Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 17. Sep. 2009 10:17

Une mrvice bi jst pojedla :D ni mi všeč tak make up,full ma barv euuu....Bol k si naraven lepš je :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 17. Sep. 2009 11:02

Men tud ta "pisanost" ni všeč, pa zadimljenost (k zgleda,k da bi ti en tak fajn šamer stisnu). Niti pa nimam potrpljenja za takšne stvari :D maskara in eyeliner-potegneš črto in je to to.
Seyfullah - prov mas, bolj k je naravno boljš zgleda :wink:
Opažam pa, da k grem po mestu, vsaka druga pride z takšnimi očmi, k sova :roll:
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 17. Sep. 2009 11:52

tachika93 napisal/-a:Evo moj stil(eyeliner, maskara in modra barvica za oči):
Slika



Brez zamere sam meni je pa to tko grdoo. Te eyelinerji znajo tko zlo zasenčit kšne lepe oči, da so nakoncu prov grde. Predvsem je velik najstnic s takmi make upi. In pol še mal potegnejo črtico iz zunanjega kotička očes, da so kao kukr mačje oči. Yak!
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 17. Sep. 2009 14:21

Jst mam rada s tekočim eyelinerjem črto nad zgornjo veko, ampak mi nikoooooli ne rata onih repkov majhnih lepo speljat, pa da bi imela oba na isti višini... ima katera kak dober nasvet??? :oops:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 17. Sep. 2009 14:30

Tud men se takšno ličenje zdi primerno samo za pusta.. Punca bi bila velik lepša videt, če se sploh ne bi namazala, kot pa da se namaže takole.
Še trepalnice ima čist skupi zlepljene :roll:
Manj je več, pravijo...
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 18. Sep. 2009 23:00

js če si že nrdim to z eye linerjm si uzamem prdvsm veliiiiiiiiiik cajta :D pa nrdim bol tanko črto od nek sredine zgorne črte o mal več pa grem tt mal navzgor da je mal mačjih oči ker mi je to zlooo všeč :D spodej pa sam še z barvico obrobm na notranji strani očesa pa še to do polovice
morm reč da če se temu res posvetim da mi še nekak rata enakomerno namazat lev in desn uč sicr pa to z eye linerjem itq delam 1 na mesc :D
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 19. Sep. 2009 10:40

LaHauteCouture napisal/-a:Tud men se takšno ličenje zdi primerno samo za pusta.. Punca bi bila velik lepša videt, če se sploh ne bi namazala, kot pa da se namaže takole.
Še trepalnice ima čist skupi zlepljene :roll:
Manj je več, pravijo...


meni je všeč, nvem zakaj tako zgražanje, ko je zuni tolko žensk k si dajo 3x več barve na sebe, da porabijo 20 vatk in ceu 125ml tonik za spucat make-up.. meni se zdi to še v mejah normale, čeprou sama se ne vidim tko nabarvana.. za zvečer it vn je prou OK :wink:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 19. Sep. 2009 10:59

creative PERSON** napisal/-a:js če si že nrdim to z eye linerjm si uzamem prdvsm veliiiiiiiiiik cajta :D pa nrdim bol tanko črto od nek sredine zgorne črte o mal več pa grem tt mal navzgor da je mal mačjih oči ker mi je to zlooo všeč :D spodej pa sam še z barvico obrobm na notranji strani očesa pa še to do polovice
morm reč da če se temu res posvetim da mi še nekak rata enakomerno namazat lev in desn uč sicr pa to z eye linerjem itq delam 1 na mesc :D


kot da bi js napisala =)
mep a zanima kakšno barvo senčk mi priporpčate glede na to da imam modrozelene oči, pa še mal rjavega ob zenici =/ res ful neke mešane barve .. sama sploh ne znam definirat barve, eni mi pravijo da mam modre, spet drugi da zelene =//
In_common
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a In_common » 21. Sep. 2009 13:47

http://z.about.com/d/beauty/1/0/Z/w/82457283.jpg

Lepo in naravno....


Pa še eno vprašanje za zraven...Kako naredite da se vam pokažejo slikice namesto naslov internetne strani??? Hvala :D
Če ne morete preplezati zidu, naredite vrata!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Sep. 2009 13:58

Kaj je pa naravnega na tem, da je pol veke sive?
In_common
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a In_common » 21. Sep. 2009 17:51

buubbika napisal/-a:Greš na imageshack, če že maš slikco, klikneš browse in host it, če maš pa link, pa zgoraj klikneš na URL, kopiraš link in host it.
Pol se ti prikažejo 4 linki, kopiraš men se zdi, da 2.-ega. Pač tistega, ki ima z velko napisano [URL] in ga prlepiš sem. Za vsak slučaj klikni predogled, da vidiš, če je prav in to je to.



Hvala :D Bom poskušala zdaj :D
Če ne morete preplezati zidu, naredite vrata!
In_common
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a In_common » 21. Sep. 2009 18:10

Slika


Te so mi tok všeč!! :)
Če ne morete preplezati zidu, naredite vrata!
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 06. Jul. 2010 20:40

Neutro napisal/-a:Heeej gurls (bojzz?). Jaz imam neko vprašanje. Torej jaz se do zdaj nisem toliko "mazala" po očeh, tako da nimam toliko izkušenj. Me pa zanima če lahko katera slikovno (ali pisno) pokaže postopek kako se tako namažejo oči:

Slika

ali
Slika

ali
Slika

Upam, da bo usaj ena lahk to razložla :3

Tenks;*


sirova štručka napisal/-a:vaja + na youtubu je na tisoče videov, če jih boš sto pogledala, boš že kr vlk vedla :D

še tole loh pogledaš
http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=26917
http://www.planet-lepote.com/makeup_in_licenje/licenje_oci_smoky_eyes
http://www.planet-lepote.com/makeup_in_licenje/postopek_licenja_obraza
...
sama si najdi, sej je povsod vsega dost
pa če je ženska z nekim make upom luštna še ne pomeni, da bo tudi tebi takšen make up pristajal.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 11. Jul. 2010 20:52

Ima katere dobre izkušnje s kakim tekočim eyelinerjem? Iščem takšnega, ki potegne konkretno črno črto in je bolj obstojnejši.

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 11. Jul. 2010 22:30

^Glede na to, da sama nimam slabih izkušenj z nobenim tekočim eyelinerjem, niti najcenejšim (od Essence), ti svetujem, da razmisliš o nakupu baze za makeup oz. primerja. Point v njem je, da naredi barve bolj intenzivne in makeup bolj obstojen. Če ne bi rada investirala nekega premoženja v to, ti svetujem morda kakšen Make Up Factory, v tujini so pa blazno popularni od Urban Decay.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov