Želja po sladkem

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 18. Mar. 2008 19:14

Js po obroku moram vedno neki sladkega pojest, ker če ne se mi zdi kot da mi nekaj fali , vsaj košček čokolade,tolk da dobim sladek okus v ustih :D .
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 18. Mar. 2008 19:21

:o joj tud meni po kosilu tako zapaše nekaj sladkega, pa zvečer..jao...:) tko, da ne vem kako se tega rešit ali pa pač to stanje vzet kot razvajanje za dušo :) hehe
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 18. Mar. 2008 19:31

Beee.. Js pa mam napad na čokolado ko sem žalostna, potrta ipd. In takrat bi ubijala za to. Čokolada me osreči :D
Drugač pa nisem nek freak na sladkarije...
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 19. Mar. 2008 13:16

Najbolj sem jezna nase, ko ugotovim, da nisem kupila nič sladkega.. Šit, a je lahko še kej hujšga od spoznanja, da nimaš 0, kar bi potešilo željo po sladkem po kosilu?? Tut meda ni, kakava, viki-ja.. (ja, tko hudo je kdaj, da sam žlico v roke in pejmo :oops: ) :)
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 19. Mar. 2008 14:58

ko me zgrabi želja po sladkem, pojem kos temne čokolade, ponavadi je to lindtova z 70% ali 85% kakavovih zrn. včasih pa mi pomaga tudi nesladkana (ja, brez sladkorja) bela kava z veliko penjenega mleka. :P
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 19. Mar. 2008 15:14

Ma jst sm odvisnik od čokolade, tko da tut zdej k hujšam si dovolim pojest košček ali dva črne čokolade ko me prime ta sveta. Če se le da, se pa potešim s kokakolo zero in šalco bele kave z natrenom.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
urš*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urš* » 19. Mar. 2008 15:27

mah, ko mam željo po sladkem, si vzamem čokolado z 85% kakava pa nimam več problemov s tem :D Drugač pa že ful dolgo ne jem mlečnih čokoladk pa tega, kokakole pa fante tut ne pijem, sam vodo pa nesladkan čaj, pa valda kako lindtovo greeeenko čokolado -če je že sila :wink:
And at the end, all that matters, is YOU.


Nakit: http://nakitglamorous.blogspot.com/
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 23. Mar. 2008 16:00

jaz bi pa umrla na jagodni milkini čokoladi in na čokoladi z celimi lešniki...mmmmm...ne morem nehat jest ko začnem..pol pa zmanka....hehe....LOL :D
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 23. Mar. 2008 16:03

Želja po sladkem :cool: Pr men se pojavlja skor vsak dan. Najrajš mam vse z napisom kinder. Glih dons sm dubla polno sladkarij za pirhe in morm rečt ,da zelo hitr izginjajo.
Pa tud mene ta želja po sladkem pogosto zagrab po kosilu. Čeprov se čist najem, bi še vseen vase spravla vsaj pol čokolade. :) Še sreča, da se mi ne pozna pri kilogramih.
Uporabniški avatar
mash@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 15. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mash@ » 27. Mar. 2008 11:18

ko mi pade cuker napadem najprej čokolado. če pa tega ni, potem kakšne napolitanke in če še tega ni potem pojem kak sladek sadež ali si iz njega naredim smoothie. njamami
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 18:46

no lih zdej jem kinder čokolado...pa ne zato ker bi me napadla želja po sladkem, ampak zato, ker sm na delovnem mestu in nimam kej za počet :D
Uporabniški avatar
*tinčk*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 5. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinčk* » 29. Mar. 2008 17:55

a-a čokolado biii..... :twisted:
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 29. Mar. 2008 18:00

pred minuto pojedu 100gramov mlečne čokolade potreboval sem celih 5 min :? ko cuker pade pač pade :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Mar. 2008 18:02

ma najbolj žalostno je, da ko jem tisto čokolado (al pa karkoli drugega), se mi zdi use ok...ko pa čokolado pojem, se pa že tepem po glavi...ma kje so ble te misli preej? :?
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 13. Apr. 2008 15:09

Ma jz mam tud strašne želje po cukru. In pol bi učas rada dosegla, da bi se čokolade prenajedla. in se res pojem tok čokolade da mi je že slabo...sam kaj k jo čez en tedn spet jem. Fajn bi blo, da bi mi enkrat čokolada zasmrdela. Te pesmi pa nam slišala.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov