Pesmi, za katere vas je sram, da jih poslušate

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 24. Maj. 2011 7:58

Oh, danes sem na poti do faksa v avtu na ves glas pela Moja ljubica od Jana Plestenjaka :D jao, hvalabogu da so bla vsa okna zaprta :lol: ko ne maram Jana drugače, njegovih pesmi pa tudi ne, sam tta je pa pasala dans zjutr :P
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 24. Maj. 2011 10:10

Ok, tole je zelo embarassing crush iz zgodnjih otroških let, ampak če bi se slučajno kakšen njegov komad znašu na cd-ju, bi ga pustila do konca (in po možnosti zraven še pela):



:oops:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 24. Maj. 2011 13:22

http://youtu.be/oT32a13I6ak

http://youtu.be/eMT0rHM6yas

:oops: :D Čist naključno naletela na to bejbo in mi je huda za popizdit! Zdej pa še komada ne morm vn iz glave dat. :lol:
Comtesse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Comtesse » 28. Maj. 2011 16:25

Britney Spears :oops: Pa boh ne dej, da kdo sliš, ker sm med svojimi znana kot totalna alternativka, ampak včasih res rabm eno orng dozo pop muske :wink:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 28. Maj. 2011 19:40

Kelly family - I can't help myself, Fell in love with an alien
Aqua - barbie girl, Mr. Jones
No mercy- where do you go
Backstreet boys- as long as you love me
Funky G - kafana na balkanu
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Maj. 2011 20:03

Če bi tole obstajalo, ko sem jz mela 16 let, je ne bi nehala poslušat :oops: (dokler ne bi prebolela takratne "ljubezni", that is).
Uporabniški avatar
Angel in devil shoes
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 30. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel in devil shoes » 06. Jun. 2011 16:41

Backstreet Boys - Incomplete
http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU

Morda ta komad, ampak tud tega se ne sramujem ravno ... Čeprav sm bl metal&rock osebica :P
xena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a xena » 08. Okt. 2011 22:56

vse tiste tastare od Don Juana si večkrat zavrtim ,ko sm sama:)

ali pa kakšno za nedeljsko kosilo: kje si angel varuh moj, vem jokala bom ko zapustila bom to zeleno dolino, prihajam domov in jočem od sreče...:)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 09. Okt. 2011 11:51

Angel in devil shoes napisal/-a:Backstreet Boys - Incomplete
http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU

Morda ta komad, ampak tud tega se ne sramujem ravno ... Čeprav sm bl metal&rock osebica :P


Incomplete je pa zakon! :P Tudi jaz se gibljem sicer večinsko v drugih vodah, ampak Backstreet Boys so pa prav kul na momente.

Sicer pa se strinjam z ..Evelyn.. o ne-sramovanju. Jaz včasih še V dolini tihi zapojem zraven, čeprav mi narodno-zabavna sploh ne sede. Obstajajo žanri, ki me res niti najmanj ne pritegnejo in v njih ne najdem enega uživaškega komada, ampak če nisem fenica popa pa mi vsake toliko sede kak komad od Enriqueja, Kylie Minogue, Sugababes al pa Katy Perry me pa res tega ni za bit sram.

Zadnje časa ful polsušam What Is Love od Haddawaya na primer, kak 90s euroštanc je to, sploh ni moja scena, ampak ta komad mi je nostalgičen in zakon in se niti malo ne sramujem tega, da mi je všeč.
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 09. Okt. 2011 12:34

Jaz pa obožujem tiste starejše pesmi od Britney Spears. Recimo: Lucky | Somethimes | Born to make you happy | Crazy | Stronger | itd. Načeloma mi tak pocukran pop sploh ne sede, ampak teli komadi so izjema.
In ja - priznam, da bi mi bilo nerodno, če bi celotna soseska slišala, da to poslušam :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 10. Okt. 2011 10:16

backstreet boys - everybody :D

fak no.. cist mi je hud beat pa cist se sprostim, ko ga pojem po bajti.. sicer bi mi blo naceloma ful nerodno, ce bi me kdo zalotil pr tem, ampak ko sem sama doma, ga dam veckrat na ful :lach:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 11. Okt. 2011 9:54

Za nobeno me ni sram. Ne vem zakaj bi me bilo.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 11. Okt. 2011 11:28

purple_rain napisal/-a:Če bi tole obstajalo, ko sem jz mela 16 let, je ne bi nehala poslušat :oops: (dokler ne bi prebolela takratne "ljubezni", that is).


O, sick, a ta mulec ima še vedno tak punčkast glas al je to star posnetek :D sploh nisem še nobene njegove pesmi slišala prej, sam na kakšnih slikah vidim, kako se pohotno obeša po svoji babi, nekak ne paše ta glas zraven :D Pesem je še kar v redu, sam men izgleda kot en šolar, ki muzicira s šolskim hišnikom al pa fotrovimi kolegi :? :)

Hmm, jaz se tud ne spomnim nobene sramotne pesmi, kakšne stare nostalgične od Britney so čisto simpatične za včasih, ja.. sam me ni ravno sram :nixweiss:
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 12. Apr. 2012 21:36

-Britneyine stare pesmi n
-Zadnjič sem naprimer Gameover poslušala ko sem slišala da so kao nazaj..
-Dima Bilan
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 29. Jun. 2013 20:26, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 07. Sep. 2012 14:40

Ni me ravno sram, bi pa moji prijatelji sigurno bili presenečeni, če bi vedeli, da tu pa tam rada poslušam Taylor Swift in pesmi iz Glee :D

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov