Knjige/ Ljubezenski in chicklit romani

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 18. Mar. 2009 13:21

Trenutno berem vse knjige od Rachel Gibson v angleščini, sem jih dobila na muli in so nevrjetne...čisto vsaka me toliko potegne vase, da sploh ne morem nehati brat, še nobena pisateljica me ni toliko pritegnila. V slovenščini sta samo dve Nihče drug kot on in Noro privlačen, sem ju kupila in že ene 10krat prebrala. Res priporočam...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Mar. 2009 17:27

Sem končno dobila zadnjo od Marian Keyes, "This Charming Man". Že veselo berem. :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 20. Apr. 2009 10:02

Carmen Reid: Zadetek v polno
Prijetno, zabavno, nezahtevno branje. Od iste avtorice sem pred časom prebrala tudi Trije v postelji in Življenje je norišnica
Priporočam, kadar želite spočiti in sprostiti možgančke. Razgibali se pa tu zraven seveda ne bodo ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 08. Maj. 2009 9:41

Sophie Kinsella: Strastna zapravljivka in njen otrok
Zabavno. In po tem, ko sem prebrala par poglavij Rachel Gibson: Nihče drug kot on, moram priznati Kinselli obrtniško spretnost, duhovitost in stil. Ker Gibsonove pa res nisem mogla prebaviti in sem odnehala pred koncem (poškilila sem na zadnjo stran, da sem videla, da se konča predvidljivo). Skrajnje banalno.
Grozno mi je stopiti v knjigarno zadnje čase in videti, da je polovica novitet v istem stilu: lepo dekle na platnicah, naslov kot iz telenovele (Pregrešni užitki, Izmikajoči se plamen, ...) in avtorji (avtorice) kot so Gibson, Woodiwiss, Garwood.
klik :roll:
Enkrat bom vzela v knjižnici kakšno Kathleen Woodiwiss, da vidim, če upravičeno kozlam po tej literaturi ... morda me pa preseneti (čeprav dvomim), ... ampak, ajde, da ne bom sodila na podlagi platnic, naslova in predsodkov.


Joan Elizabeth Lloyd: Klub Fantazija
Berljivo.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Maj. 2009 16:34

^^Kinsella je kul, ja. :)
Njena bi ti znala bit všeč tudi The Undomestic Goddess (je že bila omenjena v tej temi).
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 15. Maj. 2009 9:56

purple_rain napisal/-a:^^Kinsella je kul, ja. :)
Njena bi ti znala bit všeč tudi The Undomestic Goddess (je že bila omenjena v tej temi).

Nisem ravno posebna fanica Kinselle. Je luštna za brat, kadar sem preutrujena za kaj kvalitetnejšega. Ji pa priznavam določene kvalitete v tem žanru, v katerem mrgoli podpovprečnega s*anja.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Maj. 2009 19:49

^^Vem vem, ampak ker ji ravno priznavaš obrtniško spretnost.. ;)
In glavna junakinja v tem romanu ni z modo obsedena puhoglavka, je pač samo zelo nesposobna gospodinja. :)
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 02. Jun. 2009 12:06

Meni full lepa-taka lahka knjiga je Cena za nebesa- Sandra Brown,
če pa pomislim katere knjige so mi bile najbolj všeč;
Na prvem mestu so vse 4 knjige od stephani mayer (somrak, mlada luna, mrk , jutranja zarja)-dopade se mi njen način pisanja sploh če je namen branja sprostitev.
Dan Bravn-vse knjige od njega, najbolj Davinčijeva šigra
Sophi kinsela-moje skrivnosti, umrla sem od smeha skoraj( tudi vse ostale knjige so mi všeč)
Aja pa Bela Masajka in oba nadaljevanja ter vse tem podobne knjige ( puščavska roža, puščavska pesem.....)
Klum-ko pride ženska k zdravniku je naslednji ki ga imam namen prebrat
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 29. Jun. 2009 17:50

Js bi pa prosila za kakšen naslov knjige, ki ni glih čist babja,pocukrana :) da je vsaj z nekaj vsebine, pa da ni prekratka( grem na morje z ladjo in se bom furala 24 ur dol in potem še nazaj, tak da predlagajte kaj konkretnega-dolgega).
Hvala
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Jun. 2009 17:51

sončnica napisal/-a:Js bi pa prosila za kakšen naslov knjige, ki ni glih čist babja,pocukrana :) da je vsaj z nekaj vsebine, pa da ni prekratka( grem na morje z ladjo in se bom furala 24 ur dol in potem še nazaj, tak da predlagajte kaj konkretnega-dolgega).
Hvala
Jz priporočam karkoli od Marian Keyes. :ja:
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 03. Jul. 2009 9:29

Elizabeth Gilbert: Jej, moli, ljubi
Berljivo, zabavno in ne pretirano kvazipoduhovljeno, česar sem se malo bala na prvi pogled. Priporočam.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 06. Jul. 2009 20:21

jst pa priporočam knigo mandelj...men je bla ušeč..
drgač pa berem zdj somrak v angleščini..
pa še eno uprašanje...a kera ve ke bi se dal dobit e-knjige?
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 07. Jul. 2009 6:40

js mam ene tisoč knjig v e-obliki na kompu, vse živo pisateljice od a-z. Knjige so pa ljubezenske. Če kera rabi ji lahko kaj pošljem, čene pa torrent..tam sem js vse dobila.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 07. Jul. 2009 8:20

kr.ena napisal/-a:Sophie Kinsella: Strastna zapravljivka in njen otrok
Zabavno. In po tem, ko sem prebrala par poglavij Rachel Gibson: Nihče drug kot on, moram priznati Kinselli obrtniško spretnost, duhovitost in stil. Ker Gibsonove pa res nisem mogla prebaviti in sem odnehala pred koncem (poškilila sem na zadnjo stran, da sem videla, da se konča predvidljivo). Skrajnje banalno.
Grozno mi je stopiti v knjigarno zadnje čase in videti, da je polovica novitet v istem stilu: lepo dekle na platnicah, naslov kot iz telenovele (Pregrešni užitki, Izmikajoči se plamen, ...) in avtorji (avtorice) kot so Gibson, Woodiwiss, Garwood.
klik :roll:
Enkrat bom vzela v knjižnici kakšno Kathleen Woodiwiss, da vidim, če upravičeno kozlam po tej literaturi ... morda me pa preseneti (čeprav dvomim), ... ampak, ajde, da ne bom sodila na podlagi platnic, naslova in predsodkov.


Joan Elizabeth Lloyd: Klub Fantazija
Berljivo.


Kathleen Woodiwiss jaz odvestujem..mislm ok če res nimaš kej za počet pa si na samotnem otoku. Jaz sm prebrala dve njeni knjigi, ki sta si čisto podobni plus, da v prvi ki sem jo prebrala morski pirat posili glavno junakinjo (si jo vzame na silo) in potem se razvije romanca - BOLANO! Zame je to kot promocija posilstva in tega, da vse ženske itaq hrepenimo po sili.
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 07. Jul. 2009 11:32

tanika* napisal/-a:js mam ene tisoč knjig v e-obliki na kompu, vse živo pisateljice od a-z. Knjige so pa ljubezenske. Če kera rabi ji lahko kaj pošljem, čene pa torrent..tam sem js vse dobila.


a maš mogoče da vinci-jovo šifro tud??

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov