Praznovanje malo drugace....

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Okt. 2011 9:39

Nima veze...smo malo OT :D

Avtorici pa svetujem, naj glede najema lpče dobro premisli: stvar verjetno ni ravno poceni, tudi če bo karkoli uničeno, boš ti tista, ki bo poravnala škodo...
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 06. Okt. 2011 10:17

*mala* napisal/-a:Ja in kaj ima to veze z avtorico, ki bi itak imela v koči? Kjer predvidevam, da ni belih kavčov in dovolj placa.
Js sm samo hotela povdart, da npr. moja družba definitivno nebi razbila kočo, ker niso take živali, ko so pijani :D


jaz tud nisem misnla ravno thrasherjev, samo se pa marskej nardi..pade kozarec (če niso lih plastični), skleda..včasih se kak stol zna zmajat..pač riziko vedno obstaja, ni nujno da ravno folk nekaj prime v roko in razbije
Houd de wereld tegen
delfincica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfincica » 06. Okt. 2011 16:31

Sej tudi sama nisem imela v mislih ravno uničenja prostora :) bolj tako kot je ally napisala. saj bi praznovala doma, vendar je v majhnem praznovanju to nemogoče... pa še večina povabljenih je zelo oddaljenih od mojega kraja in bi ali morali oditi dovolj zgodaj da bi ujeli zadnji vlak, ali pa prespati...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Okt. 2011 17:05

pa niso praznovanja nekaj brezveznega???

folk boli kukulele, koliko si ti stara, važno, da se zastonj napije, naje ter po možnosti še poseksa... :D :D :D
delfincica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfincica » 06. Okt. 2011 18:32

no ne vem kakšne izkušnje imaš ti s praznovanji, moja dosedanja praznovanja so bila vsa super... in mislim da tistim, ki jih povabim ni vseeno kaj mi je všeč itd. in se potrudijo, da me razveselijo in mi polepšajo dan, seveda se pa jaz v zameno potrudim da uzivajo :)

glede cene najema koče je pa tako, da je to pravzaprav vikend družinskih prijateljev in s tem ni nobenih stroškov(razen tega da pospravimo za seboj), ker pa vikenda ne večinoma ne uporabljajo, ni 'drago' opremljen....

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov