Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Jul. 2018 10:13

Cryselle napisal/-a:-Kar se tiče tega kontakta z bivšim sem se spomnila, da me še zdaj vprašajo domači in ožji prijatelji, če imam še kaj kontakta z bivšim. Mi gre to malo na živce, priznam, ker se mi zdi, da je kar nekako pričakovano, da si v stikih še po koncu, kao prijateljsko. :eek: Ne vem, od kje ljudem ta pričakovanja, da ohraniš stik. Meni ni do tega niti najmanj, ker vem, da bi šlo samo za neko prcanje in spraševanje po ovinkih iz njegove strani, s kom sem že bila odkar sva šla narazen. Tu mam res močna načela, da bivši nimajo mesta več v mojem življenju, sploh ko čutiš, da nikoli iz njihove strani ne bi bilo samo prijateljsko. Drugo je, če se vidiš na ulici in itak pozdraviš.

Hm a imaš res tak občutek? Ker v mojem krogu je kar normalno, da nisi več v stikih z bivšimi. Nihče ne čuti potrebe in želje, da bi bil še v stikih z bivšim, še posebej če je bil razhod bolj grd. Tako, da mi je čudno, da imaš pa ti čisto drugačne izkušnje. :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2018 10:28

Mene so starsi za prvega fanta tudi veckrat sprasevali ce sem se v stiku, ma so ga dobro poznali, je bil veliko pri nas.. se pred krakim so me kdaj vprasali ce imam se kaksen stik z njim.. Aja pa se spodbujali so me kdaj k nekim prijateljskom odnosom in podobno..
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Jul. 2018 11:07

Ok, sej mene je tudi prababica večkrat vprašala za bivšega, če sva v stiku še, samo ona je bla takrat stara cca. 92 let :D Samo ona je druga generacija - je itak misla da bova z bivšim skupaj za vedno, ker sva bila ful dolgo skupaj in itak ji je je bilo nenavadno, da sva šla po tolkih letih narazen.
Samo od 'mlajših' generacij pa tega nisem nikoli doživela...ne od staršev in ne od kolegov.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Jul. 2018 2:59

Ananhas napisal/-a:- meni je pa bolj od komentiranja izgleda tipov od kolegic (odkar smo odrasle itak vemo, da se gleda še vse kaj drugega kot izgled) neprijetno, ko je treba komentirat dojenčke. Ker roko na srce velika večina novorojenčkov ni ravno cute (vsaj meni). In se potem vedno počutim kot najbolj grozna oseba na svetu, ko mi kolegice pošljejo slike njihovih novorojenčkov in seveda komentiraš z "aww luškan/cute" ali kaj podobnega. Itak je vsaki mamici njihov dojenček najlepši. Mislim rojstvo in novo življenje je lepo samo po sebi, da ne bo pomote. Je pa res, da ratajo res luštni čez kake pol leta, leto :) Cukri.

hayley napisal/-a:...
- meni so tudi dojenčki grdi. Ful lepši so kakšni 'živalski' dojenčki, ala majhni mucki, kužki ali zajčki.. :D Meni noben ne pošilja slik dojenčkov, tako da je ok. No nazadnje mi je sodelavka enga kazala, od svoje sorodnice, glih rojenega. Dejansko še niti ni zgledu tako grd, napram kakšnim drugim. :D

Firestorm napisal/-a:jaz si pa pri slikah novorojenčkov to tako vzamem, da pač pokomentiram, da je lep, ampak s tem gledam na vse, kar tista slika zajema -neko novo, čisto, nedolžno bitjece, ki ima potencial, da zraste v super osebo. ker pač ja, na videz so itak vsi kot pomečkan krompir :D
...

Adorable. :lach:

Have you seen it? Up close? :lach: :lach:
All is vanity, nothing is fair.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri