En dan v tednu brez mesa

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 12. Avg. 2009 13:39

densy napisal/-a:čudno da imam sploh volilno pravico glede na razmišljanje določenih ljudi :D


In kdo tukaj čudno razmišlja? Kaj je narobe, če skuha fantu kosilo?
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 12. Avg. 2009 13:47

floribunda napisal/-a:pa sej to sm ze napisala. da sem pripravljena kuhat pospravljat in likat v primeru, da on prinese domov VES denar potreben za preživetje ali še bolje ležerno življenje.
a ti pa nisi zaposlena?


Lej, če bi natančno prebrala moje poste bi ugotovila, da pravim točno to kot ti. Če moški dela, ženska pa ne, potem je pravilno, da mu žena vsaj skuha. Mislim, da si to zasluži in pričakuje.
Sama sem napisala, da sem doživela to, da sem jaz kuhala, fant pa je sedel pred TVjem, igral igrice na računalnik,... (bivši, da sva si na jasnem, ker ene ste to pomešale z sedanjim), zato sem spokala od njega. Novi fant pa dela po cele dneve, jaz pa sem celo popoldne doma in se mi zdi lepo in pravično, da ga zvečer pričakam s kuhanim kosilom, oz. večerjo.
Torej še enkrat sem za delitev del, ampak ne takšno, da eden dela 2 uri na dan, drug pa 12, potem si pa delita kuhinjska opravila. Delo si morata razdelit po času oz. količini dela, ne pa po opravilih, ne pa da 1x eden kuha, drugič drug menja gume,... Holem reći, da je kuhanje bolj žensko delo. Malo čudno bi bilo, da bi jaz bager okrog vozila, on pa kuhal kosilo.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 12. Avg. 2009 13:49

aderyn napisal/-a:
Prej bi moralo biti taščo sram, da sin ne zna poskrbeti sam zase. :stupid:
Zakaj že??
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 12. Avg. 2009 13:55

^Se ti zdi normalno, da odrasel moški ne zna poskrbeti sam zase?
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 12. Avg. 2009 13:57

Meni se vsekakor zdi lepo, da fantje znajo kaj skuhat.
Drugače pa je odvisno kje se nekdo nahaja. V bloku si lahko hišna dela delimo. Na kmetiji si jih ne moremo, ker je dovolj dela tudi zunaj. Je pa že bolje, da ženska kuha kot hlode naklada v gmajni.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 12. Avg. 2009 13:58

*skokica* napisal/-a:^Se ti zdi normalno, da odrasel moški ne zna poskrbeti sam zase?


To ne, ampak tega vsaj v 80% ni kriva mama.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 12. Avg. 2009 13:59

matjazd napisal/-a:
densy napisal/-a:baba nej dela pa kuha pa pobere nej se sama če jo udariš!


Da te ni sram za tole izjavo.


:rofl:
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 12. Avg. 2009 14:01

Jah če je mama pedenala sinčka od spredaj in zadaj, je kar veliko možnosti, da je kriva ona. In glede na to, da ima ta mama mnenje, da bi morala žena skrbeti za svojega moža iz vseh strani, potem temu človeku v življenju najbrž ni bilo treba niti hrenovke skuhat. Je seveda možnost, da bo ta človek postal samostojen, če ga pa najprej pedena mama, nato pa žena, je pa malo verjetno, da si bo kdaj sam skuhal kosilo.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Avg. 2009 14:27

mene sam skrbi, k mojga pedenajo do spred in zad, k konča z delom dobi takov ečerjo oz. pr njih tok kuhajo, da jz tok še za kosilo ne dobim lol s tem d aje vse mesno od spred in zad in meso na sto en način..je pa zmer tut solata zravn tko da USAJ neki..me pa skrbi, kako bom jz svojga zadovoljila na tem področju, ker se mi zdi dost zahtevn, sej ponavad pohval amapk to tko k smo na morju sami mladi pa valda e boš šu delat golaža pa čorbe pa musako, narastke riževe bla blaaa...ker vem da on more se najest in če ni mesa je kriza...in jz ga hočm odvadt, amapk sej za 1 dna gre pol pa more met že meso na talarju :) sam on rpavi, sj k bova skp se bova valda prilagodila in se trudla po svojih močeh, jz pa vem da ne bo tko.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Avg. 2009 14:31

Da le ne boš dala preveč kisa na solato :rolleyes:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 12. Avg. 2009 14:49

ne, ker mu je ne kisam več jz..pa počas loh že nehate :roll:
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 12. Avg. 2009 16:48

densy napisal/-a:
matjazd napisal/-a:
densy napisal/-a:baba nej dela pa kuha pa pobere nej se sama če jo udariš!


Da te ni sram za tole izjavo.


:rofl:


Ampak tole pa res. Densy kje živiš, da zagovarjaš nasillje nad ženskami.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 12. Avg. 2009 16:51

*skokica* napisal/-a:Jah če je mama pedenala sinčka od spredaj in zadaj, je kar veliko možnosti, da je kriva ona. In glede na to, da ima ta mama mnenje, da bi morala žena skrbeti za svojega moža iz vseh strani, potem temu človeku v življenju najbrž ni bilo treba niti hrenovke skuhat. Je seveda možnost, da bo ta človek postal samostojen, če ga pa najprej pedena mama, nato pa žena, je pa malo verjetno, da si bo kdaj sam skuhal kosilo.


To ti nekaj poslošuješ. Navedla ti bom primer dveh dvojčkov, ki sta doma morala dobesedno kuhat vsak drug teden. Zdaj sta oba poročena. Eden še vedno kuha, drugi v kuhinjo pride samo jesti. Če žene ni doma gre jesti ven. Tako, da nima veze kaj je zahtevala mama, otrok to sprejme ali pa ne. Moj fant ni nikoli kuhal dokler je živel pri mami, zdaj pa kuha. Moj brat pa je doma kuhal, zdaj pa nikoli. Meni se zdi, da je bolj obratno kot ti praviš.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 12. Avg. 2009 16:53

jao no, lahko bi kdo dojel da sva se z julio malce ponorčevale iz ljudi, ki še vedno tako razmišljajo.. :roll:
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 12. Avg. 2009 17:06

Še vedno kako :?:

Da se ženske pretepa :?:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov