Preureditev sobe

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 24. Jan. 2010 20:40

kaj pa kje v sloveniji?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Mucko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucko » 14. Mar. 2010 22:18

Hej.
tudi jaz bom letos barvala sobo pa se ne morem odločiti za barvo sten. Pohištvo je namreč rdeče barve. Želela pa bi imeti tudi nekaj vzorcev.
Hvala, že v naprej
LP
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 21. Mar. 2010 19:22

Jaz pa imam sobo nekako zmiksan stil od piratov s karibov in kraljevim dvorom. Tako da ce kaksna ve kje bi lahko dobila rumeno/sivo rahlo starinsko skrinjo, ki ne izgleda punckasto, pa tudi ne prevec staro se ful priporocam. :D Lahko je tudi navaden les, ki se ga da lepo prebarvat.
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Mar. 2010 21:48

Mucko napisal/-a:Hej.
tudi jaz bom letos barvala sobo pa se ne morem odločiti za barvo sten. Pohištvo je namreč rdeče barve. Želela pa bi imeti tudi nekaj vzorcev.
Hvala, že v naprej
LP


Tudi midva bova imela rdeče fronte v dnevni sobi, na češnjev les. Zato bova dala eno steno bordo rdečo, drugi dve ap beli, vendar bosta na njih dve velika stenska tatooja. Bordo rdeče barve.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 25. Mar. 2010 10:05

Mucko napisal/-a:Hej.
tudi jaz bom letos barvala sobo pa se ne morem odločiti za barvo sten. Pohištvo je namreč rdeče barve. Želela pa bi imeti tudi nekaj vzorcev.
Hvala, že v naprej
LP


1. Rdeče pohištvo me vedno asocira na temo kitajske. Odvisno od velikosti tvoje sobe, ampak bi sigurno ubrala kej v stilu bele, bež al pa kkšne druge svetle barve k je kompatibilna z rdečo in na stene poslikala kkšne ogromne kitajske črke, kkšna zelena rastlina zna fajn pasat notr pa kkšna lučka v tem stilu:
Slika
(ala lapijončki, magar beli da ne bo preveč rdeče), potem kkšni zlati dodatki

2. Lahko poskusiš s temno sivimi stenami in svetlimi (predvsem belimi dodatki kot so preproga, svetle slike, magar sam beli kvadrati po sobi), sam spet, če je soba majhna morš bit zlo previdna. Siva barva pa nekako takole: Slika

3. Al pa probaš neki čist odbitega:
Slika

Pa veliko užitkov!
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 11. Jul. 2012 17:27

da malo obudim temo :)

Razmišljam o "posodobitvi" sobe :lol: Zaenkrat je bolj v otroškem stilu oz kar neka mešanica vseh stilov.
Soba je velika 8×3,5m ( zgleda nekako tkole - na hitro narisano :) Slika )

Ker imam podstrešno sobico imam tisti visok strop in vse v "naravnem" lesu :mad: Omare pa so v svetlo rjave barve (mislim da je jesen) in jih ne bi spreminjala. Okna so skoraj do tal.

Razmišljam, da bi lesen strop nekako prebarvala na belo (mogoče knauf ali pa armstrong plošče). Mogoče katera ve koliko je s tem dela, koliko te približno stane...?
Potem sem pa še razmišljala, da bi po eni steni dala foto tapeto.

Kake ideje? :)
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov