Študij: visoka šola za dizajn

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Avg. 2009 21:10

sori, sm dojela da so sprejemci vrjetn ze mim :D mi je blo čudno da bi vnaprej napisali kaj bo :P
Uporabniški avatar
Mistika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 21. 7. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistika » 05. Avg. 2009 18:16

Ja sprejemci so že mim :mrgreen: to sm napisala za tiste k grejo jesen (če bo prosto kej) al pa za tiste k grejo drug let, če bo kej pomagal. :wink:
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Avg. 2009 22:57

iz zelooo zanesljivih virou ;) vam lohka rečm, da je zlooo fajn it na predpriprave, ker jih vodjo dejanski foxi ki dejansko učijo na tem faxu in vas loh sprejmejo tut tko, če ne rišete neki ful dobr, ampk v vs visjo potencial..ker 30 sprejetih izmed 380 ufff :)
as21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a as21 » 06. Avg. 2009 9:42

Lep pozdrav.

bil sem sprejet na Všd, smer notranja oprema. na žalost so nam na vpisu rekli da izvemo kakšen bo urnik šele po 20. septembru. zaradi študentskega dela bi mi prislo prav če bi kdo vedel kaksni urniki so bili prejšna leta, vsaj za približno orientacijo.
vizionarka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a vizionarka » 08. Avg. 2009 16:40

Hej!

Mene pa zanima kaj je bilo na sprejemnih letos pri notranjem oblikovanju. Ali so sprejemni za vse tri smeri isti? :?
Prosim posredujte!:)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 09. Avg. 2009 21:26

Urnika pred 30.9. skorej sigurn ne bo :) Začne se vedno najbolj zgodej ob 9h zutrej...mi smo mel letos večinoma tja do 14h, če smo mel pa popoune (ene 2 dni) smo bli pa tud do 9h...sam prej spušajo vn... Sprejemci so za vsako smer drugačni...
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 10. Avg. 2009 13:15

chiqqa napisal/-a:iz zelooo zanesljivih virou ;) vam lohka rečm, da je zlooo fajn it na predpriprave, ker jih vodjo dejanski foxi ki dejansko učijo na tem faxu in vas loh sprejmejo tut tko, če ne rišete neki ful dobr, ampk v vs visjo potencial..ker 30 sprejetih izmed 380 ufff :)

in kje so te predpriprave? lahko kaj vec razlozis o tem na privat ?
Uporabniški avatar
Mistika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 21. 7. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistika » 10. Avg. 2009 16:09

chiqqa napisal/-a:iz zelooo zanesljivih virou ;) vam lohka rečm, da je zlooo fajn it na predpriprave, ker jih vodjo dejanski foxi ki dejansko učijo na tem faxu in vas loh sprejmejo tut tko, če ne rišete neki ful dobr, ampk v vs visjo potencial..ker 30 sprejetih izmed 380 ufff :)


Od kje ta podatek - 380? Za vse tri smeri je blo letos 282 rednih in 28 izrednih prijav.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 10. Avg. 2009 21:17

ja 380 jih ta fax vidu ni :D sicer pa na unih pipravah k so btw čist predrage se naučiš ne čist nč ampak res NČ!!! za brez veze daš 200€-stran jih vržeš! Lahko ti js povem kaj smo tm edino zvedl-linija(črta) more bit lepa, bodi izviren, eksperimentirej, ... to je to!
NadaLimonada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a NadaLimonada » 27. Avg. 2009 17:11

Hej

V drugem roku sem se vpisala na to šolo, smer vizualne komunikacije. Zanima me, če so sprejemni izpiti v obeh rokih enaki?
Uporabniški avatar
Mistika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 21. 7. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Mistika » 31. Avg. 2009 16:31

Po mojem bo isto ;D
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 07. Okt. 2009 11:43

chiqqa napisal/-a:iz zelooo zanesljivih virou ;) vam lohka rečm, da je zlooo fajn it na predpriprave, ker jih vodjo dejanski foxi ki dejansko učijo na tem faxu in vas loh sprejmejo tut tko, če ne rišete neki ful dobr, ampk v vs visjo potencial..ker 30 sprejetih izmed 380 ufff :)

Pomoje je bilo tole sarkastično mišljeno. Drgač je pa za tele predpriprave škoda denarja. Stale so 350 eurou pa nas več kot 3/4 ni blo sprejetih.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 07. Okt. 2009 16:05

350€???????? A to letos? Js sm dala 200€ (180+20 davek)
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 07. Okt. 2009 17:19

Ja letos. Pa pol so bli še sprejemci 40 eurou. Tko da sm dala skor 400 eurov pol pa še sprejeta nism bla.:)
maia*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maia* » 24. Nov. 2009 15:56

heei...

....sem nova tuki,glavni razlog moje registracije pa je ravno ta tema....
no pa pejmo k bistvu....
jst trenutno delam 1. letnik faxa k me niti najmanj ne veseli(vpisala sm se zarad lahkega dostopa,lahek nivo,blizu doma itd....)
ker pa sem že po enem mescu šole ugotovila da je ubitačno delat neki na silo,kar te niti najmanj ne veseli,sm se začela mal bol podrobno zanimat za smer k jo obožujem....
vsi tisti,ki to šolo obiskujete ali pa veliko o njej veste, vas lepoooo lepooo prosm, da mi pomagate....ker mam še vedno veliko dvomou,kaj nej nardim...
se mi splača letos šolo pustit pa se drugo leto upisat na notrano opremo??al je preveč rizično??mene to res ful ful veseli(sredno šolo mam narjeno kot : gradbeni tehnik),prpravlena sm it delat pa tut tečaje...
če pa se je kdo prpravlen žrtvovat,pa dat kakšen bol zaseben kontakt(msn,mail,....)da bi mi o tem še posebi kej več povedu, in s tem pomagal pri moji odločitvi bi mu bla pa še posebi hvaležna...
hvala že v naprej..pričakujem čimveč odgovorov....

lep dan še naprej

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov