Joerg Haider

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 12. Okt. 2008 20:30

ok ko sem brala prvi post,sem se skos spraševala kakšen Slovenec si
da lahk označi Haidra za nekega,ki je kar koli dobrega naredil za slovnce?
Tudi zame je bil nke vrste novodobni Hitler.
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 13. Okt. 2008 6:31

"Življenje koroškega deželnega ghlavarja se je končalo prav pred eno od koroških vasi, ki ji je sam odrekal pravico do dvojezičnega krajevnega napisa."

Ne da bi komur koli privošla smrt, ampak očitno je še nekje nekaj pravice...me pa veseli, da zarad njegove men-se-nč-ne-more-nardit-ker sm-pomemben miselnosti ni bil v nesreči udeležen še kdo, v katerga bi se slučajno zaletu s 142 km/h na delu ceste, kjer je omejitev 70 km/h - idiot!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 13. Okt. 2008 11:14

Za nobenega človeka ne morem biti zadovoljna, če umre. Tudi on je bil najprej mož, oče in sin, potem šele politik. Zato se mi izrekanje sožalja svojcem v tem primeru zdi čisto normalno in vljudno. Vsakršne drugačne izjave kot recimo Jelinčičeva: "Haider je dobil, kar je iskal. Umrl je na slovenski zemlji" se mi zdijo totalno deplasirane, žaljive. Vsi smo najprej ljudje in v smrti smo vsi enaki.
Saj ne pravim, da je treba "o mrtvih samo dobro". Ampak - saj smo ga vsi dovolj šimfali, ko je bil še živ, zdaj pa vsaj do pogreba imejmo malo osnovne pietete in spoštovanja do svojcev in prijateljev.

Itak je pa iluzorno pričakovati, da se bodo razmere za koroške Slovence zdaj izboljšale. Haider je bil uspešen, ker ga je toliko ljudi volilo. Večina na Koroškem ima tako mnenje o manjšini, kot ga ima. Haider je bil le rezultat tega, ne pa vzrok za to.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 13. Okt. 2008 13:34

the big red machine napisal/-a:Jah kaj ti tebi ni jasno?! Noben Slovenec (posebej pripadniki manjšin, ki so zavedni Slovenci), ki ima kej v glavi ne bo dajal sožalja, ko umre nek fašist, ki je skozi celo politično kariero vodilprotislovensko politiko.


Ne vem lih, če je biu potreben tak odziv, ker sm se samo začudla, da ga pač niso dali že sam iz vljudnosti.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Okt. 2008 13:38

Bil je sin očeta in matere, ki sta bila zagrizena nacista,ki sta vzgojila še enega nacista zato se mi jeb* za vsako pieteto in spoštovanje. Jst ne spoštujem nobenega fašista, živega ali mrtvega! Pa si mislite zaj kar hočete... :roll:

Aja, pa idiotsko se mi zdi, da je ta izmeček dobil temo v "Cosmo Zvezde"..wtf?! :evil: . To spada pod politiko in nikamor drugam. Zato upam da se ta tema zbriše.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Okt. 2008 15:26

the big red machine napisal/-a:Bil je sin očeta in matere, ki sta bila zagrizena nacista,ki sta vzgojila še enega nacista zato se mi jeb* za vsako pieteto in spoštovanje. Jst ne spoštujem nobenega fašista, živega ali mrtvega! Pa si mislite zaj kar hočete... :roll:


S takšnim sovražnim odnosom nisi baš boljši od njih.
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 13. Okt. 2008 16:07

Pr njemu se je še enkrat več pokazalo, da za vsako rit palca raste...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Okt. 2008 16:57

Dej julia vsaj enkar se vzdrži svojih bednih pametovanj in ne ocenjuj ljudi, ki jih sploh ne poznaš. No pa sej itak vem da se jih ne boš tako da... :roll:
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 14. Okt. 2008 18:04

mogoče je bilo to že kje omenjeno,ampak ta vas kjer se je zaletel,se je včasih imenovala slovenska ulica(al vas,nevem točno)..kako ironično.
ne privoščim nobenemu smrti,ampak umrl je tako,kot je živel,kot je že ena rekla.
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 14. Okt. 2008 18:09

Ja mislim da je bila neka slovenska vas.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Okt. 2008 18:11

the big red machine napisal/-a:Dej julia vsaj enkar se vzdrži svojih bednih pametovanj in ne ocenjuj ljudi, ki jih sploh ne poznaš. No pa sej itak vem da se jih ne boš tako da... :roll:


Ma definitivno, da se ne bom. Tole o ocenjevanju ljudi si lahko parkrat na glas prebereš.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Okt. 2008 21:30

Tip je bil pijan kot raketa. 1,8 promila... :eek: Vse kar lahko rečem je to, da sama sreča, da ni prišel kdo nasproti, ker bi lahko še kak nedolžen fino naje**al zaradi ene pijane glave...debil na kvadrat, v oklepaju na 3... :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 17. Okt. 2008 21:46

sem nazadnje na 24 ur zasledila, da je vozil celo 170km/h, ne "samo" 142.

mi gre pa na živce, da se sedaj volkswagen nekaj vleče ven, ker valda, da je ta razbit avto popolna antireklama zanje. da ne omenjam tega "ugibanja", da je bil homoseksualec. da lahko primerjamo njegovo smrt z dianino, da je šlo za sabotažo...

jao, folk ima res cajta :roll:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Okt. 2008 21:51

Zadnja hitrost, ki jo je zabeležil računalnik v avtomobilu je bila 142km/h. VW pa sigurno da se vleče ven. Zakaj? Phaeton naj bi bil njihov odgovor na audija A8 in BMW 7 serije... Kot tak, pa nikoli ni doživel prodajnega uspeha(v Sloveniji jih je recimo samo 40) in je za VW bolj brca v temo kot kaj drugega, sedaj pa še tale "reklama"...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 17. Okt. 2008 21:56

http://24ur.com/novice/crna-kronika/hai ... diana.html

evo, tukaj sem prebrala o hitrosti.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov