diploma :(

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 12. Sep. 2007 16:26

čestitam !!!!!! :jump: :bia:
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 13. Sep. 2007 9:06

Jaz pa včeraj! :razz:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 13. Sep. 2007 11:16

Čestitam obema! Kok sta pridne jupi :D
Jst pa upam da bom drug teden oddala in dobila datum za zagovor. Tok traja vsa ta birokracija da bom kr znorela!
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 13. Sep. 2007 12:10

Pridne ste vse po vrsti!

Jz sm se pa včeraj dobila z mentorico, kar je na FF praktično nemogoče, glede na to, da je vse v razpadu. In sva se dogovorili za temo, sam se bojim, da ne bom našla dovolj literature :?

a je mela katera probleme s tem? Je boljše potem, da si izberem drugo temo? Sm imela namreč eno "rezervno", za katero je tudi rekla, da bi bla zanimiva, zdej pa ne vem...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 13. Sep. 2007 12:15

Ashlee če še nisi začela delat ti predlagam naslednje: če imaš izbrana dva naslova in vzami kak dan dva časa in premeči vse možne knjižnice, internet ipd da dobiš okvirno sliko koliko literature dejansko obstaja. Na podlagi tega koliko je literature se boš potem veliko lažje odločila in naredila. Če je mentorci vseeno kaj izbereš je to res super, če je tebi oboje všeč pa sploh ni problema. Je pa dejstvo, da za tisto temo kjer je več literaturo jo boš veliko hitreje in lažje naredila.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 13. Sep. 2007 19:40

@sinička: hehe, pol sva pa na isti dan ratae univ. dipl.! čestitke, pa tut mali punci čestitke ;)

@Alhambra: tole z oštevilčevanjem lahko rešiš s "section brake-i". se pravi vsak del, ki ga hočeš met z drugačnimi številkami ali brez njih ločiš s section brake-om (insert --> brake --> pod section brake pa pol izbereš npr. next page).
...just breathe...
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 14. Sep. 2007 8:57

bubbles :eek: ne moreš verjet, da mi je zdej v pol minute uspelo tistol, s čimer sem se zajebavala 1 dan :lol: (btw, in sicer po navodilih našega rpelestnega fdv-ja :x ) FUL TI HVALA!!!!!!!!!!!
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 14. Sep. 2007 9:44

jaz pa še zmer odlašam s to diplomo...pa kr ne spravim se pa vedno kao neki vmes pride. Ampak tale vikend bom pa res se spravla zraven, ker mam ze vse v glavi sam usest se morm pa koncno narest.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 14. Sep. 2007 10:41

Alhambra napisal/-a:bubbles :eek: ne moreš verjet, da mi je zdej v pol minute uspelo tistol, s čimer sem se zajebavala 1 dan :lol: (btw, in sicer po navodilih našega rpelestnega fdv-ja :x ) FUL TI HVALA!!!!!!!!!!!
ni panike, sem se jst tut s temi zadevami prezafrkavala absolutno preveč ;)

@QueenBitch: sej vsest se zraven je tak najtežji korak, pol že steče ;)
...just breathe...
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 14. Sep. 2007 11:33

kako kej?
veste kaj me zanima, formalnost. zajebavam se že pol dneva s številčenjem, ker prve tri strani pač ne smejo met številke, pol pa naj bi se s četrto začelo. meni to nč ni jasno. sem sledila navodilom k so na strani od fakultete pa kr neki nastane . anyone? rabim pomoč

princip je neki tazga: prvo moraš pravilno narediti odseke strani..prve tri daj pač: vstavljanje-prelom-prelom strani, potem pa ko prideš do četrte pa daj prelom-naslednja stran. in potem greš delat glavo-nogo. preklopiš na nogo, dodaš št. strani in se postaviš na 4 stran. potem klikneš en okenček kjer piše poveži z prejšnjim, tuki daš da nočeš da te poveže. potem pa samo klikneš oblikovanje številčenja in na koncu okenčka označiš začni s 1.
če kaj ne bo jasno vpraš.
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 14. Sep. 2007 12:42

evaeva, a nas je res več takih???

Ker sm bla jz isto - vse izpite v prvem roku, nikol sploh se nism sla jesen na izpit k mi ni blo treba... ampak pr pisanju diplome se je pa ustavl :? .

Podn. :(
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 14. Sep. 2007 21:55

evaeva napisal/-a:Ojla, zanima me ali ste (tiste ki ste že končale študij) se tudi ve soočale s težavami pri pisanju diplomske naloge. Jaz sem že zelo razočarana nad sabo. Sem bla pridna študentka, vse izpite sem opravla že junija, tako da so mi vedno ostale dooooolge počitnice. No v absolventu sem potem izpite do konca naredila in ko bi morala začeti pisti diplomo.... ja, takrat pa se je vse ustavilo. :( Res je, da sem v službi a to ne opravičuje dejstva, da se že leto dni nič ne premakne. Žal počasi brez diplome, tudi službe ne bo več. Ne vem zakaj, a že sama misel na pisanje diplome me spravi v slabo voljo. Sem ful nemotivirana in imam velik odpor do diplomske, temo pa zanimivo. Res ne razumem več sama sebe. Tako da...napišite kako ste ve doživljale ta čas. Kako dolgo je trajalo pri vas? Pa starši, prijatelji, fant-punca...so vas vzpodbujali? Meni še samo vsi težijo in težijo...p saj sem sama kriva za to :?
LP


ko sm prebirala tvoj post, je bilo kot bi slišala samo sebe v tistem obdobju. A tko ti bom rekla, ko sm le enkrat izbrala temo (jaz za razliko od tebe sem imela problem pri izbiri teme, ker je nisem in nisem mogla izbrat..nč mi ni blo zanimivega kar je blo na voljo itd...), pol je pa kar hitro šlo. Starši doma mi niso ravno težili, a vsake tolko so mi pa rekli kako kaj napredujem. A vsakič ko mi je kdo to omenil, mi je kr slabo delalo :? Ko pa sm le enkrat nekaj pač zbrala in si zamislila neko osnovo,pol pa je kar hitro šlo. In ne moreš si mislit, kako lep občutek, ko to KONČNO daš mimo!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 15. Sep. 2007 12:01

Kaychee napisal/-a:Ker sm bla jz isto - vse izpite v prvem roku, nikol sploh se nism sla jesen na izpit k mi ni blo treba... ampak pr pisanju diplome se je pa ustavl :? .

Podn. :(


kot da bi to jaz napisala. enako. vse v 1. rokih, nikoli ni blo blema, ocene povprečne... zdaj pa se ne spravim nikamor. nekaj si že iščem, ampak to še ni to.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 18. Sep. 2007 10:12

Včeraj sem tud jst skor doktorat nardila s tistim oštevilčevanjem strani jaooo, ampak mi je potem hvalabogu fant pomagu, tko da je zdele diplomca že v lektoriranju. Najbrž bo do petka fertik, tko da računam da bom v pondelk oddala - končno!
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 11. Okt. 2007 12:55

dons sm se zmenla za temo in sm čist navdušena,ker jo je profesor sprejel,ker je ta tema sicer ni bla razpisana
komej čakam,da začnem pisat diplomo,samo prej morm še dva izpita narest :/

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov