Cosmomiting, 4. oktober 2013 ob 5h v LJ

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

September ali oktober?

September
6
50%
Oktober
6
50%
Skupaj glasov : 12

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Avg. 2013 12:27

trust napisal/-a:...klubu ene avtomobilske znamke...

...enmu je avto crknil..


Pač mora bit tale znamka vredna zaljubljenosti :D
Se opravičujem za OT.
Jaz bi tudi prišla, če se kdo zapelje pome.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 30. Avg. 2013 13:37

hah, izmed vseh mescev preteklih štirih let, ko sem v lj, vi najdete une, ko me ne bo...ugriznite se v popek vsi skupaj (ja ja, vem, da nisem lih aktivna tu, ampak bi vsaj malo pa evy spet na kupu dobila :D )
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Avg. 2013 13:49

saarijarvi napisal/-a:
trust napisal/-a:Zdaj, če bo veliko ljudi za, se da en TRR pa vsak nakaže kakih 12€ in se potem iz tega denarja neki skombinira za hrano in pijačo, mogoče najem miz, kuharja itd.


Ja in kaj se :D tko fensi ni niti nas maturantski zgledu.. pa ce jih/nas bo 10 je to ze kr dosti.. in se strinjam s floribundo, henganje ob ljubljanici oz nekje na odprtem, da gres in prides ko ti srce pozeli..


Točno tako. Meni se zdi, če nas bo 10 res že vau velik! :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 30. Avg. 2013 14:11

Osem žensk in dva štajerska metrota? :razz: :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 30. Avg. 2013 14:12

No jaz bi res prišla, in tudi ideja o posedanju ob Ljubljanici mi je všeč, sicer sem mogoče malo mlajša od večine al pa tud ne ampak ja :D bom prinesla vino in me boste imeli radi :D
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 30. Avg. 2013 18:19

Za mesec je men čist vseen. Henganje ob Ljubljanici, al pa kšna kava v kakem prijetnem kafiču. Evy naj bo master, določi datum, pol pa kdor pride, pride. Vsem itak ne bo nikol pasal.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Avg. 2013 18:22

Picatinny napisal/-a:Osem žensk in dva štajerska metrota? :razz: :D


saj mitingi cosmo foruma vedno zgledajo tak. redki fantje smo blaženi med ženami :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 31. Avg. 2013 10:16

*mala* napisal/-a:Jp, raje manj folka, pa ti kvalitetni :)


Ook, lol? A sebe maš za kvalitetno, pa 5 drugih ljudi s foruma, drugi pa ne spadajo zraven? No, saj zame tak ni problem, ker sem tak mlajša od večine in se nebi zraven silila glih, ampak če se nekaj organizira za kao vse cosmo forumaše in se javno objavi, se ne reče ˝rajši manj folka, pa ti kvalitetni˝ :?
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Avg. 2013 10:20

Ja saj logično?:D manj folka ne pomeni, da ona hoče pet ljudi..ampak pač, da ni naš cilj, da zdaj naredimo zabasano žurko z miljon forumaši, ki ne napišejo niti par postov.. :) mal preresno si vzela ta *malin* komentar :D

drugače pa nima veze kok ste stari ljudje! Itak na temu forumu varira starost od 15 do 50.. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 31. Avg. 2013 11:44

sploh se še nič ni zmenlo pa folk že išče izgovore :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 31. Avg. 2013 11:56

Ah dejte no komplicirat prosim! Naj se določi recimo tri datume, naredi anketo in se potem zrihta na datum, ki dobi največ glasov..

Sicer pa nevem zakaj bi bil piknik oz. neko tako druženje preveč domače.. Ko imaš hrano, pijačo, se tudi folk bolj poveže, sprosti zato takšno "domače" okolje meni ni prav nič napačno.

Nevem, sem prekratek čas tukaj da bi pametoval, ampak tole se meni zdi nalažji način z organizacijskega vidika. Za jest/pit prinese vsak sam, za prevoz se pa itak lahko še dogovori. Če se boste uspeli zmenit, sem za, če bo ostalo vse le "na papirju", potem pač ne :)
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 31. Avg. 2013 14:18

dayđremer napisal/-a:
*mala* napisal/-a:Jp, raje manj folka, pa ti kvalitetni :)


Ook, lol? A sebe maš za kvalitetno, pa 5 drugih ljudi s foruma, drugi pa ne spadajo zraven? No, saj zame tak ni problem, ker sem tak mlajša od večine in se nebi zraven silila glih, ampak če se nekaj organizira za kao vse cosmo forumaše in se javno objavi, se ne reče ˝rajši manj folka, pa ti kvalitetni˝ :?



Točno to. Kokr je meni jasno je ta miting namenjen za vse uporabnike cosmo- foruma. Se mi pa zdi, da je tudi cilj tega mitinga, da se spozna nekaj novih forumašev ne pa, da se dobivajo samo forumaši, ki se že poznajo.

Če pa hočeš čim manj ljudi, pa čimbolj kvalitetne forumaše (ja ti si očitno res kompetetna za to da določaš kvaliteto ljudi, ki jih ne poznaš), potem je res skoraj bolje, da se izogneš tega srečanja. Pa ne da se tudi jaz slinim zraven, ampak takšni snobovski komentarji res bodejo v oči.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Avg. 2013 14:37

Chill people, chill :) Podpis pod Evy, da se ne ponavljam.

(pa sem se že skor spraševala, zakaj redko kaj napišem sploh zadnje čase, vtikanje v vsako izjavo...)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 31. Avg. 2013 14:41

mater so pobje navalili ko mutavi na telefon! :D

največja fora pa bo potem, ko se bo 10-15 punc prijavilo, potem se bo pa prijavil en smotani, potem bodo pa punce ena za drugo odpovedovale udeležbo z raznoraznimi razlogi! :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Avg. 2013 15:33

mah, če bo samo en smotan, ga bomože nadglasile.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov