Juhe iz vrečke, testenine iz vrečke

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 16. Maj. 2006 20:35

Včasih si skuham juho iz vrečke- predvsem kremne so mi dobre (gobova, špargljeva, brokoli, špinačna...) Pa vedno dodam malo mleka ali smetane.

Špagete sem probala samo enkrat in so mi bili ogabni. Kot bi jedla plastiko. Zdaj pa ne tvegam več... čeprav mogoče obstajajo tudi kakšni boljši...

Vsekakor ni najbolj zdrava taka hrana. Ojačevalci okusa, arome, barvila,..
Zdajle sem šla gledat- juha iz cvetače in brokolija vsebuje 1.4% sušenega brokolija, 1.3% sušene cvetače, 1.3% ekstrakta cvetače (???), ostalo je moka, sirotka, škrob, sol, ojačevalec arome (mononatrijev glutaminat), gostilo, začimbe, arome...
Ampak če ne ješ tega ravno vsak dan, po moje ni nič narobe.

Včasih si raje skuham zmrznjeno zelenjavo, zmiksam s paličnim mešalnikom, dodam začimbe... ampak moram priznat, da so mi juhe z vrečke boljše, čeprav manj zdrave.
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 16. Maj. 2006 20:43

jaz tako hrano jem redkokdaj. si rajši pač naredim sama. včasih se mi pa prav zaluštajo kaki špageti v omaki, ki so v vrečki.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 11. Jan. 2008 3:56

Uuu js mam ful rada juhe iz vreck :oops: Sploh kako krompirjevo, zelenjavno, spargljevo, brokolijevo mnjami :D

Testenine sem tud probala, sam mi ni nc kej posebnga. Mam raje juhce.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 11. Jan. 2008 7:59

Jest sm pa odkrila ene testenine iz vrečke, ki so mi res dobre - od Knora testenine s parmezanom.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 11. Jan. 2008 9:57

Jaz kakor kdaj.Ko nimam voljem kuhat si skuham ali testenine one od knora ali pa one ki se jih da kupit v lidlu in so mi bombastične..men so res fine tiste,kot da bi jih doma skuhal!

Juhce pa bolj tako tako..redkokdaj jem juho iz vrečke.
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 11. Jan. 2008 10:14

Jz kr jem juhce iz vrečke. Fool dobre so mi knorove-gobova, s porom,cvetačna,..
Drgač pa učas tud mal gulfam. Si kupm gobovo juhco in jo mal gostej skuham, dodam kislo smetano in jo mam za omako za testenine. Al pa kupm sirovo juho pa jo nardim pa naribam not še sir in je tud njami.

testenin iz vrečke pa še nism jedla..aja sm...na maturancu, pa mi niso ble nwm kaj.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 11. Jan. 2008 10:27

Meni so tud Knorove juhe najboljše. Sirova mi zmaga :) Pa gobova, pa z lisičkami,... Jaz si jih sama ne kuham, tak da če jo jem, je to iz vrečke, razen ko sem doma - pol mi mama domače pripravlja.
Testenin iz vrečk pa nimam rada, sej ene so za pojest, ampak mi to ni to. Si jih dosti raje sama pripravim.
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 11. Jan. 2008 12:09

lolika69 napisal/-a:Drgač pa učas tud mal gulfam. Si kupm gobovo juhco in jo mal gostej skuham, dodam kislo smetano in jo mam za omako za testenine. Al pa kupm sirovo juho pa jo nardim pa naribam not še sir in je tud njami.


To tud js delam :D Sicer ne z gobovo, ampak z ostalimi. Sem pozabla oment se sirovo - je tud bozanska.

Knorrove so tud men najboljse. Enkrat sem poskusla sicer ne vem tocn kero, pa je bla cisto vodena. Tko da sem jo morala popravlat.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 11. Jan. 2008 13:27

Jez tudi jem kdaj juhce, najraje mam kko govejo, pa uno s cmočki njam njam :P . Drgač pa jem kdaj tudi pašto z vrečke, eno s 4 siri zadnje čase včasih.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 13. Jan. 2008 12:42

juhe iz vrečke... hm jaz si raje skuham argo juho kar je u bistvu isto ampak nekam raje vidim, da si sama skuham, ker je ta juha res nabrzaka skuhana... za testenine si tudi najraje sama naredim omakco smetanova s šampinjoni mi je najbol pa zelo enostavna... povzetek; juho iz vrečke sem že probala ampak si jo raje sama skuham testenine pa še nisem probala...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 13. Jan. 2008 13:13

Iz vrečke kuham sam fižolovo, gobovo in cvetačno&brokolijevo juho od Knorrja, drugih zadev pa ne.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 13. Jan. 2008 13:29

MIGRENA napisal/-a:Jest sm pa odkrila ene testenine iz vrečke, ki so mi res dobre - od Knora testenine s parmezanom.


Božanske! :)
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 13. Jan. 2008 13:41

Jest jih tko, če kam grem (na morju naprimer)-učah paše tud to jest..

Drgač pa gobovo kupm, pa pol po svoje nardim (kot ste že ene napisale)-in je pol ta stvar z vrečke samo to, da zgosti (da ti ni treba delat unga z moko).
Za dežjem vedno posije sonce!!
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 13. Jan. 2008 13:54

Včasih (ampak redko) naredim kakšno juho iz vrečke, ampak to je recimo...5x na leto max. Ostalih reči iz vrečke pa še nikoli nisem jedla, niti nimam namena. Kok časa pa se recimo pripravljajo testenine iz vrečke oz. a dejansko tok zlo na času prišparaš? Ker kuhanje enih špagetov ti recimo vzame 15 minut (skupaj z vretjem vode in vsem ostalim).
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Jan. 2008 14:42

meni so pa juhe iz vrečke dejansko boljše od doma skuhanih. sploh goveje niti povoham ne, če je tista prava, v kateri se je kuhala govedina. fuj. alpska in svatovska zmagata.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov