A je med vami kakšna umetnica?

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Feb. 2007 12:55

sem velika oboževalka vseh vizualnih umetnosti.

pa tudi za vse oostale, ki imate rade umetnost...letos jeseni je bienale v benetkah!definitivno vredno oogleda :!:
Zadnjič spremenil floribunda, dne 15. Feb. 2011 15:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 19. Apr. 2007 12:12

floribunda napisal/-a:...letos jeseni je bienale v benetkah!definitivno vredno oogleda :!:

Pravzaprav se 52.beneški bienale začne 10.junija, zaključi pa 21.novembra 2007.
Jeseni dosti stvari že odstranijo, tako da se splača iti prej.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 19. Apr. 2007 12:18

^ waw Emina :eek: Tebe pa že celo večnost nism vidla na tem forumu. Welcome back :D
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 19. Apr. 2007 12:24

Oj! Ma ja, sem bolj redko gor, sicer berem vas kar redno, pišem pa bolj švoh, ker sem zaposlena v nulo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Maj. 2007 16:21

Emina napisal/-a:
floribunda napisal/-a:...letos jeseni je bienale v benetkah!definitivno vredno oogleda :!:

Pravzaprav se 52.beneški bienale začne 10.junija, zaključi pa 21.novembra 2007.
Jeseni dosti stvari že odstranijo, tako da se splača iti prej.


o vidis, super hvala....vem da se odpre prej ampak nisem vedla da tolko prej...kr grem vsako leto sele jeseni (nevem zakaj, najbrz ker niso benetke tako zafilane) ampak so pa res nekatere instalacije do takrat ze zlo boge.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jun. 2007 20:48

Prošnja:

Ker ima moj fant 25.6. rojstni dan bi mu rada podarila dve blazini k sta manjši za vzadej v avto... No in sicer na enem bi bli hudički na enem pa angelčki...

Nekaj slik sem že našla in sem vse živo probavala ampak mi nikakor ne uspe...in sicer mora biti narisano s tankim flomastrom ali kaj podbnega, da je res tanka črta saj to pride poskenirano in to se v veze...ker pač ta mašina, ki veze vse zazna mora biti vse v enem šusu potegnjena črta...Ker so slikice iz neta pa je treba malo povečati slike...

Vem, da ste tukaj umetnice res taprave in imam samo vas bi vas prosila, če mi lahko pomagate pri uresničitvi zamisli...

Prosim...se nekako oddolžim ali dam za pijačo kakor koli boste rekle...

Lahko pridem v LJ da se dogovorimo kako bi rada saj je lažje v živo povedat kakor takole....

Res lepo prosim...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 15. Jun. 2007 16:53

no jaz bi najprej prašala če je pisanje pesmi umetnost? ja no zame je na nek način. in če to štejete pod umetnost potem sem umetnica.
drugače pa zelo rada rišem oz še raje slikam.
no pesmi je pa že kar nakaj nastalo, drugače jih javno ne kažem le najboljši prijateljici in pa fantu. večina pa pišem o ljubezni in pa sploh maja čustva, ker če napišem pesem ko se jokam ali pa kaj podobnega se jaz po tem neskončno bolje počutim in nekako olajšana.
čaw
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
*vilinka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *vilinka* » 18. Jul. 2007 20:59

Pišem knjige in rišem (predvsem portrete, pa tudi načrte za stavbe.) Igram 2 instrumenta (če to šteje). Zanima me koliko časa povprečno porabite za svojo umetnino?

Jaz kakih 50 ur za slike. Za knjige pa precej več...
Uporabniški avatar
teia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a teia » 03. Avg. 2007 13:06

Tudi jaz sem strastna umetnica :) Študiram likovno pedagogiko in me zelo veseli. Najraje pa imam risarstvo in takoj zatem slikarstvo, kjer je možno vse mogoče... Super mi je!
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 21. Avg. 2007 14:03

*vilinka* napisal/-a:Zanima me koliko časa povprečno porabite za svojo umetnino?
Jaz kakih 50 ur za slike.

To je pa zelo odvisno od velikosti, motiva, načina, tehnike in od filinga. Lohk jih naredim več na dan, lohk se pa jeb** več mesecev z eno.
koki90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 4. 2007
Kraj: zasanjana dežela

Neprebrana objavaNapisal/-a koki90 » 29. Avg. 2007 13:29

Tema zame...jaz tudi rišem za enkrat bolj za živce, ampak vedno bolj si želim to početi non sttop. Imam srečo da poznam dva umetnika, ki živita v cerknem in grem za kakšen trik ali mnenje kar do njinu. rišem portrete. Obrazi so mi kot knjige, z njih preberem počutje, zgodovino,...super je.... Galerije, ne dobiš me iz njih. Moj sanjski svet.=)

Trenutno pa delam na hlačah. Na njih rišem lik risane nanizanke Family guy, ker mi je res najhujši lik. In bom na kavbojke si narisala nekaj njegovih potez. Upam da mi uspe=).
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 29. Avg. 2007 15:28

igram dva inštrumenta če to šteje :D violončelo( 8let), klavir (samouk že od malga:)), pojem v zborih pa tut ene 12 let
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 02. Sep. 2007 18:20

moja sestra je umetnica in sem zelo ponosna nanjo... njeno področje je olje na platnu, grafika, kiparstvo... in čez kakšno leto poučevanje likovnega pouka :D
Uporabniški avatar
beeba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 9. 2007
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beeba » 19. Sep. 2007 15:07

floribunda napisal/-a:
Emina napisal/-a:
floribunda napisal/-a:...letos jeseni je bienale v benetkah!definitivno vredno oogleda :!:

Pravzaprav se 52.beneški bienale začne 10.junija, zaključi pa 21.novembra 2007.
Jeseni dosti stvari že odstranijo, tako da se splača iti prej.


o vidis, super hvala....vem da se odpre prej ampak nisem vedla da tolko prej...kr grem vsako leto sele jeseni (nevem zakaj, najbrz ker niso benetke tako zafilane) ampak so pa res nekatere instalacije do takrat ze zlo boge.


jaz sem letos že bila na bienalu in priporočam vsaki, ki jo umetnost, sploh sodobna zanima.
leilla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a leilla » 15. Nov. 2007 22:32

A je katera tukaj med vami, ki izdeluje nakit? Če ja, berite obvezno napre: nameravam kupiti nekaj materiala iz tujine, pa če mogoče bi katera kaj rabila oz. bi kupila zraven mene, se lahko oglasi, ji dam spletno stran kjer bom naročila...

če je katera za, se lahko oglasi na zs ali mi pošlje mail na: maandan2@yahoo.com

leilla

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov