Fredi vs Marjan

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

komu verjamete

frediju
34
89%
marjanu
4
11%
Skupaj glasov : 38

Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 05. Jan. 2005 22:57

Fredyu, mislim, pa, da mu je Marjan nekaj pomagal zato, ker mu je fredy ploščice položil :D

Majč tisto ni orginal od Fredya CD.....
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Happy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 27. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Happy » 06. Jan. 2005 15:45

Go Freddy!
Med očmi je še dovolj prostora. Razmišljajmo. Videli bomo stvari, ki jih zaradi oči spregledamo.
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 07. Jan. 2005 9:46

moj fotr prau, da je fredyjev glas v Vedno si sanjala njEga sumljivo podoben smodetoumu.. ampak sm ga koj zatrla, da sm ga slišala u živo pet in da ma model res tak glas.. go FREDY go!

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 08. Jan. 2005 10:34

Ange|ina napisal/-a:go FREDY go!

Angie


Ej sam te pa sploh ne poštekam. Atomik harmonik so ti totaln podn, fredi je pa car?!
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 09. Jan. 2005 22:18

ne ne ne, metron, ne štekaš.. Fredi je heroj, ker je nezaposlen rudar, k pomaga ploščice polagat v zamenjavo za plato, pa ker je biu četrti na državnem prvenstvu jugoslavije v elektrobugiju... on ne kaže svojga sixpacka, da bi ga folk gledu.. a štekaš???

atomik harmonik pa vse kar majo, so joške.. kao?!

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 09. Jan. 2005 22:26

Jap, Fredy je res dober človek, ful preprost pa nič se ne hvali pa nosi zaradi slave. In to mi je všeč, zato ga bomo še naprej podpirali :). Ko gledaš enkrat kakšen intervju ali pa kaj podobnega gledaš na njega čisto drugače in pomoje bi ga ful prizadelo, če bi se kdo začel norca delat iz njega :(

Čisto nasprotje po osebnosti v primerjavi z drugimi glasbeniki. Ko samo za gnar špilajo pa se ven mečejo z joškami itd.
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 09. Jan. 2005 22:29

Mark napisal/-a:Jap, Fredy je res dober človek, ful preprost pa nič se ne hvali pa nosi zaradi slave. In to mi je všeč, zato ga bomo še naprej podpirali :). Ko gledaš enkrat kakšen intervju ali pa kaj podobnega gledaš na njega čisto drugače in pomoje bi ga ful prizadelo, če bi se kdo začel norca delat iz njega :(

Čisto nasprotje po osebnosti v primerjavi z drugimi glasbeniki. Ko samo za gnar špilajo pa se ven mečejo z joškami itd.


Se podpišem pod to!
Ravno to sem hotla dopovedat folku, zakaj mi je Fredy tak car. Ker je preprosto Fredy! Slika
Žabica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žabica » 10. Jan. 2005 16:04

@ napisal/-a:
Mark napisal/-a:Jap, Fredy je res dober človek, ful preprost pa nič se ne hvali pa nosi zaradi slave. In to mi je všeč, zato ga bomo še naprej podpirali :). Ko gledaš enkrat kakšen intervju ali pa kaj podobnega gledaš na njega čisto drugače in pomoje bi ga ful prizadelo, če bi se kdo začel norca delat iz njega :(

Čisto nasprotje po osebnosti v primerjavi z drugimi glasbeniki. Ko samo za gnar špilajo pa se ven mečejo z joškami itd.


Se podpišem pod to!
Ravno to sem hotla dopovedat folku, zakaj mi je Fredy tak car. Ker je preprosto Fredy! Slika


točno tako!

in čeprav mi v osnovi ni lih najbolj ql taka muzka, mi je prov zabaven model.
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 10. Jan. 2005 20:36

Ange|ina napisal/-a:ne ne ne, metron, ne štekaš.. Fredi je heroj, ker je nezaposlen rudar, k pomaga ploščice polagat v zamenjavo za plato, pa ker je biu četrti na državnem prvenstvu jugoslavije v elektrobugiju... on ne kaže svojga sixpacka, da bi ga folk gledu.. a štekaš???

Oooo, skor sm se zjoku. Joj no, česa vsega nisem vedu. In da sem mel jaz, brezčutnež, tako slabo mnenje o novem starem slovenskem heroju :roll: .
ad: pa sej je tudi Špelca boga no, a je nis nikol vidla kako nesrečna je, ker more ob petih zdet tm met izrednimi :lol:

Mark napisal/-a: in pomoje bi ga ful prizadelo, če bi se kdo začel norca delat iz njega :(

Mark...sj možno da maš prav...sam dej no, itak se že pol slovenije norca dela iz njega. Kako pa misliš, da so ga našli? Ker se je en novinar zmislu , sam ne vem al v Žurnalu al kje, da je nekoč pred leti obstaju en model k ma čudni E. In pol je stekla akcija, da tega heroja lahko odkrijemo, da se mu bomo potem lahko vsi režali. Dej no, bodi realen.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
S|MoNy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 11. 2004
Kraj: blizu MB

Neprebrana objavaNapisal/-a S|MoNy » 10. Jan. 2005 21:02

merton :zustimm: I totally agree
uživajte :magic:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 10. Jan. 2005 21:26

go marjan go! ;D
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 10. Jan. 2005 23:45

Daj metron, tebi je ful težko nekaj dopovedovat. Kaj res ne kapiraš?

Jasno je, da se je zdel Fredy populaciji smešen ravno zato je zaslovel. Tudi jaz sem se na začetku ful nasmejal ob njegovem videospotu, vendar, ko človeka vidiš v realnosti je 100% drugačen, saj video ne pokaže njegovega značaja.....To je zaenkrat to :D



Aja pa, da si ne bo kdo kaj narobe zdaj predstavljal. Jaz nisem neki težki fan od njega, vendar mi je pač všeč, njegov način dela in, če bom imel čas bom še kdaj obiskal njegov koncert (Naredi dobro čago).

Če pa ga kdo ne mara, pa je že on sam povedal, da ga pač naj ne posluša, saj je logično, da smo ljudje različni.
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 11. Jan. 2005 1:54

S|MoNy napisal/-a:merton :zustimm: I totally agree
uživajte :magic:

Ej sam simony, tole ti je pa za čestitat. Od jutri naprej bom spremenil nik na R. K. Merton.

ps: mark, sj jz dojamem kva si hotu, sam tole glede "ko spoznaš njegovo osebnost" me pa mal spominja na dr. Philla pa razne naiven variante. Men je tip čist ql k je zajebant, no..pač je mal..poseben ne.
Tko nekak...
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 11. Jan. 2005 15:53

fredyju ka se mi zdi da je mal prevec.............no ni lih brihtn :roll:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Jan. 2005 17:18

bordyka napisal/-a:.............no ni lih brihtn :roll:

heheheh..:))
Jz drgač en vem sploh čist točn zakaj se gre... sam s tole izjavo bi se pa dal strinjat - glede na to, da je tkt, k ga je Javšnik klicu, hotu za plačilo šilnge sprejet!l ...lol:)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron