Prehrana v službi

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 19. Mar. 2009 21:34

jagoda-malina napisal/-a:Imamo organizirano toplo malico. Možnost izbire različnih menijev.


Mi tudi, dnevno 3 menije, poleg tega še dodatno vsak dan neka posebna ponudba in izbira med različnimi sendviči.
Si ne predstavljam več, da ne bi šla med službo na tole kosilo, mi je super, čeprav so kakšen teden meniji bolj tako, ampak takrat pa posežem po sendviču (tudo iz menze).
Sama si nikoli ne nosim ničesar, edino pijačo. Pri kosilu vzamem tudi sadje, ki ga pojem potem popoldne za malico
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 19. Mar. 2009 22:30

Nimamo organizirane prehrane - delam v frizerskem salonu. Malico prinesem s seboj, pri plači pa dobim plačano prehrano.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 19. Mar. 2009 23:01

Mi mamo menzo in vsak dan 2 različna menija na izbiro. Lahko si pa vzameš tud kšn sendvič, ribe, mesni narezek, krof, zavitek, sladkarije...Sam jst si skor vsak dan s sabo nesem, si nardim doma tak sendvič, k je men všeč, pa jogurt ponavad. Sm pa včasih že vsega naveličana, nimam več idej za sendviče :)
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 20. Mar. 2009 22:25

Yazmeen napisal/-a:Mi mamo menzo in vsak dan 2 različna menija na izbiro. Lahko si pa vzameš tud kšn sendvič, ribe, mesni narezek, krof, zavitek, sladkarije...Sam jst si skor vsak dan s sabo nesem, si nardim doma tak sendvič, k je men všeč, pa jogurt ponavad. Sm pa včasih že vsega naveličana, nimam več idej za sendviče :)


Uh v tem primeru jaz ne bi nosila sendviča s seboj.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 20. Mar. 2009 23:23

Jst ne jem skor nobenga mesa (salam), tko da uni sendviči, ki jih majo oni, pr men odpadejo. Si rajš nardim sendvič po svojmu okusu. Al si pa nesem kšne tune z zelenjavo, francoski rogljiček, kšn zavitek...Ne vem, jst sm dost zbirčna, tko da si rajš sama delam malco. Včasih se pa nardi, da si grem tud v menzo kej iskat.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2009 9:41

Jaz sicer še ne hodim v službo, bi se mi pa zdelo zanimivo, če bi ve še delovne čase pripisale zraven, ker mi nekako ni jasno, kako ene preživite ob jabolku ali francoskem rogljičku :)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Mar. 2009 10:07

Jst zase vem, da nikol ne stradam :) Si vzamem sendvič in jogurt, al pa 2 rogljička in čokoladno mleko...pač tolk, da se najem. Mam pa sodelavko, kere je skoz več, na šihtu pa je za malco vsakič sam jabuk :? Moj delovnik pa traja 8 ur.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 21. Mar. 2009 11:08

jullia_ napisal/-a:Jaz sicer še ne hodim v službo, bi se mi pa zdelo zanimivo, če bi ve še delovne čase pripisale zraven, ker mi nekako ni jasno, kako ene preživite ob jabolku ali francoskem rogljičku :)


Jaz si kaj manjšega vzamem takrat, ko vem, da bom po službi doma jedla (pravo) kosilo. Glede na to, da jem tudi zajtrk, se mi v bistvu zdi to čisto normalno (pa nisem suhica, ki pazi na vsak grižljaj :) ).
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 21. Mar. 2009 18:17

Jaz delam 8 ur, od 8 do 16 in se mi zdi dosti bolje, da lahko jem kosilo ob 12. uri, kot pa da bi ob neki suhi hrani morala čakat do 17. ure, da bi šele jedla prvi topel obrok v dnevu :eek:
Definitivno je bolj zdravo imet večje obrok v prvi polovici dneva, kot pa že proti večeru
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Mar. 2009 19:02

Jah kakor komu paše. Jst jem tko, da men ustreza in kadar delam popoldne, dost dolg spim (tam do pol desetih, desetih), spijem belo kavo, ki me tok nasit, da ne morm pol nč jest in jem pol ob petih v službi, ponavad kšn sendvič, suh obrok u glavnem. Ko pa pridem dam zvečer, pa pojem kej toplega. Vem, da ni lih pametn in da bi blo bolš, da bi pojedla kej dopoldne, ampak se ne morm silt, če mi ne paše.

Ko delam zjutri in ponoč, mam pa topel obrok popoldne ane.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 21. Mar. 2009 20:05

Yazmeen napisal/-a:Jst ne jem skor nobenga mesa (salam), tko da uni sendviči, ki jih majo oni, pr men odpadejo. Si rajš nardim sendvič po svojmu okusu. Al si pa nesem kšne tune z zelenjavo, francoski rogljiček, kšn zavitek...Ne vem, jst sm dost zbirčna, tko da si rajš sama delam malco. Včasih se pa nardi, da si grem tud v menzo kej iskat.


Nisem mislila sendvič, ampak kuhano hrano, ki je bolj zdrava in dobra.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Mar. 2009 20:10

Jaz tudi delam 8 ur (od 7-15). Zjutraj pojem nekaj malega. Potem imam ob 10 toplo malico, ob pol 17 pa doma kosilo. Zvečer pa ponavadi pojem nekaj malega (kakšno jajce, čokolešnik, sendvič, palačinke ali kaj podobnega).
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Mar. 2009 21:09

Zjutraj ob 7h zajtrk, delam od 7.30 do 15.30 / 16.00. V službi če ne grem jestven, ponavadi pojem kak jogurt in en ali dva kosa sadja. POtem si pa doma skuham in jem ob 17.30.
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 21. Mar. 2009 21:25

Pri nas imamo avtomat s sendviči in sladkarijami tako, da največkrat prinesem malico od doma. :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Mar. 2009 22:09

svetlana5 napisal/-a:Pri nas imamo avtomat s sendviči in sladkarijami tako, da največkrat prinesem malico od doma. :)


Tile sendviči iz avtomata so pa res nekam umetni.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov