Tragedija v Pirničah

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 06. Okt. 2006 18:15

CorfuGirl napisal/-a:A je gledal kdo včerašnja Trenja? :eek: :eek:
Nisem mogla verjet ko je uni tip razlagal da so dekleta sama kriva za to da je do te rragedije pršlo??Mah ja seveda da so..Zdej pa se bojo vsi izmikal in krivdo valil eden na drugega...Medtem ko je oni drugi lepo povedal da je zato kriva varnost kar se pa deloma tudi strinjam,...V drugem delu pa je ziher kriv lastnik ker je vedel da ma odprto proti zakonu.Kriva pa je tudi prav država ker ni ujkrepal v zvezi s tem da bi morali Lipo že zdavnaj zapret,...
Ampak ta me je dobesedno razp****** ko je rekel da so dekleta sama kriva!!!


ma ne morš tko no... ja ok, so bla pač mlada dekleta, željna zabave... žou je niso doble :( sam za moje pojme so krivi tud tastari... ne vem no, jz vem, da ne bi pustla svojih otrok pr 15ih vn... ne bi pa pika! ... dost dolg so rabl, da so tole lipo končno zaprl...
mene je tale vest tist dan čist šokirala, sploh zato, ker sm bla namenjena vn - tja al pa v fun-a ... na srečo smo se odločl za fun-a ... ne vem zakaj, ampak jz sm kr jokala, k sm zvedla, kaj se je zgodl, tok mi je blo hudo, ker sm šele takrt dobr spoznala, kakšn je lh folk zarad zastonj vstopa...
tele punce pa definitivno niso same krive spljoh :nein:
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 06. Okt. 2006 18:24

A ti nisi hodila ven pri 15h?

Kolk vas ni hodil v diskače pri 15 leti?

Jst sem mela ibr strogo mamo, pa sem vseeno bla v Lipi pri 15h letih.

Kaki starši no, lepo te prosim.
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 06. Okt. 2006 18:45

honeydew napisal/-a:A ti nisi hodila ven pri 15h?

Kolk vas ni hodil v diskače pri 15 leti?

Jst sem mela ibr strogo mamo, pa sem vseeno bla v Lipi pri 15h letih.

Kaki starši no, lepo te prosim.


Moraš vedeti, da je velika razlika med družinami v Ljubljani in 30 km izven Lj. Jaz lahko rečem, da moji starši niso bili strogi, samo pri 15 si še vprašati nism upala, ali grem lahko v diskačA, ker sem vedela, da ni šans, da bi lahko šla. Medtem, ko je v Lj. to normalno.
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 06. Okt. 2006 18:45

tle niso starši nč krivi.. Če bi blo poskrbljeno za varnost tko kot bi bilo treba pa če bi blo več varnostnikov (ki so usposobljeni za to) pa če ne bi zadrževali tamalih pred vrati medtem ko je bila lipa notr prazna...

če ... če....

velik je teh če-jev....
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 06. Okt. 2006 18:47

honeydew napisal/-a:A ti nisi hodila ven pri 15h?

Kolk vas ni hodil v diskače pri 15 leti?

Jst sem mela ibr strogo mamo, pa sem vseeno bla v Lipi pri 15h letih.

Kaki starši no, lepo te prosim.


nope, tud pomisnla nism na to, da bi kam šla... sploh pa ne v diskača... sj ne rečem, da so zdj sam oni krivi, sam v določeni meri so...
je pa res, kar je češnja rekla... tuki je velik če-jev in nikol ne bodo razrešeni
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 06. Okt. 2006 18:49

jagodka85 napisal/-a:
honeydew napisal/-a:A ti nisi hodila ven pri 15h?

Kolk vas ni hodil v diskače pri 15 leti?

Jst sem mela ibr strogo mamo, pa sem vseeno bla v Lipi pri 15h letih.

Kaki starši no, lepo te prosim.


nope, tud pomisnla nism na to, da bi kam šla... sploh pa ne v diskača... sj ne rečem, da so zdj sam oni krivi, sam v določeni meri so...
je pa res, kar je češnja rekla... tuki je velik če-jev in nikol ne bodo razrešeni


Tudi jaz nisem hodla nikamor pri petnajstih, mam pa kr stroge starše, ampak če bi hotla it, bi mi pustili. Pač odvisno od posameznika.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 07. Okt. 2006 22:29

CorfuGirl napisal/-a:Ampak ta me je dobesedno razp****** ko je rekel da so dekleta sama kriva!!!


Sej, če bi dobr poslušala, bi vidla, da ni tega reku.....reku je, da ni kriva RS ampak nekdo drug, s čimer je mislil na organizatorja in ne na punce :roll: , kar je tut pol pojasnu. :wink: Pa, da nau kdo mislu, da s s tem strinjam, ampak napišm tko, k je blo......drugač mislm, da je kriva RS, ampak tole s temi starši in slikami teh punc v trenjih je blo pa men čist neokusn :(
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 24. Dec. 2006 21:40

no, pa je minilo 1 leto. js ze cel dan razmisljam o tem :( . pa se poznala sm eno. :(
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 24. Dec. 2006 21:44

Čas gre res neverjetno hitro, ja. Najbolj žalostno do tega pa je da še nihče ni nič ukrepal zoper Zavašnika. na začetku je bil ful naval nanj, sedaj pa je vse skupaj utihnilo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Dec. 2006 2:15

eh, sej če pogledamo po eni strani je bil tud on kriv...ampak men se zdi, da večji del krivde nosijo tisti blesavi kvazi varnostniki, ki bi mogl že zdavnej red narest..veliko noči sem prežurala v Lipi in vem kaj se je skos vse dogajalo in kakšni so teli varnostniki..Notr so metali folk ven, sam zato ker je razbil ponesrečči kozarc al pa kšno tako podobno nezgodo naredu, dejanskih problemov pa se sploh niso lotili reševat...kokrat ej bla že taka vrsta in tak dren zunaj...predlani na božičnem diđejtajmu nisi tud dihat mogu zuni in bi se isto zgodil, da bi kšn umru če bi padu po tleh...
no na drugi strani ej kriv pa tud živalski folk..fak za en diđejtajm, za teh par urc so se mogl tolk drejat in nevem kaj, da je mogu nakonc nekdo zarad tega umret...pa nebi rekla, da bi bil koncert npr. Robia wiliamsa, ne pa en dosadan diđejtajm...kr neki...sicer folk pač ni vedel da se lahko kej tazga zgodi, ampak vseen ko je vidu da je nekdo padu bi se lahko vsaj odmakn, zavpli, kričal...nevem, pač neki da se sprazne tam okoli...dobr vemo kako znajo nekateri bit predrzni in vsiljivi, kar se vstopov kam tiče...groza in sramota, da nikjer ni več ne srpnosti ne nič....
je pa tud seveda zavašnik kriv in pa država..on, ker je mel še kar skos odprt in ker je kršil vse možne zakone, država pa ker mu je pustila imet lokal odprt pri miljonskih kaznih in stalnega kršenja zakonov...
ampak zdej je prepozno za karkoli...velika in prevelika škoda je že storjena...in tega nobeden in nič ne more izbrisati...tudi zasenčiti ne...
jst se strinjam, da lipa zavedno ostane zaprta...če ne drugega vsaj v spoštovanje mladih umrlih deklet...
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 25. Dec. 2006 18:57

Js pa mislim da v tej tragediji usi nosijo krivdo. Velik del jo lahko resda prepišemo organizatojem. Stara sem 15 let (toliko kot dekle, ki je umrlo :( ) in sem že dobila ponudbe da se prijateljem prdružm v diskačih. Ampak mi mami ni pustila pa tud men ni preveč do tega. Namreč ko gledam po televiziji kaj vse se dogaja, npr. zanč k je bilo o posledicah prometnih nesreč in poslušam kaj vse se lahko nardi :roll: Ker sva iz mami ostale same, ji tud nočem povzročat preveč skrbi, zato tut kdaj doma ostanem. Seveda grem vn, iz prjatli gremo na pico, doskrat kej popit, se mau zaibavat po mestu :D (trezni). Mugoče kdaj zarad tega izpadm zlo "pridna" ampak mislm iz svojo glavo, ker se ti že tko lahko zgodi preveč (nepotrebnih) tragedij.
Svojcem in prijateljem pa sožalje. :cry:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Dec. 2006 21:05

BeLLi napisal/-a:Js pa mislim da v tej tragediji usi nosijo krivdo. Velik del jo lahko resda prepišemo organizatojem. Stara sem 15 let (toliko kot dekle, ki je umrlo :( ) in sem že dobila ponudbe da se prijateljem prdružm v diskačih. Ampak mi mami ni pustila pa tud men ni preveč do tega. Namreč ko gledam po televiziji kaj vse se dogaja, npr. zanč k je bilo o posledicah prometnih nesreč in poslušam kaj vse se lahko nardi :roll: Ker sva iz mami ostale same, ji tud nočem povzročat preveč skrbi, zato tut kdaj doma ostanem. Seveda grem vn, iz prjatli gremo na pico, doskrat kej popit, se mau zaibavat po mestu :D (trezni). Mugoče kdaj zarad tega izpadm zlo "pridna" ampak mislm iz svojo glavo, ker se ti že tko lahko zgodi preveč (nepotrebnih) tragedij.
Svojcem in prijateljem pa sožalje. :cry:


Ja sam ni velik takih, k tko z glavo razmišlajo pa odraslo k ti. Jst vem, da sem že pr 15ih hodila v lipo na un 60'90, pa mi je blo najbol.. pa pol smo se še en mesc od tega s frendicami zgovarjale, pa komi čakale, da gremo spet.. Tud če bi mi doma rekl, da se nevem kaj lohka nardi, vrjetn neb nč velik pomagal.. Ker sm bla jest tok "odrasla", da men se pa že nč ne bo naredl, ker znam sama nase pazt...
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 07. Avg. 2008 17:41

Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 07. Avg. 2008 18:06

sm tud jz slišala to, da bo spet odprt ampak samo kot "dnevni lokal"
ne morm verjet...
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 07. Avg. 2008 20:17

Ja, do polnoči do dobil dovoljenje za obratovanje.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov