010 19:50

Upam, da je vsem jasno, da tukaj NE BO objav v smislu posrednega ali neposrednega prodajanja te kozmetike. Sicer pa, škoda za staro temo, upam, da se kmalu obnovi.

Jaz sem sicer manj navdušena nad Oriflame, me je pa zadnjič zelo pozitivno presenetil piling in oranćne linije Swedish Spa . :top:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Avg. 2010 23:18

^^Ker piling točno misliš? A to un, ki pride v lončku in ima notri tudi ingver, mandelj...? (ok predvidevam, da je ta, ker je edini piling iz Swedish Spa linije :D ).
Zakaj pa sicer nisi ravno navdušena nad Oriflame? Ok vem, da niso najbolj naravni, sm kaj te še kaj drugega moti...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 27. Avg. 2010 23:24

Ja, v lončku (ok, to je ful zoprno za ven jemat), taka oranžna pakunga.
Ma sestavinsko me vedno kaj razočara, ful me moti ker je izredno parfumirano vse, kar pomeni, da je parfum tisti, kki dejansko daje nek vonj, ne pa sestavina, ki naj bi bila glavna. Če veš, kaj mislim:) Ene stvari so ok, ene pa.... :roll:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Avg. 2010 23:32

^^Ja te razumem in se tudi strinjam s tabo. Vedno, ko grem na kak sestanek oz. srečanje od Oriflame pa vedno prinesejo kake njihove izdelke pa pol tist vodja prodaje vzame kako embalažo in pol tisto povoha in zmeri reče 'mmmm kak diši'. :) In ponavad jaz zmeri vzamem embalažo v roke pa grem gledat sestavine in je recimo kje dost na začetku parfum, proti koncu pa tista naravna sestavina, ki naj bi bila cel smisel izdelka. :)

Tudi jaz pravim, da so ene stvari ok, nekatere pa ne. Oriflame izdelke zlo radi pri meni doma uporabljajo, pa tud jaz rada dajem kak njihov izdelek za darilo...
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 04. Sep. 2010 14:17

Jst sem probala nek šprej za zvozlane lase oziramo šprej za lažje česanje. Moram reči da sploh nisem bila zadovoljna, ker ni pomagal. Drugače pa pravjo da so njihovi laki nula.. jst ne vem, ker še jih nisem probala. Sedaj pa pričakujem njihov puder v krogljicah pa vam pozneje povem kako se mi zdi :wink:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Sep. 2010 8:15

Jaz sem bila z enim lakom iz kolekcije Giordani Gold tako nezadovoljna, da sem ga še isti teden nazaj vrnila - ni držal niti en dan, da se ne bi odkrušil. Z drugim iz druge, cenejše kolekcije, sem bila pa zadovoljna, je zdržal skor cel teden.
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 30. Mar. 2011 11:10

Zame je kozmetika Oriflame super, vsi izdelki ki sem jih kadarkoli poskusila so bili ok in se ne morem pritoževat :) ravno zato sem se potem tudi včlanila in sedaj to kozmetiko tud prodajam. Če katero zanima kaj več (naročila, včlanitev, izdelki, katalogi) mi lahko piše na ZS :)

drugač pa res ena redkih kozmetik ki ni testirana na živalih, kar meni osebno daje veliko prednost pred drugimi! LP
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Mar. 2011 19:58

Ah ja, vsak po svoje. Jaz vem, da ne bom podaljšala članarine.... :roll:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Mar. 2011 16:11

Jaz tudi razmišljam, da več ne bi podaljšala članarine.

Sicer pa kolikor vem reklamiranje ni dovoljeno in se ne sme na forumu pisat o tem, če bi se kdo včlanil (če se motim, naj me kdo popravi).
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 22. Sep. 2011 12:36

A me lahko plis privat kontaktira ena, k ma čez Oriflame v Ljubljani pa po možnosti prinese na dom...?? Al kako to gre, sej sploh ne vem. :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Sep. 2011 16:27

Čist prav si napisala, lih nekako tako gre. Zdej te bo kontaktirala ktera ki prodaja te izdelke, pa se bosta zmenile kdaj ti jih dostavi.

Jaz sicer še imam članarino do oktobra, samo ti ne morem pomagat, ker vem, če jaz ne bi tega dala nase, nočem tega prodajat.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 24. Sep. 2011 17:17

Pika-20 napisal/-a: drugač pa res ena redkih kozmetik, ki ni testirana na živalih,


Ah dej no, cel kup jih je in dosti bolj kvalitetnih :) .

Pred leti sem uporabljala to kozmetiko, zdaj pa že par let ne več, ker prisegam na bolj naravno (in da ne testirajo na živalih). Edino kar mi je ok pri njih, so pilice za nohte :D
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov