Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 17. Dec. 2006 19:35

Najboljši laki so CHANEL.
Obstojni, dober nanos, dolgo trajajo.
*Diamonds are forever*
brunetka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: nekje na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a brunetka » 17. Dec. 2006 19:38

Marsmallow meni ful belo deluje, tisti Montauk the end mi bolj bekasto izgleda.

La perla, sem imela Chanel, pa je bil ful drag in slabši kot so Essie.
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 17. Dec. 2006 19:44

Andrejčika napisal/-a:Mene pa neki zanima!
Na kolk casa si nohte na novo nalakirate! Js si jih nalakiram in potem cez nekaj dni (3), spet na novo!

jaz si zdej že kak mesec ali mogoče ne lakiram nohtkov, če ne sem si pa nekako vsej 1x tedensko...ker mi je tolk časa zdržal lak :)
sicr pa ravno zdaj razmišljam, kako barvo bi dala gor, ker imam lepo lepe dolge nohtke :) pa še nč se mi ne cepijo...tok tok, morm potrkt, da se mi že jutr ne bo kak začel :D
brunetka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: nekje na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a brunetka » 17. Dec. 2006 19:51

Jaz si prej barvo zamenjak, kot pa se mi okruši. Trenutno se navdušujem nad temnordečimi krempeljči. Mi je tolk seksi. Moj je čist divji. :razz:
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 18. Dec. 2006 11:12

jst sm včasih ful uporabljala temnejše lake za nohte, zdj zadnje cajte pa uporabljam samo take bolj nežne barve al pa kakšne bleščice.mi je nekak to lepš pa tud bl uglajeno se mi zdi pa elegantno
darjasova
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 26. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a darjasova » 19. Dec. 2006 14:54

Imam prijateljico iz LJ, ki mi na tri do pet tednov uredi moje nohtke. Med drugim jih tudi podaljšuje, doda razne bleščice in poslika. Naredi pa res dobro in zelo kvalitetno. Če katero zanima me lahko pokliče na 041/860-403.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 19. Dec. 2006 16:23

Andrejčika napisal/-a:Mene pa neki zanima!
Na kolk casa si nohte na novo nalakirate! Js si jih nalakiram in potem cez nekaj dni (3), spet na novo!


Js si tut na 3 dni lakiram nohte. Mam nekak strah, da bi se mi kir zalomil, ker se mi hitro lomijo.
Tako, da najprej nanesemi utrjevalec nohtov, potem francosko manikuro in čez še utrjevalec nohtov, ker drugač se mi kruši.
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 21. Dec. 2006 8:35

Jaz imam večinoma lake znamke Chanel, tko da prisegam na njih :lol:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 21. Dec. 2006 21:40

lolita napisal/-a:Jaz imam večinoma lake znamke Chanel, tko da prisegam na njih :lol:


kolk pa kaj stanejo te zadeve?
I love SISLEY& RW
*loNely soul*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 4. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *loNely soul* » 22. Dec. 2006 19:55

kje se pa dobi chanelove???

moj najljubsi je pa tak nežn lak, sploh ne znam povedat kakšne barve je :lol: ko da bi mel na tisoče bleščic...lep uglavnem. manhattnov <3
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 23. Dec. 2006 0:37

alles Muller oder was? :lach: tam jih je polno...barve kake hoces :)

sem nasla dans...stanejo pa okol 4.800 SIT, ce sem prav vidla. Bom probala, ob priloznosti...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 14. Maj. 2007 16:20

Par dni nazaj sem v Dmu kupila lak za nohte zname Dm S-he stylezone Slika, ki stane nekaj več kot 2€. Rekla sem, da po dolgem času probam en tak "pocenski" lak, ki ni ravno L'oreal ali Revlon, če je kakšna razlika. Ne morem verjet da je lak tako dober. V četrtek sem si ga namazala, cel vikend sem delala zunaj, ker smo delal pasjo kočo, premetavala les sem in tja, zabijala čeblje, stokrat si umila roke z vodo, včeraj sem barvala stene in vse. Lak je še kar gor, na enem nohtu se mi je okrušil, ostalo je kot prej. A se sploh še splača kupovat ostale lake?
Zdej možno je, da je samo ta barva od te ferme dobra, lahko da ostali niso. Ima še katera te lake in kako ste zadovoljne?
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 14. Maj. 2007 18:23

Evo, js drugač prisegam na Lorealove lake, pa sem isto kupla ta S-he lak sam za pokušino, ker je bil ful poceni, za čist vsak bebav odtenek pa tud ne bom kupovala Loreala. Sem zlo zadovoljna, lepo se maže, nič ne paca, kr dolgo je obstojen. Embalaža je mogoče slabše kvalitete, ker se včasih pokrovček odvije, drugač pa nimam pripomb. Mam pa čist pinky odtenek, tko da predvidevam, da so vsi enaki.
...
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 14. Maj. 2007 21:59

js sm kar obstala pri Rimmel-u in Marbert-u. Samo jih pr nas nism zasledila, no Marberta ne.
Obe znamki mata ful dobre lake za "popravilo nohtov". Meni so se ful cepli in lomili pa sm uporabljala od Marberta, drugače so pa od Rimmela ful obstojni.
Od Rimmela so tudi dobri za "reševanje nohtov" in so tudi malo bolj poceni kot Marbert.
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
brunetka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: nekje na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a brunetka » 15. Maj. 2007 10:20

Meni ti poceni laki ne dišijo. se mi jih je e toliko posušilo. Trenutno prisegam na Essie. :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov