Kristalčki na zobu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pupa007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 6. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pupa007 » 20. Avg. 2006 17:32

Zadnjič spremenil pupa007, dne 29. Jul. 2010 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 21. Avg. 2006 16:12

moja sošolka je mela tole..pa ji je full pasal...sama pa kaj takega nebi mela..no zaj itak ne ker dobim aparat...pol pa mogoče ko bodo zobki lepo ravni..hehe :razz:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Maj. 2007 8:38

Jaz sem si ga dala dati na zob pred kakim mescem in pol. Plačala sem 6eurov+rekli so mi da če mi v enem tednu odpade lahko pridem nazaj da mi ga dajo gor ponovno. Sem šla obakrat ker mi je odpadel-držalo mi je samo 3 dni. Zato mislim da se splača iti k zobarju da ti to naredi za nekje 20 eurov+še dalj časa drži in kristalči so boljše kakovosti.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 04. Maj. 2007 15:34

srčica* napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Jest pa še zmeraj nisem vidla nobenga, ki bi mel to na zobu. :D


jaz tudi ne.. razen to kar vidim v kakem videospotu, ko majo eni cele aparate narete iz kristalčkov.. ne zgleda bogve ka :roll:

teli aparati k jih vidš v spotu jih majo ponavad kšni raprji majo jih pa sam zato da lahko pokažejo kok so bogati (en tak aparatk stane....)
drgač glede teh kristalčkov se jih lahko kup v eni posebni štacuni (nekje v šiški) k majo vse za zobozdravstvo in ga nesš svojmu zobozdravniku pa ti on sam nardi :wink: morš pa pač plačat za delo.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 04. Maj. 2007 15:51

A mate kje slikco zob z kristalčki?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Maj. 2007 7:57

Sestavljanka napisal/-a:A mate kje slikco zob z kristalčki?

Slika Sicer se tu ne vidi ravno. Sem pa v temi piercing objavila eno slikico, samo tam je gor zvezdica. Jaz bom verjetno ponovno šla k zobarki da mi da gor. Ker mi je full všeč.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 07. Maj. 2007 8:06

men pa je všeč :D pa prov kjut zgleda če ga maš. Js mam tistga kt se nalep na zobe pa pol po 3 mescih pade dol pa ostane tak sivkast krogc na zobku. Js si to dajem delat pr eni zobozdravnici (babici od moje sošolke) :P Če se pa naveličaš kristalčka greš pa pač do zobozdravnice d ti vse pobere dol oz. sm un sivkast krogc, če ti bisrčk že prej dol pade
Don''t care what people say, just follow your own way...
Dancy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dancy » 10. Maj. 2007 11:13

Jaz mam ta diamantk že skor 1 leto gor, dala sm si ga pa pr zobarci, res pa je da sm kr drago plačala..u tolarjih še 7000sit
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 10. Maj. 2007 19:22

to za moje pojme pride v upoštev res SAMO če maš res bele zobe.. sm vidla enkrat na eni k ma tko dost rumene in je zgledal res..skos gledaš v zobe k te kristalčk ful prtegne..in ni blo lepo za vidt..
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 15. Maj. 2007 18:29

Samo za info:
Danes sem vidla pri Joli (piercing studio Joli, Pobrežje, Maribor) na vratih, da dela te kritalcke na zobke za 10 € (niam pojma, ce je to poceni al ne).
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
shaikica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: entre amor y el odio

Neprebrana objavaNapisal/-a shaikica » 09. Dec. 2007 14:33

Združena tema

oiii,jst pa mam sam eno vprašnje; fuul sm fascinirana nad diamantkom v zobu in razmišljam d bi si ga tud sama dala. in me zanima če ga ima katera od vas in sicer kako se vam zdi, kjra barva vam je všeč, kolk ste plačale, če je bolelo ka ste si ga dale naredit in če je nevarno ,nezdravo za zobe,sklenino. mogoče še kako druge slabe/dobre izkušnje in mnenja:)...najbolj luškan se mi zdi srebrn. aja pa cena in tako tudi bi mi prav prišlo...
:) lp :blume:
lost in the moment,lost in you...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 09. Dec. 2007 14:55

Jez ga nimam, mi je pa ful ušeč to, sam si ga ne bom dala, ker po moje ni lih poceni, pa tudi take velike želje nimam. Si ga pa morš obvezno dat pri zobarju :!: Ker sm slišala, da si ga ene kr z lepilom doma limajo, kar pa lahko pripelje do gnitja zoba, itd. Drugače pa je tudi meni najbolj ušeč srebrne barve, pa majhen. Najbolje, da za eno pa vse vprašaš svojga zobarja!
Uporabniški avatar
lalla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: gorenska

Neprebrana objavaNapisal/-a lalla » 09. Dec. 2007 15:35

jst sm ga mela pa mi je po enih 5mescih dol padu :roll:
dala sm si ga pr ortodontki pa mi je ful žou ker mi je zbrusla sklenino zoba tko da think again :wink:
~ŁaŁŁa~
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 09. Dec. 2007 15:39

Ne bi mela. Ma to sosolka, pa mi sploh ni vsec.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 09. Dec. 2007 15:39

sem spraševala... cena je 10 000 bivših sit pri našem zobarju, kamenček ti zalepi z nekim posebnim lepilom in pol obseva s tisto plavo lučko (če se spomnite katero, so am vsem nekaj z njo delali ko smo bli mali....), boli ne, ker ti ne vrta nič ampak samo prilepi, moj zobar trdi, da baje če je narejeno strokovno ni nevarno za zobek in ne piušča nobenih flekov pol na zobu, življenjska doba je različna, poznam kolegico ki ji je padel drug dan, in eno ki ga je mela dve leti, pa sta si dali istočasno, pri istem zobarju in vse...

meni je to ful ful ful všeč ampak najraje kak brezbarven kristalček, tist beli ali srebrtni diamantek, razni modri, roza, ne vem kakšni še vse mi pa niso všeč ampak to je odvisno od punce do punce... sama ga sicer nimam, ker sem si ga sicer ful želela ampak sem si po dala madonna piercing pa še v nosku ga mam in se mi zdi, da bi blo malo preveč kičasto, če bi si dala še kristalček na zobka...

zdi se mi tud, da smo temo o teh kamenčkih že mele, daj malo pogledat, meni se ne ljubi z iskalnikom jebat...

aja, pa ne kupovat tistih kompletov ki jih majo po raznih drogerijah, da si sam zalepiškamenček na zobka, vseeno maš samo ene zobe in te maš za vedno... pa ene punce baje limajo gor same z moment lepilom, jooooj tud tega proim prosim ne delat!!!
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov