Kje živite?

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 18. Mar. 2008 19:01

Jz živim v kraju, ki je slabih 10km oddaljen od Lj. Živim v stanovanju s starši in sestro, pred kratkim sm končno dobila svojo sobo, ker smo prenavlal in s steno pregradil eno veliko sobo.
Čez teden pa živim v stanovanju v Portorožu. Najlepš je zjutri, ko se zbudim, grem vn in vidim morje. Mmm to sm si vedno želela :) .
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Mar. 2008 19:22

Tigi napisal/-a:Živim v mestu ampak je še vseeno neko obrobje...imamo hišo...
Živim sama v zgornjem nadstropju (kjer smo prej živeli kot družina), pod mano živita stara mama in star ata, pod njima pa stric z družino ampak imajo dve sobi v nadstropju pod mano...
Tako, da sama kraljujem v velikem stanovanju...

Želim se preseliti v LJ ampak vseeno nekam tako kot živi moj fant na robu Ljubjane ampak vseeno en km od BTC-ja...
Seveda v hiši...

Ulala, jaz bi tudi imela celo nadstropje zase. :D Sicer pa, če se bom kdaj imela možnost preseliti, bi se tudi v hišo, ampak na obrobju oz. vseeno na dosegu mesta.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 18. Mar. 2008 21:47

Js živim v kraju z tko nekje 1000 prebivalci; 4-5 km oddaljen od mesta. Čist super mi je.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 18. Mar. 2008 22:05

jz pa živim na vasi, kjer živi nekje 500 prebivalcev, od lj smo oddaljeni nekje 30km.. sedaj sva sami z mami. živiva v veliki hiši... (way too big za naju). učasih sem si full želela v mestu živet, pol pa par let v lj hodiš vsak dan in te totalno mine in zdej ne bi zamenjala vasi za nič.. (no ja, razn te vaške čenče ti kdaj živc dvignejo).. Tko da mesto no go zame ;)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 19. Mar. 2008 14:26

Js živim v manjšem kraju pri Novi Gorici v dvonadstropni hiši z mamo, nono in kužkom.Živimo v prvem nadstopju, v pritličju je prazno stanovanje in sva s tipčkom spodaj ko pride k meni.Pred hišo imamo veliko dvorišče, travo in ful rož, za hišo pa ful velik vrt, kjer se poleti sončim :D .
Ful sem navezana na svoj domači kraj in hišo in nimam nobene želje it stran.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
sweetyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetyka » 19. Mar. 2008 14:58

še leto nazaj sem živela s starši in bratom v 2,5 sobnem stanovanju. imela sem svojo sobico (sicer je bila majhna, ampak bila je samo moja). zdaj pa živim v 2,5 sobnem stanovanju s fantom. in imam velliiiko spalnico, tako kot sem si jo vedno želela.
Kdor gleda proti soncu ima senco vedno za sabo
Uporabniški avatar
ForeverMe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 2. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ForeverMe » 19. Mar. 2008 20:58

nekje u enmu kraju ki ga noben ne pozna u dvonadstropni hiši
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 19. Mar. 2008 21:12

v eni kr zahojeni vasi, ki ma status mesta. Po 19uri nikjer nikogar. Lahko se celo noč sprehajaš po mestu Gogi.. in mogoče.. če maš srečo :!: :roll: srečaš kakšnega pijančka, kako hodi po sredini ceste. Ne, ni nevarnosti, da bi ga avto zbil, ker nikogar ni. Zna bit čudno vse skupaj. Aja, v našem mestu mamo umobolnico..
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 20. Mar. 2008 23:04

mily napisal/-a:
FemmeFatal napisal/-a:Zivim v stanovanju v centru najlepse disecega zasavskega mesta. Imam veliko sobo, kar mi je malce bedno, ker je zaradi velikih prostorov prostor dosti slabse izkoriscen. Sostanovalci pa so: mami, brat in pisana muca.

Nekaj korakov imam do trgovine, trafike, poste, banke,... Na blizino vsega, kar potrebujem, sem tolk navajena, da me je ze en dan, prezivet pri bivsem v hisi precej iz mesta, cisto spravil iz tira. Ampak tudi zivljenje tam bi mi bilo boljse kot npr. v Ljubljani.

No, me prav zanima kje živiš, ker jst se podpišem pod vse, le pod člane družine ne.


Zdej sem pa ze jaz firbcna. :eek:
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 20. Mar. 2008 23:44

v preveliki hiši, z mamo in tatom... na edinstveni lokaciji, kjer imam žive in mrtve sosede

no ja sestra se je poročila in odselila, tako, da smo mi trije lahko dejansko vsak u svojem štuku.

drugače sm pa slabih 10min z avtom oddaljena od večjega "mesta".

aja, pa okoli hiše mamo ful velik vrt, pa sadovnjak...

pa cesto, pa železnico, potok, travnik in gozd :D

vse na enem mestu, kar hočeš
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 21. Mar. 2008 10:21

na podeželju, v hiši, z ogromno prostora znotraj in zunaj in veliko živalcami... :) par minut z avtom do centra maribora...pa veličasten pogled na pohorje in celoten maribor...ne bi menjala...in tudi moja hiška bo stala tukaj.. :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
dashka°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dashka° » 22. Mar. 2008 23:41

Yazmeen napisal/-a:Jst sm prej živela z mami na podeželju v Poljanski dolini, bolj na samem, v dost velki hiši, pa hodila za vikende k atiju v Škofjo Loko, ki je takrat živel še v stolpnici, s svojo družino.

Pol sem pa dubla službo v Železnikih in ker nism mela prevoza, sem se sama preselila v najemniško stanovanjce (33 kvadratov) v Železnikih, v en luštn novejši blok, ki je na kr fajn lokaciji, okrog so sam hiše in narava. No pol se je k men prselu še moj tipčk.

Si pa vsekakor želim met enkrat eno luštno hiško :)


u kermu bloku si?
Lara 08
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: Okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara 08 » 24. Mar. 2008 17:51

Na vasi v hisi trenutno se z starsi si pa urejam svojo hisico! :razz:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 24. Mar. 2008 18:06

Živim v stanovanju v centru Ljubljane.V kratkem se bom očitno moral preseliti v tujino in nekaj časa kruzati po evropi...drugače je pa moj cilj stanovati v Monaku...drugače pa so še nekatera otočja, ki so mi zanimiva in določene države v evropi. Slovenija definitivno ne..ker so preveliki davki in tudi klima mi ne odgovarja, da ne govorim o cenah nepremičnin in vse ostalo...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Nnia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nnia » 24. Mar. 2008 18:45

živim v hiši k ma velik prostora okol mam svojo sobo in loh si prilastim še 5drugih sob če hočm za pospraulat ..mesto je oddaljeno 20km ok no pa še to ni glih mesto se pa razvija počas v to recimo:)
in ne ta lokacija mi niti slučajno ni ušeč tko da če bom mela kdaj možnost zbirat kje bi živela bo to vsekakor nekje bliži mesta, centra
ker zdej se morm vsak dan vizt 40min v lj in pol še 40 iz lj dam
okej sej se navadš sam vseen
nebi pa živela v centru lj

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov