Urša Čepin

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 23. Maj. 2008 16:43

Sej ql a ne, pač dobila bogataša, dala noge narazen, si zagotovila potomstvo, da je slučajno ne bo tko na hitro odpisal - ok a ne, pač tud take so.
Ampak da se gre pa hvalit z avti, s stanovanjem in z vsem kar "ima" po vseh možnih medijih... Pa ne vem če je prispevala 1 evro k vsem tem, kar je dobila, to mi je pa mimo. Ne vem no, mene bi blo sram in bi bla rajš tiho, kot pa da bi se "kitila s tujim perjem". Mislim kakšen človek to moraš biti, da se hvališ z nečim, kar je prislužil in zaslužil nekdo drug mi pa tud ni jasno.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Maj. 2008 17:01

Who da f**k is Urša Čepin??
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Maj. 2008 17:07

Zdaj sem pogledala kdo je ta ženska in ne morem drugega rečt kot da je neumna. :eek: Govorit ne zna, nekaj osnov se je napiflala kar ji je najbrž možek pojasnil o avtu, ostalo pa tema. :roll: Da bi bila še vsaj simpatična, ampak je čist neka sfaljena blondinka, meni sploh ni všeč, edino oblečena je hudo na tem posnetku. Njen mož pa mi ni nič posebnega, sploh ga ne bi opazila kje na cesti. Pač dnar ma in to je za nekatere bejbe dovolj, čeprav ne pravim, da je ona nujno sam zarad tega z njim. Ne vem, ker ju ne poznam.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 23. Maj. 2008 17:09

Urša

Na tej sliki je meni OBUPNA. Sicer pa samo vem, da je voditeljica, da je pevka sem pa zvedela sele zdaj in upam, da nikoli ne bom rabla slisati njene pesmi. :)
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 23. Maj. 2008 17:13

Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Maj. 2008 17:21

Važn, da je naštela use automobile, s kerimi se prevaža. In pa da rada pokaže oprsje. A jebiga, če ni drucga, bodo tut joške u redu.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 23. Maj. 2008 17:33

^^Ku*ac bojo u redu, jst sm se jih kr ustrašla :eek:

Drgač sm pa zdele tle gor prvič vidla to žensko, prej nism mela pojma, da obstaja. Res je mlajša od mene, v faco mi pa zgleda taka, k da bi mi bla lahko mtka :? Pa joške ma res grozne no.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 23. Maj. 2008 17:38

Hm po tem intervjuju sodeč se mi ne zdi prav nič skromna. Seveda je treba povedat, kje sta bla na poročnem potovanju, pa da mata jahto. :lol:
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 23. Maj. 2008 18:08

Glede na to, da pravi kakšna ljubiteljica avtomobilov je že od nekdaj, da je mela polno plakatov po stenah, bi pa saj lahko vedla kakšno opremo ma njen Ferrari :lach:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Maj. 2008 18:13

:rofl: kaj čem druzga rečt kot no comment. :D
grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 23. Maj. 2008 18:47

men se zdi pa simpaticna bejba, tko k gledam posnetke. jst na njenem mestu najbrz res neb kazala okol hise in avtov, sam ni mi pa ob tem nc vzvisena al pa polna sama sebe delovala. ni mi vsec njeno oprsje in makeup,kr deluje ful nenaravno, drugac mi je pa simpaticna.
s tem, da ne zna govort, se definitivno ne strinjam, ker govori popolnoma normalno, dost bols kokr iris mulej, haha ;.) ne vem,men ne deluje zafnana.
njen moz pa men normaln zgleda in ne vem, zakaj bi bla ona z njim nujn sam zarad kesa. pomoje ni tko lahko bit porocen, ce ni ljubezni. ce mate eni predsodke do porok med ljudmi, med katermi je 14 let razlike, ne vem no... jst zase komot priznam, da so mi vsec starejsi tipi, pa ce so bogati al pa ne, dejansko se v njih zaljubim, tko kokr se dolocene punce pa samo v sovrstnike. smo pac razlicni.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 23. Maj. 2008 19:12

se ena afna na sceni....k da ne bi bli ze navajeni :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 23. Maj. 2008 19:14

_Petra_ napisal/-a:Urša

Na tej sliki je meni OBUPNA. Sicer pa samo vem, da je voditeljica, da je pevka sem pa zvedela sele zdaj in upam, da nikoli ne bom rabla slisati njene pesmi. :)




Omg, pa oprsje. A je s silikona? :)
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 23. Maj. 2008 19:16

kakšna se mi zdi..ena slabša verzija barbie girl...mater sem žleht. Ni mi všeč ker ima prevelike silikonske vsadke, ki se ne skladajo z nejo postavo, preveč porjavela je, in kičaso se uštimuje..
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Maj. 2008 19:27

×××CarTiKa××× napisal/-a:
_Petra_ napisal/-a:Urša

Na tej sliki je meni OBUPNA. Sicer pa samo vem, da je voditeljica, da je pevka sem pa zvedela sele zdaj in upam, da nikoli ne bom rabla slisati njene pesmi. :)




Omg, pa oprsje. A je s silikona? :)


Ne, z nosečnostjo je dobila še "mal" na velikosti in obliki.

Drgač pa "s" silikona bl težko, "iz" pa mal laži :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov