Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kateglorija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a kateglorija » 08. Mar. 2017 11:11

živjo! jaz se nameravam začet ukvarjat s športom (tek). In me zanima če to res pomaga pri koncentraciji in spominu? je vam ki se ukvarjate s športom kaj pri tem pomagalo? hvala za odgovore :D :)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Jun. 2017 8:55

- ^ Anee? Js sm bla tudi cist obsedena ko sm zacela gledat. Zdej pa so koncali s snemanjem zadnje epizode 4. ;( sezone,ki naj bi bla tudi zadnja. Meni je bla najboljsa 2. (oz 2. in 3.) -> Noora <3, 1. malo manj, mogoce je krivo ker sem pogledla najprej 2,pol 3. in sele pol 1. 4. sm pa gledla po izsekih po okrog 5 min pa nism dobila tolk filinga..


Sem kr v klepetalnico prestavila.
NOOOOORAAAA <3 obožujem jo :D drugo sezono sem pogledala v dveh dneh, prov nisem mogla nehar gledat :D me je pa zdej mal minal, ker je konc druge sezone, in ni več "njena" sezona, js bi pa sam njo gledala haha :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jun. 2017 9:24

Ja, pol ti kar malo manjka ta ljubezenska zgodba, ki je v 2. sezoni, v tretji je pa gej razmerje in se ne moreš tolk poistovetit.. Samo Noora se še vseeno pojavi noter. Je pa Edam tudi ful dober lik. Mislim, da mi ma celo nekaj najboljših scen ravno 3. sezona, pa mogoče je po eni strani skor najbolj deep, inteligentna, pa problem, ki se izpostavi v tej sezoni so mentalne bolezni in js najdem tuki malo povezave. Zaključek mi je tudi najljubši v tretji sezoni, od 1. in 2. se v tem trenutku niti ne spomnem več v bistvu. (četrto sem pa ravno par dni nazaj pogledla konec in mi ni bil toliko 'vau'). Mislim, da so med drugim tudi na IMDbju v povprečju epizode 3. sezone najvišje ocenjene.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Jun. 2017 20:32

Ker sem bila firbčna (in ker sta mi norveška kultura in jezik zelo zanimiva), sem tudi jaz počekirala serijo :D In moram reči, da te res ful notri potegne. Sicer je malo cheesy, ampak moj bog, tudi malo tega človek včasih potrebuje.
Sem zaključila 2. sezono in omg, tudi jaz se ne morem Noore nagledati. Pa njena romanca z Williamom se mi je ful dopadla, taka lepa zgodba no. Njegov attitude je noro privlačen, Noora je pa itak eno najlepših bitij, kar sem jih kdaj videla. Pa drugače nisem nek fan blond las na ženskah, ampak ona je pa enostavno čudovita.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jun. 2017 22:04

Dammit, tudi jaz začel gledati :D.

Spominja na Skinse, še preden je šlo vse v qrac.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jun. 2017 22:31

Lol :D
Čaki kaj je šlo u k***c s skinsi?
Mo ku sm js bla obsedena s skinsi, ko sem bla najstnica, sploh z Effy in Cookom, zdej je pa že kr 10 let odkar so 1. vn pršli :eek:
Drugače pa nej bi bla glavna razlika, da so bli skinsi bolj dramatični,fantazija, skam pa je bol realen, skuliran prikaz vsega skupaj. Precej različen stil, pa še pri skamu imajo tudi veliko vlogo socialna omrežja.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jun. 2017 22:52

Tomejto tomato,najstniki so, f***ajo, pijejo, to je to.

Skinsi so šli v qrac, takoj k je umrl za epileptičnemu napadu, un fentan, potem so pa prišli novi, ki so imeli karizmo starega štumfa, pa Effy mi je šla kmalu na k.

Ima pa lepe oči.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jun. 2017 23:04

Pol ti je bla kul samo 1. generacija? Js sm pri skinsih isto kot pri Skamu začela gledat najprej 2. generacijo namesto od začetka, ne vem kaj mam s tem.. Pa tisti samostojni filmi kao odraslih skinsov so mi bli tudi kr v redu, so mi očitno všeč te najstniške drame, ker v vsako čisto padem notr, še en tak primer je recimo #samokažem, isti žanr, ampak spet en svoj stil.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Jun. 2017 9:16

Ah jaaa Nooraaa <3 božanska je, res je prelepa. Tko k sn bla obsedena z Effy, sem zdej z Nooro haha :D

Men so bli Skins odlični, mislim, da sem vse sezone tko 4kr pregledala, mega dramatično, mega kul zgodba, i loved every second of it.
ja. je pa res, da je skam bol skuliran, bol uizi, bol realno vse prikaže...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Jun. 2017 9:16

Slika

OOOOO
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2017 9:32

Exit, zakon okus mas :D Skinsi so odlicni. Si pogledla vse sezone in tudi 3 samostojne filme?Katera sezona ti je bla najboljsa? kaksni so se ti zdeli pa filmi? No ce sta ti ble ti dve seriji vsec, bi ti mogel bit kul tudi #samokazem, so take mini epizode isto od mladih ljudi,meni so ble ful vsec. Aja pa zdej sm se spomnla, da je v scenariju, da so se spoznali ravno na Exitu. Ti mores to pogledat. :D Pa naredili so jih studenti beograjske akademije za igro.

Sm obsedena malo z Nooro in nekim komfortnim, sproscenim,intimnim obcutkom in povezavo z liki, ki jo da serija, ampak nism se zdalec tko obsedena z Nooro kot sm bla z Effy. Ona je bla the Effy in the skinsi. Sm totalno hotla bit kot ona takrat, se spomnem. :D Oh ja..youth.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Jun. 2017 9:50

Hahahah sej mam dejansko nickname Exit zaradi Exit festivala. Se spomnem, ko se nisem mogla spomnat kak nickname bi mela, pa sem pogledala malo okol, pa videla svojo karto za festival, pa sn bla "aha kul" :D
men je bla itak najboljša druga sezona. Naomi pa Emily sta mi ble <3, Panda mi je bla tko zanimiv lik, pa valda Cook. Tretja sezona oz tretja generacija mi je bla še najbolj švoh, in me niso ravno prepričali :/
filme sem tudi pogledala...nope. prov razočarana, ker sem komaj čakala, da vidim kako so se razvili liki, kaj se z njimi dogaja, ampak je bilo res samo slabo :D

No men je pa vseeno Noora bolj všeč kot Effy, ker je bolj realna, bolj mirna, skulirana, medtem ko je bila Effy samo kaotična, in me je s svojim obnašanjem delala živčno, samodestruktivnost na višku. Tko bom rekla. Effy me dost na mene spominja, ko sem bila stara 16 (obupna sem bila), Noora pa tko bolj na verzijo sebe, kakšna bi rada bila - torej umirjena, skulirana, bolj racionalna.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2017 13:02

Meni je tudi bla najbol 2. Generacija z effy, cookom, jjom,..pozabla kko se je un crn klicu xD. Ma effy sm obcudovala pri enih 19, ko sm prvic pogledla skinse. Zej sm tud najbrz bol Noori podobna. V sredni bla pa najbrz bol Evi s skama, mogoce kak vecer/noc effy, nism pa tolk nonstop zurala in z drogami eksperimentirala kot effy.. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Jun. 2017 20:08

hayley napisal/-a:Pol ti je bla kul samo 1. generacija?


Jp, tm k je un umorjen je bil konec zame.

Sem pa blazen fan Jacka Oconnela (Cook), 71 in Starred Up sta en izmed mojih ljubših filmov zadnjih let.

Skam vsaj zame potrjuje sam teorijo da so severnjaki res mojstri pripovedovanja štorij ko pride do odnosov, in da so glede kvalitetne teen tematike v vrhu.

Vsaj zame je Fucking Amal, We are the best! ena izmed boljših teen filmov.

Je pa trenutno serija Glow pomoje najboljše kar je trenutno za ženske na tvju, miniserija je res top.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jun. 2017 21:18

Exit napisal/-a:Hahahah sej mam dejansko nickname Exit zaradi Exit festivala. Se spomnem, ko se nisem mogla spomnat kak nickname bi mela, pa sem pogledala malo okol, pa videla svojo karto za festival, pa sn bla "aha kul" :D

..jaja sej sm zgruntala, da se ne klices Exit :D

Led Zeppelin napisal/-a:
hayley napisal/-a:Pol ti je bla kul samo 1. generacija?


Jp, tm k je un umorjen je bil konec zame.

Sem pa blazen fan Jacka Oconnela (Cook), 71 in Starred Up sta en izmed mojih ljubših filmov zadnjih let.

Skam vsaj zame potrjuje sam teorijo da so severnjaki res mojstri pripovedovanja štorij ko pride do odnosov, in da so glede kvalitetne teen tematike v vrhu.

Vsaj zame je Fucking Amal, We are the best! ena izmed boljših teen filmov.

Je pa trenutno serija Glow pomoje najboljše kar je trenutno za ženske na tvju, miniserija je res top.


Ma ne, umorjen je bil v drugi generaciji un tatemen,visok. Pol ti tretja ni bla. Al je bil tud v 1. generaciji kdo umorjen?
Joj js sm tud fan Jacka, pa ful je simpaticn tud v 'resnici' in ful ma sexy naglas.. in dobro igra itak :D . Pa tisti bjondast v zadnji generaciji, ki igra tudi tamlajsega brata pri Peaky Blindersih je tudi dobr.
Unih fimov nism gledla, dobra je pa ratala serija tudi zato, ker je scenaristka in reziserka baje po solah po celi norveski intervjuvala najstnike, da je dobila realne informacije za scenarij in je prislo res pristno ven, pa vsi efekti s socialnimi omrezji in igralci so tud kr posreceni, mislim d so po vecini bolj naturscki kot ne.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov