na vrhniki straši...

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 26. Avg. 2007 22:13

Poison Girl napisal/-a:O fak, mene bi infarkt :eek: . Na koncu se bo pa ugotovilo, da so res eni mulci, zgodilo se jim pa tko ne bo nič :evil: .


pa kaj vsi tako verjamete da so mulci? :eek: nevem no, če bi bili to kaki mulci po moje bi se tega že zdavnaj spomnili, po moje pa strašijo res kaki tujci...nevem no, samo...kako da jih ne ujame policija? :eek:
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 27. Avg. 2007 8:05

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:po neuradnih informacijah naj bi šlo za slovake, stare od 25-30 let...

bol star bol nor :rofl: niso več mulci lih..
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Avg. 2007 8:14

joj kva vas je strah noo :lach:
modelom ej pač dolgčas, jebi ga.
se pa strinjam da bi to bilo treba čimprej zatret, da nou še kšno mamco kap zadela :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 27. Avg. 2007 8:46

Zdj sam še to manjka, da začnejo klicat po bajtah ala Krik! MIslm jst, če bi se sprehajala tkole ponoč sama, pa da kšnga tazga srečam bi sam zbežala! Drgač me pa take stvari ful zanimajo...če bi delala pri policiji bi se sigurn bolj poglobila v to!
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 27. Avg. 2007 9:15

Jst bi se pa tko po hitrmu postopku v hlače, če bi zvečer v temi na ulci en skoču pred mano v tisit maski iz Krika...že tko mi ni največji žur hodt sama zvečer in ponavad kr laufam, da sem čimprej doma...in 100% bi me kap, če bi me en tkole prestrašu... :pale:
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 27. Avg. 2007 9:21

...ja...da hodiš zvečer, že tako je bad ko si sam, recimo, pa skoči takle norec iz Screama pred tebe, pa da ima v roki še kakšen nož (tudi če je plastičen)....jaz mislim, da bi bila od kričanja ob glasilke :pale: tudi če so res kaki mulci, čeprav tega ne verjamem, ni ravno lepa da se hecajo na tak način...s takim početjem dajo še drugim misliti...pa lahko pride še do kakšnih pretepov, streljanj in posilstev... :pale: :/ :pale:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov