Kakšno vrsto postave imate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 09. Apr. 2008 13:41

hm... Sem visoko dekle, ki sicer ni zadovoljna s svojim telesom ( povsem ), ampak je kar je :) . imam lep vrat, prsi bolj malo, dolge noge, ki so bolj športne kot ne. tko da mam žensko postavo, spreminjala pa kej posebej ne bi.
Uporabniški avatar
*lady bug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *lady bug* » 09. Apr. 2008 17:08

Aloha napisal/-a:Aha, zdej sm se spomnla, da sm zanč u eni reviji zasledila sorte (no, tipe) ženskega geštela - japka, hruška, kornet, peščena ura pa ravnilo. Js se razpoznala pod opisom ravnila :D .


Jaz pa se prepoznam nekak vmes med peščeno uro in hruško.. se mi zdi da bolj hruška.. (košarica b, trebuh kr ok..no mal trebušnjakov ne bi škodilo, ritka pa noge pa bi rable mal več vadbe :P ni pa krize ;) )
janna

Neprebrana objavaNapisal/-a janna » 10. Apr. 2008 4:06

Jaz sem kot peščena ura z kakšnim dodatnim gramčkom :D Čez joške me je kar dosti, imam tudi široke boke (kolega pripomnil, da bojo otroci kar leteli iz mene :)), en mal imam trebuščka in še kakšno zimsko oblogo, se pa tolažim, da bom jutri pa res začela telovadit :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 10. Apr. 2008 10:19

Jaz se pa bolj najdem v kategoriji hruške... :cry: Normalen zgornji del (dokaj vitek trebuh) in široki boki, ki me že od nekdaj spravljajo ob živce. :cry:
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 10. Apr. 2008 12:57

mogoče peščena ura, sam nimam glih 90-60-90 :D recmo da čez joške 94 pas 64, boki-95..delam pa na tem da bom mela popolne mere :D
masa22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a masa22 » 11. Apr. 2008 18:36

jaz pa sem bolj visoke postave, raven trebuh, dolge noge, košarica b, pa malo bolj široke boke (samo punce nič se sekirat če imate bolj široke boke, to je celo prednost da boste rodile z manj bolečinami :wink: )
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 11. Apr. 2008 18:58

densy napisal/-a:ah jest mam pa vse v trebuhu skoncentriran :( res no, zmer se uzredim samo v trebuh(noge in rit navadn, sam pol trebuh krneki)

Isto!Vsi mi zavidajo kko mam lepo rit, pa tanke noge in lepo oprsje.. trebuh pa.. obup! :roll:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 11. Apr. 2008 20:03

metuljčica* napisal/-a:Jaz se pa bolj najdem v kategoriji hruške... :cry: Normalen zgornji del (dokaj vitek trebuh) in široki boki, ki me že od nekdaj spravljajo ob živce. :cry:


Jaa..

Te moji boki butasti :evil:
A81
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a A81 » 12. Apr. 2008 11:41

Jaz pa sem tipična ženska postava... Peščena ura, ozka v pasu, malce več prsi (košarica C), zaobljena ritka... Sem nagnjena k nabiranju odvečne teže, zato se moram ful pazit, da ohranjam svojih 48-50 kil... Zdaj sem sicer noseča in sem bolj podobna kakšnemu jabolku :D
zvop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvop » 12. Apr. 2008 14:49

imam obliko peščene ure, samo nekaj preveč peska v okolici trebuha :oops:
Black_Flame
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 21. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Black_Flame » 21. Apr. 2008 18:10

js mam zlo grdo postavo-pač ne delam dost na tem, da bi shujšala tehtam 65, rada bi pa 45 (ne nism nora sam mejhna) ampak zj sm se komi sprjazlna - lepo postavo ma lah usak, mam pa zato lep obrz - supr nos in najlepša usta in oči na svetu! :D
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 21. Apr. 2008 20:15

Jaz sem tudi zadovoljna s svojo postavo. Težko se zredim, tudi v letih ko se puncam najbolj teža poveča se nisem veliko zredila, čeprav sem jedla veliko nezravih stvari (fast food, zamrzjene na hitro pripravljene stvari). Edino kar je da imam genetsko napako in sem kar majhna, zgradba telesa (mišice, kosti) pa je prilagojena višini do aktere bi po genetskem zapisu morala zrasti. Zato imam pač močneja stegna in meča. :)
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 21. Apr. 2008 21:13

Žensko postavo. Sem zadovoljna z njo.
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 24. Apr. 2008 22:12

Jaz imam zelo ženstveno in črvsto postavo. Lepo poudarjene boke, košarico C, lepo zaobljeno ritko. Predvsem pa imam zelo učrščeno postavo, saj se veliko gibljem. Tudi če kakšno kilco pridobim se mi to ne pozna... jo na hitro spet zgubim. Všeč mi je moja postava in nikoli si nebi želela drugačne!
singing*girl23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 13. 4. 2008
Kraj: ok. celja

Neprebrana objavaNapisal/-a singing*girl23 » 25. Apr. 2008 19:49

jaz mam pa...precej tako desko, sportno verzijo postave...nimam izrazitega pasu, sem bolj "ravna"-skoraj enako z boki..kar mi sploh ni vsec...drugace pa vse kar ok, joskice bi ble lahk mal vecje, no ja...ampak--vrjamem v to--in god's hands..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov